Paskelbimo data: 2024-06-05

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30 – patikrinta „Long Life“ testuose

„TotalEnergies“ rekomenduoja reguliariai keisti variklių alyvą ir tuo pat metu nuramina vairuotojus, kurie nepasitiki „Long Life“ aptarnavimo ciklu.

Alyva QUARTZ INEO LONG LIFE OW-30
Jei kuris nors variklis yra aptarnaujamas pagal transporto priemonės gamintojo rekomendacijas laikantis pailgintų intervalų tarp aptarnavimų ir dirba su tinkamai parinkta alyva, jis bus taip pat gerai apsaugotas visą laikotarpį tarp alyvos keitimų. Alyvos „Quartz INEOLong Life OW-30“ praktiniai testai, kuriuos atlieka ACEA arba „Volkswagen“, „BMW“  ar  „Porche“ konstruktoriai, patvirtina eksploatacijos su pailgintu laikotarpiu („Long Life“) galimybę.


„TotalEnergies Quartz INEO Long Life OW-30“ alyvos technologija
Šiais laikais varikliai dirba aukštoje darbinėje temperatūroje ir esant aukštam slėgiui. Dėl to alyva oksiduojasi ir tai neigiamai veikia jos molekulinę struktūrą, todėl padidėja pasipriešinimas, teršalų bei nuosėdų kiekis variklyje.

Alyva „TotalEnergies Quartz INEO Long Life OW-30“ buvo sukurta naudojant pažangią sintetinę technologiją ART (angl. Age  Resistance Technology). ART – tai pažangi, labai moderni formulė, kuri užtikrina puikias antioksidacines ir pasipriešinimo senėjimui savybes, suteikia puikią apsaugą nuo nuosėdų bei šlako susidarymo ir variklio susidėvėjimo.


„Long Life“ testai
Ilgesniems intervalams SCI pritaikytos alyvos „TotalEnergies“ yra sistematiškai tiriamos, o jų savybės patvirtinamos praktinių testų metu. Verta pabrėžti, kad kalbama ne tik apie vidinius „TotalEnergies“ testus, bet taip pat ir apie nepriklausomus testus, atliekamus variklių gamintojų bei tarptautinių sertifikavimo organizacijų.

Pavyzdžiui, SCI testai alyvai „Quartz INEO Long Life OW-30, turinčiai koncerno VW normas 504.00/507.00. Pasak automobilių („Audi“, „Volkswagen“, „Škoda“ ir „Seat“) gamintojų, „Long life“ tipo alyva suteikia galimybę ridą tarp keitimų pailginti iki 30 000 km arba 2 metų normaliomis eksploatacinėmis sąlygomis. Be to, produktas buvo ištirtas „BMW“ ir „Porche“ ir turi homologacijas: BMW LL-04 ir PORSCHE C30.

Remiantis šių nepriklausomų testų rezultatais, „Long life“ tipo alyvos „TotalEnergies“ su ATR technologija atlaiko ne tik numatytus, pailgintus intervalus tarp keitimų, bet taip pat parodo pakankamai ilgą atsparumo rezervą.

Visuomet būtina atkreipti dėmesį į tai, kad alyvos kokybė – tai ne klampumo žymėjimas. Alyvos kokybę nusako specifikacijos arba homologacijos, kurias patvirtina ilgas valandas variklių stabdymo stenduose atliekamų testų rezultatai bei daugybė laboratorinių tyrimų. Ir tik oficialios homologacijos SCI garantuoja alyvos kokybę.


Nauda klientams
Puiki apsauga nuo susidėvėjimo: dėl išskirtinės šio produkto technologijos jis suteikia puikią variklio apsaugą nuo susidėvėjimo. Ši alyva taip pat ypač gerai apsaugo stūmoklius, žiedus ir tūtas, pailgina kietųjų dalelių filtro eksploatacijos laikotarpį, maksimaliai padidina kietųjų dalelių filtrų (DPF,GPF) efektyvumą, apsaugo juos nuo užsikimšimo. Suteikia optimalią variklio apsaugą nuo užteršimo, o plovikliai ir specialūs priedai užtikrina varikliui optimalią apsaugą nuo susidėvėjimo ir apsaugo nuo nuosėdų ir šlamo susidarymo.

Puikus atsparumas oksidacijai dėl ATR technologijos suteikia galimybę naudoti maksimalius gamintojų nurodomus intervalus tarp keitimų. Ekstremaliai aukštas klampumo rodiklis užtikrina greitą tepimą šalto paleidimo metu ir tinkamą klampumą aukštose temperatūrose bei suteikia papildomą apsaugą jautrioms variklio dalims.

Jus taip pat gali sudominti:

„Ravenol“ tapo oficialiu „Mercedes-AMG Motorsport“ tiekėju

„Ravenol“ tapo oficialiu „Mercedes-AMG Motorsport“ tiekėju

„TotalEnergies“ pristato: geriausias alyvos parinkimo būdas konkrečiam varikliui

„TotalEnergies“ pristato: geriausias alyvos parinkimo būdas konkrečiam varikliui

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Motociklų alyva – kam jos reikia?

MOTUL pristato aplinkai draugiškas variklių alyvas

MOTUL pristato aplinkai draugiškas variklių alyvas