Paskelbimo data: 2024-06-05

„Valeo“ rinkai pristato naują išmetamųjų dujų temperatūros jutiklių seriją

„Valeo“ – tai tiekėjas, siūlantis platų asortimentą ir vykdantis savo įsipareigojimą jį plėsti, atsarginių dalių rinkai pristato didelę naujų EGT (išmetamųjų dujų temperatūros) jutiklių seriją.

Išmetamųjų dujų temperatūros jutikliai
Laikantis „Valeo“ pramoninių standartų, šią naują jutiklių seriją sudaro beveik 120 skirtingų gaminių, kurie apima visus pagrindinius Europos rinkos automobilių gamintojus.


Asortimentas, kuriame rasite viską
„Valeo“ turi daugiau nei keturiasdešimt metų patirties ir stiprina savo, kaip atsarginių dalių rinkai skirtų jutiklių specialisto, poziciją bei siūlo 11 serijų jutiklius, kurių asortimentą sudaro daugiau kaip 1000 skirtingų gaminių.

„Valeo“ vardas rinkoje žinomas dėl itin plataus šios kategorijos gaminių asortimento, kuriame rasite viską. Taip gamintojas siekia padėti platintojams ir jų tinklams gerinti bei stiprinti jų asortimentą. Tuo įmonė patvirtina savo įsipareigojimą atsarginių dalių rinkai ir plečia savo gaminių asortimentą, pritaikydama jį šiandienos poreikiams.


Klientų aptarnavimas
„Valeo“ vertina kiekvieną klientą ir taip pat įsipareigoja suteikti kiek tik įmanoma tinkamesnę pagalbą. Tai apima šias priemones: 

●       geresnis „Tecdoc“ matomumas ir skaitomumas;

●       techninės pagalbos telefonu linija ir pagalba prisijungus internetu, kai prireikia gauti greitus ir profesionalius atsakymus apie krosoverius, pritaikymui keliamus reikalavimus ir su montavimu susijusias problemas;

●       techniniai mokymai, kuriuos veda mūsų ilgamečiai automobilių profesionalai, žinantys visus niuansus apie atsarginių dalių rinką.


Daugiau sužinosite, apsilankę valeoservice.com.