Paskelbimo data: 2023-11-23

Sprendimai MILWAUKEE® palengvina darbą automobilių servise


MILWAUKEE® tiekia pjūklų geležtes, grąžtus, diskus, kurie kartu su belaidžiais įrankiais užtikrina maksimalų darbo našumą, komfortą ir saugumą.

MILWAUKEE® įrankiai


Vien profesionalaus pjūklo, gręžtuvo arba kampinio šlifuoklio turėjimas dar visiškai neužtikrina efektyvaus darbo. Įrankiai nedirbs visu pajėgumu be geros kokybės aksesuarų. Patvarūs, našūs šiuolaikiški įrankiai – sėkmingo darbo kiekviename automobilių servise pagrindas. Tačiau norint, kad įrankiai gerai atliktų savo funkcijas, jie turi būti papildomi atitinkamais aksesuarais.


Pjūklo geležtės, suteikiančios galimybę pjauti net kiečiausią metaląSituacijos, kai reikia nupjauti duslintuvą, kurio neįmanoma demontuoti kitokiu būdu, arba perpjauti automobilio kėbulo dalį, – mechaniko kasdienybė. Tokiais atvejais verta turėti po ranka įrankį, kuris atliks tikslius pjūvius net dirbant su sudėtingiausiomis medžiagomis. Pjūklų geležtės MILWAUKEE®tiesiniams pjūklams atitinka visus profesionalų reikalavimus.


Geležtės metalui TORCH™ su karbidu (pvz. 48005201)Geležtės dantukai, pagaminti iš karbido, pasižymi net 50 kartų didesniu patvarumu nei standartinių bimetalinių geležčių. Storas korpusas 1,27 mm palengvina tikslų pjovimą, o 25 mm aukštis užtikrina didesnį stabilumą ir iki minimumo sumažina vibraciją. Geležtė su karbidu puikiai tiks ketaus dalims ardyti ir pjauti storam metalui.


Darbui su didelėmis apkrovomis (pvz. 48005712)Ši geležtė turi tvirtą, tikslų ir storą, 1,06 mm, korpusą. Ji yra atspari įtampoms ir smūgiams. 25 mm aukščio korpusas užtikrina stabilumą ten, kur reikia pjovimo tikslumo. Geležtė puikiai tinka vamzdžiams ir skardoms pjauti.Geležtės metalui THIN KERF (pvz. 48005162)Pagerinta šios geležtės bimetalinių dantukų geometrija ir 8 proc. kobalto priedas – tai greičio ir dvigubai didesnio patvarumo garantija, palyginti su standartinėmis geležtėmis. Papildomam atsparumui yra taikoma TOUGH NECK™ technologija, kuri dėl išpresuotų įpjovų aplink laikiklį sustiprina geležtę jos jautriausioje vietoje. Dėl smailaus 0,90 mm storio korpuso geležtė yra greita ir elastinga, todėl ja galima pjauti sunkiai prieinamose vietose.

Minėtos geležtės, skirtos metalui, tinka visiems pjūklams MILWAUKEE® SAWZALL™, pvz., tiesiniams pjūklams M18™ SAWZALL™ (4933447275) arba M18 FUEL™ SAWZALL™ (4933478293). O geležtes HACKZALL™ galima naudoti tik su pjūklais MILWAUKEE® HACKZALL™, pvz., M18 FUEL™  HACKZALL™ (4933459887), arba kompaktiniu tiesiniu pjūklu M18™ HACKZALL™ (4933416785).


Grąžtai, atsparūs aukštoms temperatūromsSunku įsivaizduoti automobilių servisą be gręžtuvo. Jo naudojimas yra būtinas, kai reikia, pvz., nutiesti kabelius automobilyje arba sumontuoti papildomus elementus ant kėbulo. Šias užduotis galima sėkmingai atlikti naudojant grąžtus metalui MILWAUKEE®.

