Paskelbimo data: 2022-08-16

Kaip įtikinti skeptiką pakeisti salono filtrą?

Paruošėme jums 4 paprastus patarimus, padėsiančius pokalbiuose su žmonėmis, kurie neįvertina salono filtrų svarbos.

  1. Priminkite apie būtinybę reguliariai keisti salono filtrą ir pateikite patvirtintą informaciją, jei išgirsite komentarus, menkinančius salono filtro vaidmenį.

„Pirmajame automobilyje neturėjau salono filtro ir vis dar gyvenu“ – tokio tipo menkinančius komentarus kartais galima išgirsti kaip atsakymą į pasiūlymą pakeisti salono filtrą. Tokiais atvejais verta kalbėti apie tai, kad per daugelį metų grėsmių suvokimas labai pasikeitė. Reguliariai nekeičiamas salono filtras turi neabejotiną neigiamą įtaką mūsų sveikatai. Užterštas oras, patekęs į saloną per ventiliacijos ar oro kondicionavimo sistemą, gali nulemti pasunkėjusį kvėpavimą, nuovargį, sukelti šienligę, ašarojimą, astmą ar net lėtinę plaučių ligą. Simptomai, atsirandantys dėl nereguliaraus salono oro filtro keitimo, turi įtakos ne tik vairuotojo ir keleivių patogumui bei saugumui, bet ir jų sveikatai!

Ar užterštas oras kelia rimtą pavojų?

Atsakant į minėtą klausimą, verta pateikti oficialius Europos aplinkos agentūros duomenis, pagal kuriuos vien Europoje dėl oro taršos kasmet per anksti miršta daugiau nei 460 000 žmonių. Pernelyg užteršto oro problema kelia grėsmę 80 proc. visų Europos miestų teritorijų gyventojų. Taip pat verta paminėti, kad išmetamosiomis dujomis užterštas oras keliuose, kuris patenka į transporto priemonę per vėdinimo ar oro kondicionavimo sistemą, yra daug labiau užterštas nei oras nuo kelio nutolusiose vietose.

  1. Panaudoto salono filtro vaizdas audrina vaizduotę!

Ant panaudoto salono filtro matomi teršalai taip pat galėtų patekti į mūsų kvėpavimo sistemą ir sukelti astmą arba net lėtines plaučių ligas. Panaudoto filtro vaizdas padeda suprasti šį faktą ir gali turėti įtakos apsisprendimui pirkti.

Verta pabrėžti, kad salono filtro sulaikomos nešvarumų dalelės gali būti net iki 7 kartų mažesnės už žmogaus plauko skersmenį. Panaudotas filtras yra daugybės milijonų dalelių, galinčių patekti į keleivių kvėpavimo sistemas, buveinė. Todėl verta atsiminti, kad jį būtina sistemingai keisti.

  1. Paminėkite, kokie yra aktyvintosios anglies filtrų pranašumai.

Jei kas nors dvejoja, ar rinktis standartinį filtrą, ar aktyvintosios anglies filtrą, verta rekomenduoti rinktis antrąjį. Aktyvintoji anglis, patalpinta tarp filtro medžiagos sluoksnių, sugeria nemalonius kvapus ir kenksmingas dujines medžiagas, tokias kaip sieros oksidai.

  1. Panaudokite stiprų argumentą, kuris neabejotinai yra PROTECT+ technologija, naudojama visuose FILTRON salono oro filtruose.

Visi FILTRON salono filtrai standartiškai turi PROTECT+ technologiją, kuri sustabdo alergenus ir neleidžia ant filtro augti bakterijoms ir pelėsiams. Sprendimo veiksmingumas buvo patvirtintas MPA institute Brėmene atliktais laboratoriniais tyrimais. Ši technologija pagrįsta mikroskopine mikrodalelių danga, kurios pritraukia ir vėliau pažeidžia mikroorganizmų ląsteles. Alergenų mažinimas ir bakterijų bei pelėsių augimo filtre prevencija sumažina alerginių reakcijų riziką ir padidina kelionės automobiliu komfortą.

Verta paminėti: pasak Pasaulio sveikatos organizacijos, alerginės reakcijos užima trečią vietą tarp labiausiai paplitusių lėtinių ligų pasaulyje. Skaičiuojama, kad Europoje apie 25 proc. žmonių turi alerginių ligų simptomų. Pasirinkdami filtrą su PROTECT+ technologija, galite apsaugoti save ir savo klientus nuo įkyrių alerginių reakcijų.


KUO YPATINGI SALONO ORO FILTRAI „FILTRON“?

Veiksmingos filtravimo terpės

FILTRON salono oro filtruose naudojamos aukštos kokybės filtravimo terpės, kurios pasižymi elektrostatinėmis savybėmis ir todėl gali sulaikyti net mikroskopines kenksmingų teršalų daleles (kurių dydis keliasdešimt kartų mažesnis už žmogaus plauko skersmenį).

Standartiškai visi FILTRON salono filtrai suteikia išplėstinę apsaugą dėl PROTECT+ technologijos
PROTECT+ yra mikrodalelių danga (matoma per mikroskopą), pasižyminti įrodytu ir veiksmingu biocidiniu poveikiu. PROTECT+ efektyviai mažina alergenų, bakterijų ir pelėsių kiekį.

Montavimo instrukcija pakuotėje + vaizdo instrukcijos pasirinktiems filtrams

Prie FILTRON salono oro filtrų pridedamos išsamios, nuotraukomis iliustruojamos filtro montavimo instrukcijos, kurios padės keičiant automobilio filtrą. Taip pat, išimtinai sunkiai montuojamiems filtrams galima surasti keliasdešimt vaizdo instrukcijų internetiniame puslapyje filtron.eu ir YouTube platformos kanale THE MECHANICS by FILTRON.

Tinkamai parinktas aktyvintosios anglies kiekis

Salono oro filtrai su aktyvintąja anglimi be kietųjų dalelių sulaiko savyje kenksmingas dujas ir kvapus. Nurodytame filtre naudojamos anglies kiekis parenkamas taip, kad filtras ilgą laiką ir efektyviai galėtų valyti orą nuo kenksmingų lakiųjų junginių.

Jus taip pat gali sudominti:

Automobilių verslas 2023-aisiais. Ko tikėtis?

Automobilių verslas 2023-aisiais. Ko tikėtis?

Universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“

Universalios padangos „KLEBER Quadraxer 3“

Pneumatinės pakabos įtaka ratų geometrijos reguliavimui

Pneumatinės pakabos įtaka ratų geometrijos reguliavimui

Sezoninis ratų keitimas ir stabdžių sistema: į ką autoservisai privalo atkreipti dėmesį?

Sezoninis ratų keitimas ir stabdžių sistema: į ką autoservisai privalo atkreipti dėmesį?