Paskelbimo data: 2024-02-02

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

„Faster“ – nenuginčijamas įvairių rūšių hidraulinių jungčių gamybos lyderis pasaulyje nuo 1951 metų. Jau dabar įmonės produktų galima rasti „Inter Cars“ asortimente.

„Faster“ – nenuginčijamas įvairių rūšių hidraulinių jungčių gamybos lyderis pasaulyje.


Kas yra hidraulinės jungtys?
Hidraulinės jungtys – tai armatūros elementai, naudojami jėgos hidraulikoje elastinėms žarnelėms ir hidraulinėms žarnoms prijungti sistemose, kurioms reikia ardomų sujungimų. Šios jungtys gaminamos pagal tarptautinius matmenų standartus. Jos leidžia prijungti hidraulines žarneles, kurių darbinio skysčio slėgis – iki 250 barų. Šios jungtys gali veikti temperatūrų diapazonu nuo –20 °C iki +100 °C. Tai užtikrina galimybę greitu, paprastu ir patogiu būdu sujungti hidraulines žarneles nenaudojant įrankių ir su mažesniais slėgio nuostoliais.Ką apima greitųjų hidraulinių jungčių asortimentas?

Greitųjų hidraulinių jungčių asortimentas apima produktus su metriniais ir coliniais sriegiais, kurių dydis – iki 1” ir kurie skirti vamzdžiams. Greitųjų jungčių paskirtis – leisti greitai išardyti sujungimą. Išėmus kištuką (jungę) greitosios jungties lizdo dalis veikia kaip vožtuvas, sulaikantis hidraulinę alyvą. Tokia savybė lemia didesnį detalės universalumą – ja galima greičiau prijungti įvairius mechanizmus bet kokiomis sąlygomis.

Per daugiau kaip šešis veiklos dešimtmečius įmonė „Faster“ pagamino daugiau negu penkis šimtus milijonų greitųjų jungčių. Ilgametė patirtis hidraulikos srityje leido įmonei suprojektuoti ir išleisti į rinką daug patentų. Įmonės strategija didžiąja dalimi yra paremta produktų pardavimu į OEM rinką ir per platintojų tinklus. 75 % produkcijos pasiekia pirmojo montavimo linijas žymiausių žemės ūkio technikos gamintojų, tokių kaip „John Deere“, „Kubota“, „AGCO Corporation“ („Valtra“, „Fendt“ ir „Massey Ferguson“) bei „CNH Industrial“ („Case“, „New Holland“ ir „Steyr“).

Įmonė taip pat gamina hidraulines jungtis statybinei technikai „Komatsu“, „Caterpillar“ ir „Bobcat“. Per savo veiklos laikotarpį „Faster“ sustiprino pozicijas visose svarbiausiose Europos rinkose per savo įmonės būstinę Milane, Italijoje, ir per atstovybę Langenfelde, Vokietijoje. Šiaurės Amerikoje įmonės atstovybė veikia Toledo mieste, o Pietų Amerikoje – San Paule. Azijos rinką įmonė užkariauja turėdama atstovybę vienoje didžiausių pasaulio metropolijų Šanchajuje bei Pune, Indijoje.


„Faster“ asortimentą rasite čia: ASORTIMETAS