Paskelbimo data: 2024-06-12

Padangos žemės ūkio technikai – viskas, ką turite žinoti

Derliaus nuėmimo sezonas yra labai svarbus laikotarpis žemdirbiams, nes vos per kelias dienas iš laukų turi būti surinktas visas derlius. Greitis yra labai svarbus, siekiant užtikrinti, kad produktas būtų tinkamai sunokęs ir aukštos kokybės. Jei derliaus nuėmimas vyksta be problemų, galime būti užtikrinti darbo efektyvumu ir puikiu rezultatu.

Padangos žemės ūkio technikai
Viena svarbiausių derliaus nuėmimo mašinų – kombainas. Ši mašina darbo metu atlieka kelias funkcijas: pjauna, kulia ir valo javus, o taip pat juos laikinai sandėliuoja. Iš kitų mašinų taip pat verta paminėti bulvių ir runkelių kasimo kombainus. Tikslas yra paprastas – kuo greičiau surinkti ir nugabenti derlių į sandėliavimo vietą. Tai susiję su vis didesniais bunkeriais šiuolaikiniuose kombainuose ir vis didesnėmis padangų apkrovomis.

Padanga privalo atlikti 3 pagrindines funkcijas. Visų pirma, perduoti jėgą iš pavaros sistemos ir paversti ją mašinos judėjimu, t. y. užtikrinti pakankamai aukštą trauką. Tinkama kombaino trauka turi įtakos atliekamo darbo efektyvumui, o taip pat optimalioms degalų sąnaudoms. Kita funkcija –  gebėjimas atlaikyti apkrovas, o tai yra labai svarbu aptariamoms mašinoms, kurios privalo surinkti kelias / keliolika tonų produktų. Tinkamas padangos apkrovos indeksas užtikrins patikimą eksploataciją. O trečioji funkcija – tai padangos amortizacija, kuri daro didžiulę įtaką pakabos sistemos patvarumui. Ši funkcija taip pat yra labai svarbi operatoriui, kuris derliaus nuėmimo metu dažnai dirba po keliolika valandų per parą. Verta paminėti, kad Lietuvos laukai nėra idealiai lygūs, dažnai pasitaiko nuolydžių ir nelygumų. Tuomet padangos konstrukcijos patvarumas, o taip pat ir pagaminimo kokybė yra labai svarbūs patikimam ir saugiam darbui užtikrinti.

Visa tai, kas kas išdėstyta aukščiau, galima apibendrinti fraze: „Laikas – pinigai“. Kiekvienas laiko praradimas dėl padangos gedimo derliaus nuėmimo metu gali turėti įtakos darbo efektyvumui ir derliaus kokybei. Dėl to renkantis padangą verta atkreipti dėmesį į jos atliekamas funkcijas ir, žinoma, turimą biudžetą.

Padangos žemės ūkio technikai – „FIRESTONE MAXI TRACTION HARVEST“ („MT HARV“)


Ši „Bridgestone“ koncerno valdomo prekių ženklo „Firestone“ padanga yra „premium“ klasės produktas, kuris užtikrina tinkamą trauką dėl protektoriaus dvigubo posvyrio šonuose ir vidurinėje padangos dalyje. Protektorius vidurinėje padangos dalyje yra tankesnis, todėl padanga susidėvi tolygiau ir užtikrina didesnį mašinos darbo stabilumą. Protektoriaus sandara, o taip pat aukšta gumos, naudojamos padangos gamybai, kokybė užtikrina ilgą eksploatacijos laikotarpį. Moderni radialinė konstrukcija padidina kontakto su pagrindu plotą, o tai turi įtakos eksploatacijos patogumui bei mažina degalų sąnaudas.Car accessoriesPadangos žemės ūkio technikai – „GALAXY 347“


„Galaxy“ prekių ženklo diagonalinės konstrukcijos padanga iš „Yokohama Off Highway Tires“ „Inter Cars“ asortimente yra siūloma vieno iš populiariausių matmenų 23.1-26. Aukšta pagaminimo kokybė ir agresyvus padangos protektoriaus raštas užtikrina aukštą trauką ir darbo efektyvumą. Protektoriaus briaunų posvyrio kampas ir jų išdėstymas vidurinėje padangos dalyje užtikrina tolygų susidėvėjimą tiek dirbant laukuose, tiek važiuojant keliais.


Car accessories

Jus taip pat gali sudominti:

Originalios kokybės „Mann-Filter“ filtrai žemės ūkio sektoriui

Originalios kokybės „Mann-Filter“ filtrai žemės ūkio sektoriui

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente