Paskelbimo data: 2019-12-12
, autorius: CASTROL

„Groupe Renault“, BP ir „Castrol“ stiprina savo strateginę partnerystę

„Groupe Renault“ ir BP bei jos pasaulinė tepalų gamybos komercinė įmonė „Castrol“ nuo 2020 m. sausio 1 d. nusprendė išplėsti savo strateginę partnerystę, pratęsiant sėkmingą bendradarbiavimą, kuris prasidėjo 2017 m. užmezgus partnerystę „Formulė 1“.

castrol.jpg

BP ir „Castrol“ tęsia savo partnerystę su „Renault F1 Team“ komanda iki 2024 m. ir tieks pagerintus degalus bei variklinę, transmisinę ir hidraulinę alyvas, plastinius tepalus bei stabdžių skysčius, taip pat daugelio rūšių aukštos kokybės pramonines tepimo medžiagas važiuoklėms į komandos techninį centrą Enstoune bei varikliams į techninį centrą, įsikūrusį Viri Šatijone. BP ir „Castrol“ atlieka svarbų vaidmenį remdamos „Renault F1 Team“ komandą, nes 2021 m. įsigalios naujieji „Formulė 1“ nuostatai.

„Groupe Renault“ nuo 2020 m. sausio 1 d. pasirinko „Castrol“ kaip savo pasaulinės techninės priežiūros tarnybos variklinių alyvų popardaviminio užpildymo partneriu. Naujojo bendro prekių ženklo „Renault Castrol“ produktų asortimentas bus tiekiamas „Renault“ dileriams, o „Renault“ automobilių savininkai mėgausis naudinga per partneryste inicijuota sėkmingo bendradarbiavimo „Formulė 1“. Taikydamos pažangiausias technologijas, abiejų pirmaujančių prekių ženklų „Groupe Renault“ ir „Castrol“ bendrovės panaudos savo sukauptas žinias ir patirtį, kad „Renault“ klientams galėtų ir toliau teikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Ši tvirta techninė partnerystė tiekiant popardaviminio užpildymo alyvas ir „Formulė 1“ leis partneriams pakelti technologines aptarnavimo ribas tiek lenktynių trasose, tiek ir už jų ribų. Su „Castrol“ – viena pirmaujančių pasaulyje tepimo medžiagų prekės ženklo įmone, „Groupe Renault“ sukurs tvirtą partnerystę, kuri „Renault“ klientams ir dileriams suteiks galimybę mėgautis geriausia paslaugų bei produktų kokybe ir tuo pačiu reikšmingai prisidės įgyvendinant Renault F1 Team tikslus „Formulė 1“.

BP ir „Castrol“ tiekia pažangiausių technologijų tepimo medžiagas, kurios jau šiandien padeda  sumažinti išmetamųjų teršalų kiekį, ir turi technologijas vystant ateities transporto sistemas. Auganti ir stipri „Groupe Renault“ ir „BP“ partnerystė sudarys sąlygas sujungti geriausius abiejų bendrovių įgūdžius bei žinias, kad būtų ištirtos ir išnaudotos visos šios sparčiai besivystančios rinkos galimybės.

Nuotraukos šaltinis: https://www.castrol.com/

Jus taip pat gali sudominti:

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?

Kaip parinkti neabejotinai tinkamą alyvą?

Įkaitęs variklis – ne įkaitusi alyva

Įkaitęs variklis – ne įkaitusi alyva

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis

PAG alyvos nemaišykite su universaliosiomis alyvomis