Paskelbimo data: 2019-10-15
, autorius: SHELL

Unikali pasaulyje: nauja „Shell“ „Pureplus“ technologija

Naujos „Shell Helix Ultra“ variklių alyvos gamybai pirmą kartą naudojama unikali „Shell“ „PurePlus“ technologija, kuri palaiko variklio švarumo lygį kaip naujo variklio geriau nei konkuruojančios variklio alyvos. „Shell“ „PurePlus“ technologijos bazinės alyvos, palyginus su įprastomis II ir III grupės bazinėmis alyvomos, pasižymi stabilesniu klampumu, mažesniais trinties rodikliais bei mažesniu lakiųjų organinių junginių kiekiu. Todėl nauja „Shell“ technologija sukuria prielaidą sukurti puikius tepalus, kurie aukštųjų technologijų varikliams užtikrina dar geresnę apsaugą ir švarą.

shell alyva.jpg

„Shell Helix Ultra“ su „Shell“ „Pureplus“ technologija

Bazinės alyvos sudaro 75%-90% variklio alyvos. Todėl kokybiškos bazinės alyvos kiekviename aukščiausiame lygyje yra svarbiausias variklio alyvos komponentas. Taip yra ir su „Shell“ „PurePlus“ technologijos krištoline bazine alyva, kurią naudojame „Shell Helix Ultra“ variklio alyvoje.  Kartu su išbandytomis ir nuolat tobulėjančiomis valymo technologijomis „Shell Helix Ultra“ sugeba išlaikyti variklį švarų, kiek tai įmanoma naudojant įprastą variklio alyvą.„Shell“ „Pureplus“ technologija – iš gamtinių dujų gaunama ypač gryna bazinė alyva

„Shell“ nuolat kuria novatoriškas ir vis geresnes variklio alyvos technologijas. Taikant „Shell“ „PurePlus“ technologiją, gamtinės dujos tampa krištoline, yp ač gryna bazine alyva, kurioje praktiškai nėra jokių naftoje randamų liekanų. Taip gamtinės dujos pirmiausia paverčiamos į sintetines dujas, paskui suskystinamos naudojant „Fischer-Tropsch“ sintezę ir po rafinavimo tampa skirtingais galutiniais produktais. Cheminis gamtinių dujų pakeitimas į skirtingus alyvos produktus arba „Gas-to-Liquids“ (iš dujų-į skystį) technologija reikalauja milžiniškos praktinės patirties. „Shell“ tam turi daugiau nei 3500 patentų.

Tarsi ką tik iš gamyklos pasirodęs variklis su nauja „Shell Helix Ultra“ variklio alyva

Inovacija
„Shell“ „Pureplus“ technologija

  • Krištolinė, ypač gryna bazinė alyva;
  • Iš esmės nėra naftos pagrindu pagamintoms alyvoms būdingų likučių;
  • Puikūs tepalai, kurie užtikrina švarą aukštųjų technologijų varikliams, kiek tai įmanoma naudojant įprastą bazinę alyvą.

Patvirtinta praktinė patirtis
Aktyvi valymo technologija

  • Tolesnis aktyvaus valymo technologijos tobulinimas;
  • Apsaugo šiuolaikinius variklius;
  • Palaiko svarbiausių variklio dalių švarą;
    Viršija įprastus standartus.

Gamyklinės variklio sąlygos
„Shell Helix Ultra“

  • Švara, panaši į naujo variklio;
  • „Shell“ „PurePlus“ technologijos ir jau patvirtintos aktyvaus valymo technologijos dėka, „Shell Helix Ultra“ siūlo dar veiksmingesnę švarą ir apsaugą

„Shell“ „Pureplus“ technologijos pranašumai

Jūsų pranašumai - didesnis atsiperkamumas

Galutinio vartotojo pranašumas - mažesnės kuro ir alyvos sąnaudos bei mažesnės priežiūros išlaidos