Paskelbimo data: 2023-12-14

Papildomas LED apšvietimas sunkvežimiams


Padidinkite saugumą ir darbo našumą, naudodami papildomą energiją taupantį apšvietimą sunkvežimiuose.

LED apšvietimas sunkvežimiams

Ant sunkvežimio verta sumontuoti papildomą apšvietimą, kad būtų užtikrintas didesnis kelių eismo dalyvių saugumas. Gerai parinktas apšvietimas gerina vairuotojo darbo komfortą ir kartu gali būti puikiu sunkvežimio atributu. Papildomų žibintų paketas gali apimti: kelių žibintus, darbinius žibintus ir atbulinės eigos žibintus.

Papildomi kelių žibintai „Fervor 220“ iš „Wesem“ – geras pasirinkimas visiems, kurie rūpinasi priekiniu automobilio apšvietimu.

Tolimųjų šviesų žibintai praverčia ilgose trasose užmiestyje, kur nėra gatvių apšvietimo. Ilgosios šviesos suteikia vairuotojui geresnį matomumą prieš transporto priemonę, tad jis jaučiasi patikimiau ir saugiau bei turi daugiau laiko reakcijai, atsiradus galimai kliūčiai. Gabaritų žibintai, be savo tiesioginės paskirties, dėl nestandartinės išvaizdos ir formos yra puikus transporto priemonės papuošimo aksesuaras.


Apie parametrą: šviesos srauto vertėRenkantis kelių žibintus, būtina atkreipti dėmesį į juos apibūdinantį parametrą — šviesos srauto vertę.

Jis nurodomas techninėje specifikacijoje ir yra pažymėtas homologacijos aprašyme. Lenkų gamintojo, įmonės WESEM, asortimente populiarus kelių šviesų žibintas LED su gabaritu LED siūlomas dviejų šviesos srauto vertės variantų: 25 ir 50.

Dėl  visų eisme dalyvaujančių dalyvių saugumo ir apsaugos, vienu metu įjungtų žibintų šviesos srauto verčių suma negali viršyti 100. Žibinto FERVOR 220 šviesos srauto vertė yra 50, tad galima įjungti du žibintus vienu metu, o kai šviesos srauto vertė yra 25 – galima įjungti keturis žibintus vienu metu. Žibintai turi estetiškas apsaugas, kurias galima naudoti pagal poreikį.

ŽIBINTO FUNKCIJOS:

  • KELIŲ, GABARITŲ
  • PRODUKTO KODAS: LUM1.50800 – L.C. 50
  • PRODUKTO KODAS: LUM1.50850 – L.C. 25


Įdomus faktasŽibintai FERVOR 220 su šviesos srauto verte 50 apšviečia maždaug 500 m ilgio kelią prieš automobilį.


Šviesos srautas – projekcija į keliąŠviesos srauto vertė 25, 50.

Transporto priemonės apšvietimui ir apšvietimui aplink ją montuojamas papildomas darbinis apšvietimas.

Tinkamas darbinių LED žibintų parinkimas pagal poreikius leidžia apšviesti darbo lauką aplink sunkvežimį. Sunkvežimiuose arba specialiose transporto priemonėse (techninė pagalba, gaisrinės) toks apšvietimas dažnai yra montuojamas ant puspriekabių, krovimo erdvės srityje arba ant kėbulo. Naudojami darbiniai žibintai su plačiu šviesos srautu. Didelis žibintų formų ir dydžių pasirinkimas LED darbinių žibintų WESEM asortimente suteikia galimybę pasirinkti žibintą, geriausiai tinkantį konkrečiam pritaikymui. Geriausiai parduodami darbiniai žibintai – tai LED serijos produktai.


Apie parametrą: šviesos srauto kampasŽibintų šviesos srauto kampas turi įtakos efektui, kuris yra gaunamas prieš transporto priemonę, aplink ją arba gale. Populiariausi yra darbiniai žibintai su plačiu šviesos srauto kampu. Jie suteikia išsklaidytą šviesą ir leidžia tolygiai apšviesti platų plotą aplink transporto priemonę. Tinkamiausias šviesos srauto kampas yra 50° - 60° ribose.

  • ŽIBINTO FUNKCIJOS: DARBINIAI
  • PRODUKTO KODAS: LED1.46800

Automobilio apšvietimui gale montuojami papildomi atbulinės eigos žibintai LED CRK2-AR.

Sumontavus papildomus žibintus, manevravimas sunkvežimiu bus lengvesnis. Populiarus produktas WESEM asortimente – tai universalus atbulinės eigos žibintas CRK2-AR. Žibintai, kurie instaliuojami kaip atbulinės eigos žibintai, privalo turėti homologaciją. Žibinto, kuris gali būti naudojamas viešose keliuose, gamintojas privalo gauti homologaciją ir patalpinti ant produkto atitinkamą žymėjimą (aprašymą). Aprašyme pateikiama informacija, koks tai žibintas, kam jis naudojamas ir kur gali būti montuojamas.


Įdomus faktasNe visuomet daugiau šviesos yra geriau: verta parinkti optimalų, atitinkantį poreikius šviesos kiekį.

Žibintai, turintys atbulinės eigos funkciją, ilgesnėse nei 6000 mm transporto priemonėse montuojami taip: mažiausiai po 2 vienetus, o esant poreikiui galima montuoti ir 4 vienetus. Nėra reikalavimų dėl išdėstymo, bet žibintai turi būti montuojami transporto priemonės gale aukščiau nei 250 mm, bet žemiau nei 1200 mm nuo pagrindo.

  • ŽIBINTO FUNKCIJOS: ATBULINĖS EIGOS, DARBINIAI
  • PRODUKTO KODAS: CRK2C.54900


Įdomus faktasAtbulinės eigos žibintas CRK2-AR iš WESEM turi dvigubą funkciją – gali būti naudojamas tiek kaip atbulinės eigos žibintas, tiek kaip darbinis žibintas įvairiose transporto priemonėse: automobiliuose, žemės ūkio ir statybinėje technikoje.

Jus taip pat gali sudominti:

„Nissens“ sunkvežimių dalys

„Nissens“ sunkvežimių dalys

„VARTA® PROMOTIVE AGM“ užtikrina kondicionieriaus ir komponentų veikimą

„VARTA® PROMOTIVE AGM“ užtikrina kondicionieriaus ir komponentų veikimą

„Q-Service Truck“ tinklas keičiasi: naujas prekės ženklas ir nauji partneriai

„Q-Service Truck“ tinklas keičiasi: naujas prekės ženklas ir nauji partneriai

Nauja „ZF [pro]Service“ koncepcija, skirta komercines transporto priemones aptarnaujančioms dirbtuvėms

Nauja „ZF [pro]Service“ koncepcija, skirta komercines transporto priemones aptarnaujančioms dirbtuvėms