Paskelbimo data: 2017-08-21

CASTROL žada nustebinti klientus parodoje TARGI 2017

Šiais metais, po ilgos pertraukos „Castrol” sugrįžo į „Formulės 1” lenktynes kartu su „Renault F-1” komanda. „Renault R.S.17” varomas vidaus degimo variklio V6, kurio darbinis tūris 1,6 l, su kinetinės ir šiluminės energijos pakartotinio panaudojimo sistemomis. Visos sistemos galia viršija 900 AG, o vidaus degimo variklio apsukos siekia net 15 tūkstančių apsukų per sekundę.

Taip sustiprintas variklis reikalauja specialios apsaugos, todėl „Renault” komanda naudoja „Castrol” produktus. Prie „Castrol” stendo galima bus pajusti „F-1” bolidų lenktynininkų emocijas: kiekvienas galės išbandyti savo jėgas simuliatoriuje, o taip pat, virtualios realyvės technologijų dėka išgyventi pojūčius bolide su Nicolas Hülkenberg. Gerą pramogą taip pat užtikrins „Crazy Karty”, nepritrūks konkursų su patraukliais prizais. „Formulės 1” gerbėjai galės iš arti pamatyti „R.S.17” bolidą – tokį pat, kurį vasarą testavo Robert Kubica.

Profesionalių lenktynininkų pasirodymas

„Castrol” taip pat yra „Inter Cars Motor Show” partneris, kuris bus surengtas parodos metu. Šis didžiulis autosporto renginys įvyks Nacionaliniame stadione Varšuvoje. Ypatinga atmosfera pasirūpins beveik 50 įvairių autosporto šakų lenktynininkų. Programa numato motociklų, keturračių, „gymkhana” pasirodymus bei daugybę kitų pramogų.