Paskelbimo data: 2017-11-17

COMMA sprendimas degalų suvartojimui mažinti

Vis didėjantys teisiniai aplinkos apsaugos reikalavimai pastaraisiais metais į automobilių technologijų sritį atnešė daug pokyčių.

Griežtesni reglamentai verčia gamintojus nuolat gerinti savo automobilių degalų ekonomiją, siekti mažesnio kenksmingų išmetamųjų medžiagų kiekio ir mažinti alyvos atliekų kiekį.

Vienas iš būdų sumažinti variklio degalų sąnaudas – tinkamai parinkti variklio alyvą. Mažos klampos alyvos su aukšto veiksmingumo priedais gerokai sumažina variklio komponentų trintį, todėl jos geriausiai tinka mažinti degalų sąnaudoms.

Tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis gamintojų savo naujesniuose automobiliuose rekomenduoja naudoti sintetines 5W-30, 5W-20, 0W-30 ar net 0W-20 variklio alyvas. Šis pavyzdys taip pat atskleidžia, kaip skirtingi gamintojų reikalavimai lėmė tokios pačios klampos produktų įvairovę. Nors dedame visas pastangas šioms specifikacijoms sujungti, tačiau pasiekti, kad vienas nebrangus produktas atitiktų visų gamintojų reikalavimus, praktiškai yra neįmanoma.

RENAULT
MAZDA, LAND ROVER, JAGUAR
CITROEN, PEUGEOT
AUDI, SEAT, SKODA, VW
BMW, MERCEDES-BENZ
OPEL, GM, VAUXHALL
FORD
FORD
VOLVO