Paskelbimo data: 2024-07-02

Kaip gaminami „Premium“ klasės vilkimo kabliai?

Visi pirmaujantys automobilių gamintojai pasitiki aukščiausios kokybės „Oris“ produktais.

„Oris“ produktai
„Oris“ asortimentas taip pat yra labai populiarus atsarginių dalių nepriklausomų platintojų rinkoje. Raktu į tradiciškai puikius santykius su klientais, paremtus pasitikėjimu, kokybe ir geriausiu aptarnavimu yra smulkmenos ir nematomi procesai, kurie vyksta užkulisiuose. Dėl inovatyvių produktų, šiuolaikinių gamybos technologijų ir efektyvios logistikos „ACPS Automotive“, prekių ženklo „Oris“ savininkas, padėjo pagrindą klientų pasitikėjimui ir pasitenkinimui. Apie 1600 kvalifikuotų ir patyrusių darbuotojų gamybos įmonėse Vokietijoje, Vengrijoje ir Meksikoje užtikrina patikimą tiekimą klientams visame pasaulyje. Jų žinios ir įsitraukimas sudaro aukščiausios kokybės šaltinį, kuriuo garsėja įmonė „ACPS Automotive“.

Kaip gaminami „Oris“ vilkimo kabliai?


Įrankių gamyba


Kvalifikuoti darbuotojai naudoja pažangiausius įrenginius, kurie užtikrina tikslų ir patikimą įrankių ir pagalbinių įtaisų veikimą, tokiu būdu pasiekdami aukštą produkcijos kokybę ir jos pakartojamumą. Visi įrankiai, prieš tai sukurti projektavimo skyriuje, yra gaminami įrankių gamybos ceche. Po to jie yra testuojami ir optimizuojami vilkimo kablių gamybos aspektų atžvilgiu.Car accessories


Pusgaminiai


Pirmasis produktų pusgaminių gamybos žingsnis – lazerinis ir CNC apdirbimas. Dauguma dalių, reikalingų vilkimo kablių gamybai, yra gaminamos itin tiksliai,  iš plieno lakštų, naudojant pažangiausias lazerines technologijas. Modernios CNC staklės naudojamos kaltų dalių apdirbimui, pvz., kablių rutuliams arba tvirtinimo plokštėms. Po to dalys yra lankstomos, presuojamos ir pjaustomos.

Suvirinimas


Suvirinimo procesas yra labai svarbus galutinio produkto kokybei ir saugumui – tai nuo jo didžiąja dalimi priklauso viso gamybos proceso sėkmė. Pakartojamumui ir aukštai kokybei užtikrinti taip pat naudojami suvirinimo robotai.

Dažymas


„ACPS Automotive“ naudoja katodinį panardinamą dažymo metodą (CDP). Šis metodas užtikrina patikimą atsparumą korozijai ir paviršių apsaugą bei ilgą produktų tarnavimo laiką.

Kablio rutulio gamyba


Kablio rutuliai yra gaminami rankiniu, pusiau automatizuotu arba automatiniu būdu visiškai automatizuotuose cechuose. Tai užtikrina tiek didelių, tiek mažų prekių partijų gamybos elastiškumą bei padeda išlaikyti aukščiausią įmanomą kokybės lygį.

Galutinis surinkimas


Paskutiniajame žingsnyje visos pasukamos sistemos yra montuojamos ant kablio sijos ir papildomos kituose montavimo etapuose. Siekiant įsitikinti, kad viskas veikia idealiai ir atitinka aukščiausius klientų reikalavimus, visiems pagamintiems vilkimo kabliams yra atliekami kinetiniai ir elektriniai testai.

Optimizuota logistika tolygiam gamybos procesui


Gamybos įmonėms, tokioms kaip „ACPS Automo­tive“, sandėliavimas ir logistika yra labai svarbūs. Medžiagų pristatymo tęstinumo užtikrinimas yra labai svarbus gamybos našumo palaikymui ir klientų reikalavimų įvykdymui. Siekdama tai užtikrinti, įmonė turi atitinkamas žaliavų, pusfabrikačių ir paruoštos produkcijos sandėliavimo erdves. Atsargų lygiai yra stebimi ir kontroliuojami patyrusių logistikos specialistų, naudojančių tam šiuolaikinę įrangą ir informacines sistemas. Aukščiausios klasės logistikos įrangos ir specializuotų žinių sintezė suteikia galimybę užtikrinti patikimą ir profesionalų medžiagų tiekimą bei gamybos kontrolę.

Inovatyvūs tyrimų ir plėtros darbai gamyklose


„ACPS Automotive“ širdis – tai tyrimų ir plėtros skyrius. Jis sutelkia dėmesį į vilkimo kablių kūrimą nuo koncepcijos iki gamybos diegimo. Tai apima vilkimo kablių projektavimą originalios įrangos gamintojams ir atsarginių dalių rinkos pritaikymams, prototipų gamybą, jų montavimą transporto priemonėse, testavimą ir gamybą. Patyrę inžinieriai su šiuolaikine programine įranga „Cax“ kuria inovatyvius, aukščiausios kokybės vilkimo kablius, kurie yra kruopščiai testuojami, siekiant užtikrinti optimalų funkcionalumą.

Nuo produkto kūrimo iki gamybos ir tiekimo – „ACPS Automotive“ nuosekliai pritaiko visus procesus savo klientų poreikiams, todėl prekių ženklas „Oris“ gali sužavėti atsarginių dalių rinką plačia produktų gama, apgalvotais sprendimais, aukščiausia kokybe ir geriausiu aptarnavimu.

„Oris“ asortimentą galite peržiūrėti čia: ASORTIMENTAS