Paskelbimo data: 2024-03-20

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

CVA markės istorija prasideda 2000 metais, kai įmonė Cogito, šios markės kūrėja, pradėjo nepriklausomą „Caterpillar“ mašinų servisą. Maždaug po 5 metų prie grupei priklausančių mašinų pridėtos ir „Volvo“ satybinės mašinos. Dar po 4 metų buvo sukurtas CVA prekės ženklas. Pasinaudodama sukaupta patirtimi, CVA komanda pradėjo gaminti aukštos kokybės dalis „Caterpillar“ ir „Volvo“ statybinėms mašinoms. Pagrindinis CVA markės įkūrimo tikslas buvo tiekti aukštos kokybės detales, atitinkančias įmonių-servisų, kurios pradžioje buvo pagrindiniai pirkėjai, reikalavimus. 

Naujas gamintojas INTER CARS LIETUVA asortimente.
Su laiku, siekiant plėsti asortimentą, buvo nuspręsta įtraukti detales, gautas iš specializuotų gamintojų. Dėl profesionalaus techninio kontrolės departamento ir inžinierių darbo, CVA produktai gali pasigirti OEM produktams prilygstančia kokybe, pateikiami kaip CVA prekės ženklas. 

2012 metais CVA prekės ženklas buvo oficialiai užregistruotas Europos patentų biure. 2015 metais asortimentas buvo išplėstas įtraukiant JCB mašinų dalis, kas tapo lūžio tašku CVA gamybos ir distribucijos strategijoje. Nuo to momento CVA tiekia produktus trijų Europoje populiariausių prekių ženklų statybinėms mašinoms: CATERPILLAR, JCB, VOLVO.

Tai, kas išskiria CVA produktus, yra kokybės ir kainos santykis. CVA logotipu pažymėti produktai gaminami tik aukščiausius kokybės reikalavimus atitinkančiose gamyklose, o pati gamyba vykdoma po griežta CVA inžinierių kontrole. 

CVA asortimente yra daugiau nei 3000 įvairių pozicijų, kas iškelia CVA kaip Europos lyderį šiame gamybos segmente. CVA siūlo platų hidraulikos elementų asortimentą (hidrauliniai siurbliai, dalikliai, cilindrai, vožtuvai, cilindrų tarpiklių komplektai), CAT, „Volvo“, JCB mašinų filtrus, vandens siurblius, kuro siurblius, taip pat transmisijos sistemų elementus (momento keitiklius, transmisijos siurblius, diskus ir tarpines). Neseniai gamintojas į asortimentą įtraukė pilną įpurškimo sistemų gamą, o šių produktų kokybę patvirtina unikalūs testai, prie daugumos asortimento pridedami bandymų stendų rezultatai. Plačiame asortimente taip pat rasite buldozerių peilius, kaušų dantis, pavaros velenus, kryžmes ir lempas. CVA taip pat siūlo platų ekskavatorių ir krautuvų vikšrų asortimentą, pagamintą tradiciniu būdu, suteikiantį jiems itin didelį atsparumą. Šie vikšrai vadinami „LONG LIFE“.

Lygiagrečiai su detalių gamybos plėtra ir tiekėjų plėtra, CVA prekės ženklas orientavosi į stiklo tiekimą VISIEMS mašinų prekių ženklams. Šiuo metu CVA sandėliuose yra daugiau nei 25 000 stiklo vienetų, įskaitant daugiau nei 40 skirtingų prekių ženklų – nuo ​​Akerman iki Zeppelin. Visi  stiklai turi atitinkamus patvirtinimus ir sertifikatus, atitinkančius CVA filosofiją, kuri pabrėžia kokybę ir saugumą. Pagrindinis asortimentas yra laminuotas stiklas, o ne grūdintas stiklas, nes saugumas neturi kompromisų. 

Šiuo metu CVA prekės ženklas prieinamas daugiau nei 30 šalių visame pasaulyje. 2021 metais CVA gavo ISO 9001:2015 sertifikatą savo produktams, tai rodo aukštus kokybės standartus. Bendradarbiaudami su Inter Cars, pirmaujančiu dalių platintoju Europoje, CVA yra įsitikinęs, kad klientai netrukus galės pajusti aukštus CVA kokybės standartus ir plačią siūlomų dalių gamą.

Jus taip pat gali sudominti:

Originalios kokybės „Mann-Filter“ filtrai žemės ūkio sektoriui

Originalios kokybės „Mann-Filter“ filtrai žemės ūkio sektoriui

„Dana“ produktų rasite „Inter Cars“ tinkle – tai prekių ženklas, kurio tradicijos skaičiuoja 120 metų!

„Dana“ produktų rasite „Inter Cars“ tinkle – tai prekių ženklas, kurio tradicijos skaičiuoja 120 metų!

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai