Paskelbimo data: 2023-11-07

Turbokompresorių dalys EVORON, skirti turbinų remontui

Prekės ženklas „Evoron“ – tai patikrinti komponentai, skirti turbinų remontui ir regeneracijai, o taip pat pilnai sukomplektuoti, paruošti montavimui turbokompresoriai. Asortimente yra pasiekiami vidiniai elementai CHRA (angl. cartridge-core assy), išmetamų dujų kreipiančiosios sklendės (kintama geometrija), stiprintuvai ir reguliatoriai, ketaus korpusai (turbinų korpusai), montavimo komplektai ir alyvos vamzdeliai/žarnelės.

Turbokompresorių dalys EVORON

Gerokai praplėstas ir papildytas komponentų, skirtų regeneracijai, asortimentas, kurį taip pat papildė pilnai paruoštos montavimui turbinos – tai naujausios žinios iš šį technologiškai pažangų produktą kuruojančio skyriaus. Stipriausiu asortimento produktu tampa montavimui paruošti „Evoron“ prekės ženklo turbokompresoriai. Gamybos kokybė lygintina su originaliais, o kaina yra nepalyginamai žemesnė nei originalios įrangos (OE) produktų. Apie numatomą „Evoron“ prekės ženklo plėtrą papasakos Marcin Turski, bendrovės „Inter Cars SA“ turbokompresorių skyriaus prekės ženklo vadovas.


„Evoron“ – tai „Inter Cars“ prekės ženklas, kurį asortimente galima rasti jau trejus metus, o „vaikiško amžiaus ligos“ jau tikriausiai praeityje. Ar jau atėjo metas puolimui?

„Be abejo, taip. Papildėme asortimentą ir įvedėme prekes ženklo „Evoron“ sukomplektuotus turbokompresorius tam, kad aptarnavimo darbai, susiję su turbokompresorių aptarnavimu, nebūtų rezervuojami, kaip buvo iki šiol, vien specializuotoms dirbtuvėms, bet pasiekiami bemaž kiekvienoms automobilių dirbtuvėms. Mūsų darbo rezultatas – tai pilnai sukomplektuotas produktas, kuris nereikalauja papildomų darbų, susijusių su kalibravimu arba kitais reguliavimo veiksmais. Laikas sugriauti mitą apie „brangų remontą“. Verta pabrėžti, kad sukomplektuota „Evoron“ turbina, kuri yra paruošta montavimui vos išimta iš pakuotės, yra siūloma už labai panašią į specializuotų dirbtuvių remonto kainą.

Garantuojame kokybę, kuri gali lygiuotis su OE dalių kokybe, nes mūsų turbokompresoriai yra surenkami iš tų pačių komponentų ir tose pačiose gamybos linijose, kuriose gaminami žinomų įmonių produktai, tiekiami pirmajam montavimui. Tai ne rinkodaros gudrybė – tai faktas! Jei kalbame apie minėtas „vaikiško amžiaus ligas“, šiuo momentu galiu patvirtinti, kad mums pavyko jų išvengti. Tam padėjo griežtas kiekvieno naujo produkto įvedimo į asortimentą testų procesas. Tai pakankamai daug laiko atimanti procedūra, bet ji kiekvieno produkto kokybės kontrolę užtikrina 100 %.“


Kaip įmanoma, kad visiškai sukomplektuotas turbokompresorius, kurio kokybė yra lygintina su originalu, yra siūlomas už tokią patrauklią kainą?

„Gera kaina – tai prekės ženklo privilegija, tačiau mums svarbesnė yra kokybė. Ją užtikriname paskutinyjį gamybos etapą vykdydami Lenkijoje, kur bendradarbiaujame su specializuota įmone. Kiekvienas vienetas yra testuojamas, dinamiškai balansuojamas, naudojant aukštų apsukų balansavimo stakles, o po to yra kalibruojamas pagal OE atitikmens parametrus. Toks prekės ženklo vykdymo ir valdymo modelis leidžia mums pasiekti jo unikalumą ir greitai pelnyti reputaciją. Čia panaudojame savo „know-how“ ir užbaigiame detales. Vykdau prekės ženklo, kuriuo visiškai pasitikiu, priežiūrą. Siūlome pilnai sukomplektuotus, paruoštus montavimui turbokompresorius – tai alternatyva ilgai trunkantiems remontams arba OE produktams, kurių kaina dažnai yra neadekvati transporto priemonės vertei. Nuo 2020 metų pirmojo ketvirčio pabaigos rinkai siūlome apie 200 turbokompresorių modelių.“


Sukomplektuoti komponentai – dar ne viskas. Juk „Evoron“ prekės ženklo pradžia buvo turbokompresorių remontui skirti elementai. Kaip dabartiniu metu atrodo ši asortimento dalis?

„Sukomplektuoti turbokompresoriai „Evoron“ – tai nauji produktai, rinką pasiekiantys tiesiai iš gamyklos, testuojami, balansuojami ir kalibruojami prieš pardavimą. Mes suteikiame jiems 24 mėnesių garantiją, o kaina yra panaši į savikainą.

Verta pabrėžti, kad elementai yra skirti turbokompresorių regeneracijai, tai taip pat svarbi asortimento dalis, kurią nuolat plečiame. Tarp mūsų klientų yra dirbtuvės, kurios savarankiškai remontuoja turbokompresorius naudodamos montavimui paruoštus, vadinamuosius vidinius elementus CHRA. Tenkiname jų poreikius. Bendradarbiaujant su jais, jau 2019 metų pabaigoje pasiekėme produktų linijų plėtrą. Pradėdami projektą prieš 3 metus, pasiūlėme tris produktų rūšis. Tai buvo minėti vidiniai elementai CHRA (šerdys), pneumatiniai stiprintuvai (vožtuvai) bei išmetamų dujų kreipiančiosios sklendės. Dabar galime pasigirti 8 produktų linijomis, kurių sąrašą papildė ir naujos sritys: montavimo komplektai, alyvos vamzdeliai / žarnelės, elektroniniai reguliatoriai (REA), ketaus korpusai ir sukomplektuoti turbokompresoriai, o visą asortimentą sudaro virš 500 unikalių produktų.“