Grąžtai SHOCKWAVE HSS-G TIN RED HEX (pvz., 48894709) su laikikliu ¼″ HEX idealiai tinka įrankiams MILWAUKEE®:

  • smūginiam suktuvui ¼″ M18 FUEL™  HEX (pvz., 4933479864),
  • suktuvui-gręžtuvui M18 FUEL™ (pvz., 4933479862).Grąžtuose metalui yra panaudota keletas sprendimų, kurie mažina neigiamą temperatūros poveikį grąžtui, o tai gerokai pailgina jo naudojimo laiką. Dėl titano dangos grąžtas įkaista mažiau nei jo standartiniai atitikmenys. Dėl to jis yra tinkamas darbui su įrankiais, turinčiais aukštą sukamąjį momentą. Antgalis QUAD EDGE™– tai unikalus 135° kampo mastelio ir keturių pjaunančiųjų briaunų junginys, kuris leidžia greitai pradėti gręžti be slydimo ir dar labiau apsaugoti grąžtą nuo šilumos akumuliavimo. Kintama spiralės geometrija pagerina apdirbamo metalo drožlių pašalinimą, o tai dar labiau riboja aukštos temperatūros susidarymą.

Diskai greitam ir tiksliam pjovimui


Kampiniai šlifuokliai – tai įvairiapusiai įrenginiai, kurie padės tiek pašalinti kėbulo rūdis, tiek paruošti paviršių suvirinimui. Taip pat jie pravers automobilio metalinio elemento išpjovimui. Tačiau, joks kampinis šlifuoklis neatliks savo užduoties be geros kokybės disko. Kokie šlifuoklių diskai MILWAUKEE® yra pasiekiami rinkoje?


Ploni diskai metalui pjauti PRO+ (pvz., 4932464717)


Aukščiausios klasės diskai be geležies, sudėtyje neturintys sieros, susidoros su bet kuriuo metalu. Jie pasižymi 20 % didesniu patvarumu, sutrumpina pjovimo laiką 50 % ir darbo metu generuoja 50 % mažiau dulkių nei standartiniai diskai. Juos verta naudoti įrenginiams M18 bešepetėliniam kampiniam šlifuokliui 125 MM su stumdomuoju jungikliu (4933492643).


Dėžės ir įrankių dėklai – paprasta, saugi įrankių ir aksesuarų laikymo priemonė
Siekiant užtikrinti sklandžią darbo eigą ir ilgesnį įrankių ir priedų naudojimo laiką, verta apsirūpinti tinkama jų laikymo sistema. MILWAUKEE® tiekia sistemą PACKOUT™, kurios patvarios, tvirtos medžiagos apsaugo turinį nuo smūgių ir nepalankių lauko sąlygų – reikalingas įrankis yra po ranka. Sistema PACKOUT™ yra modulinio pobūdžio, todėl kiekvienas gali susikurti nuosavą komplektą, pritaikytą savo individualiems poreikiams.


Dėžė PACKOUT™ su 3 stalčiais (4932472130)Tai universali talpykla, kuri užtikrina lengvą įrankių prieinamumą, net kai jie yra sustatytų į bokštą dėžių apačioje. Reguliuojamos dėžių pertvaros palengvina įrankių ir aksesuarą išdėstymą. Transportavimo fiksatoriai apsaugo nuo atsitiktinio stalčių atsidarymo transportavimo metu ir suteikia galimybę užrakinti dėžę pakabinama spyna. Dėžė yra pagaminta iš smūgiams atsparių polimerų, o papildomai apsaugai jos kampai sutvirtinti metaliniais elementais. Stalčių rutulinės kreipiančiosios atlaiko apkrovas iki 11 kg.

Vežimėlis PACKOUT™ (4932471068)

Tai puikus laikymo sistemos elementas, užtikrinantis didesnį mobilumą. Maksimali vežimėlio apkrova – 113 kg, todėl jis susidoros net su maksimaliai pripildytomis dėžėmis. Ratai yra sukonstruoti taip, kad užtikrintų lengvą manevravimą visomis kryptimis. Specialus blokavimas suteikia galimybę lengvai montuoti ir nuimti PACKOUT™ dėžes ir įrankių krepšius.Svarbiausia – saugumasDirbant sudėtingomis sąlygomis (HEAVY-DUTY) visuomet būtina naudoti geras apsaugos priemones, kurių atitinkama kokybė gali sumažinti pažeidimų tikimybę. DSP srities asortimentą pristato prekių ženklas MILWAUKEE®.


