Paskelbimo data: 2023-11-17

Koks akumuliatorius tiks automobiliui su sistema „Start-Stop“?Sis­te­mos „Start-Stop“ au­to­ma­tiškai išjungia variklį transporto priemonei sustojus ir vėl jį įjungia, kai vairuotojas nuspaudžia sankabos pedalą arba atleidžia stabdžių pedalą automobiliuose su automatinėmis pavarų dėžėmis. Nuolatinis variklio išjungimas ir įjungimas meta akumuliatoriui iššūkį, kuriame varžosi atsparumas ir galia.

„Exide AGM“ akumuliatoriusNet paprasčiausias automobilis su sistema „Start-Stop“ reikalauja akumuliatoriaus, kurio atsparumas yra du kartus didesnis už geriausio įprasto akumuliatoriaus. Didesnės šiuolaikinės transporto priemonės su sistema „Start-Stop“ ir rekuperaciniu stabdymu reikalauja dar daugiau energijos ir tris kartus didesnio akumuliatoriaus patvarumo nei automobiliai be šios sistemos.„Exide AGM“ akumuliatorius – sukurtas aukščiausiems „Start-Stop“ sistemos reikalavimamsAkumuliatorius „Exide AGM“ yra pagamintas pagal absorbuojančio stiklo pluošto technologiją (angl. Absorbent Glass Mat). Dėl savo unikalios konstrukcijos jis yra idealus reikliausiems automobiliams – SUV, VAN, kuriuose yra daugybė elektros srovės imtuvų ir sistemos „Start-Stop“. Tai technologiškai pažangiausias akumuliatorius, kuris buvo sukurtas darbui su energijos atgavimo sistemomis.„Exide AGM“ akumuliatoriaus privalumai:

- maksimali paleidimo galia ir aukščiausias našumas visu eksploatacijos laikotarpiu;

- ilgesnis tarnavimo laikotarpis dėl technologijos „LifeGrid“®;

- suprojektuotas ir pagamintas taip, kad atlaikytų nuolatinį akumuliatoriaus išsikrovimą ir įkrovimą dėl „Start-Stop“ sistemos veikimo.


Pagalba renkantis akumuliatoriųJei rinkdamiesi akumuliatorių turite abejonių, pasinaudokite programa „Exide Battery Finder“ – tai įrankis, kuris paprastu ir greitu būdu parinks akumuliatorių modelius, tinkančius jūsų transporto priemonei su „Start-Stop“ sistema arba be jos. Pakanka įrašyti transporto priemonės VIN kodą arba markę ir modelį – programa parinks tinkamą akumuliatorių.

Atminkite, kad renkantis akumuliatorių visuomet reikia vadovautis transporto priemonės gamintojo rekomendacijomis.