Apsauginiai akiniai, atsparūs įbrėžimams (pvz., 4932478763)Akiniai „Milwaukee“ apsaugo akis, dėl lengvos konstrukcijos ir stiklų, atsparių įbrėžimams ir rasojimui, jie netrukdo darbui. Patogios, lanksčios kojelės gerai prisitaiko prie galvos ir užtikrina darbo komfortą. Akiniai gali būti bespalviai ir tamsinti, todėl tiks darbui tiek patalpose, tiek išorėje. Jie atitinka europietiškas normas EN166 ir EN170 / EN172.


Pjūviams atsparios pirštinės (C atsparumo lygio, 4932479715)Pirštinių paviršius, padengtas nitrilu, užtikrina geresnį sukibimą laikant įvairias medžiagas, taip pat alyva užterštais paviršiais. Pirštinės užtikrina aukštą apsaugos nuo pradūrimo ir įpjovimo aštriais daiktais lygį. Dėl technologijos SMARTSWIPE™su pirštinėmis galima liesti jutiklinius ekranus.

Puikus matomumas – geresniam tikslumui ir saugumuiGeras matomumas darbo vietoje yra labai svarbus norint įsitikinti, kad atliekami veiksmai yra tikslūs ir saugūs. Efektyvus ir ergonomiškas apšvietimas taip pat palengvina rasti tinkamus įrankius ir aksesuarus. Nešiojamas dirbtuvių lempas MILWAUKEE®galima užsisakyti iš „Inter Cars“ „e-Catalog“.


Žibintuvėlis, nešiojamas ant kaklo ir įkraunamas USB,  su šviesos srautu iki 400 liumenųŽibintuvėlis MILWAUKEE® dėl technologijos TRUEVIEW™pasižymi aukštų spalvų atkūrimo lygiu bei stabiliu šviesos srautu 2 režimais: 200 ir 400 liumenų. Žibintuvėlis įsimena paskiausią režimą po įjungimo. Reguliuojamos žibintuvėlio galvutės suteikia galimybę vertikaliai reguliuoti srauto kampą 130°. Po vieno akumuliatoriaus USB REDLITHIUM™ 3.0 Ahįkrovimo žibintuvėlis gali veikti net iki 8 valandų. Jis yra patogiai įkraunamas komplekte esančio USB-C kabeliu. Žibintuvėlis yra atsparus daugumai automobilių servisuose naudojamų chemikalų. Jis turi apsaugos lygį IP50, o tai reiškia, kad jis yra apsaugotas nuo dulkių, lietaus bei kritimo iš 2 metrų aukščio.

Patvarūs, našūs ir šiuolaikiški įrankiai lemia darbo sėkmę kiekviename automobilių servise. Sprendimai MILWAUKEE® automobilių priežiūros srities profesionalams puikiai praverčia net sudėtingiausiose situacijose. Prekių ženklo produktai yra pasiekiami „Inter Cars“ pardavimo tinkle.

Jus taip pat gali sudominti:

„Nissens“ sunkvežimių dalys

„Nissens“ sunkvežimių dalys

„Q-Service Truck“ tinklas keičiasi: naujas prekės ženklas ir nauji partneriai

„Q-Service Truck“ tinklas keičiasi: naujas prekės ženklas ir nauji partneriai

„TRUCK EXPERTS“ EGR sistemos

„TRUCK EXPERTS“ EGR sistemos

Nauja „ZF [pro]Service“ koncepcija, skirta komercines transporto priemones aptarnaujančioms dirbtuvėms

Nauja „ZF [pro]Service“ koncepcija, skirta komercines transporto priemones aptarnaujančioms dirbtuvėms