Paskelbimo data: 2022-08-23

„RAVENOL ATF Professional Line“ – tikriems profesionalams

Sujungus serviso ir dirbtuvių idėjas, į rinką žengia alyvos keitimo įrenginys „RAVENOL ATF Professional Line“. Taip siekiame užtikrinti profesionalias automatinių pavarų dėžių alyvos priežiūros paslaugas.

„ATF Professional Line“ asortimentas apima toliau plėtojamą serviso įrenginį. Mūsų ekspertai, tobulindami šį įrenginį, panaudojo daug praktinės naudotojų patirties. Taip gimė „RAVENOL Dynamic Exchanger 2.0“.

Šis techninės priežiūros įrenginys leidžia profesionaliai ir kartu paprastai pakeisti alyvą ir sujungia dinaminio transmisinės alyvos keitimo funkcionalumą su naujomis naudingomis funkcijomis, todėl užtikrina naudotojui didesnį komfortą ir proceso patikimumą bet kokioje situacijoje.

„RAVENOL Dynamic Exchanger 2.0“, turintis platų įvairioms transporto priemonėms skirtų adapterių asortimentą, veiksmingai išplauna ir pripildo automatines, bepakopes (CVT) ir dvigubos sankabos (DCT) pavarų dėžes. Naudodamasis nauju, daugiakalbiu ir intuityviu meniu naudotojas žingsnis po žingsnio vykdo procesą pagal transporto priemonės nuostatas. Taip transmisija patogiai išvaloma nuo priemaišų. Dėl kompaktiškos konstrukcijos ir mobilumo „RAVENOL Dynamic Exchanger 2.0“ užtikrina profesionalų transmisijos hidraulikos valymą.

Be serviso įrenginio, RAVENOL taip pat siūlo unikalų išskirtinių transmisinių alyvų (ATF) asortimentą, kuris dėl specialių formulių atitinka skirtingus įvairių konstrukcijų transmisijų reikalavius.

Mūsų klientai ir partneriai sužino gudrybių, gauna daug patarimų ir prieigą prie „HaynesPro®“ duomenų bazės, kurioje žingsnis po žingsnio supažindinamas su programa. Dėl sklandžios „RAVENOL Dynamic Exchanger 2.0“ sąveikos su mūsų aukštos kokybės ATF alyvomis, taip pat dėl suteiktų žinių ir patirties su „RAVENOL ATF Professional Line“ turime parengtą išsamią paslaugų ir dirbtuvių idėją, kuri papildo esamą kiekvieno serviso paslaugų asortimentą.

Privalumai:
...servisams

  • Profesionalus transmisijos valymas ir pildymas vienu veiksmu
  • Pridedamas platus „Dynamic Exchanger“ adapterių rinkinys
  • RAVENOL klientų aptarnavimas teikiant praktines žinias
  • Prieigos prie „HaynesPro®“ duomenų bazės suteikimas
  • Serviso kompetencijos didinimas naudojant dirbtuvių koncepciją su „RAVENOL ATF Professional Line“
  • Atsarginių dalių ir papildomų adapterių prieinamumą garantuojamas visame pasaulyje

...klientams

  • Sklandesnis transmisijos keitimas ir mažesnės degalų sąnaudos dėl sumažinamo pernelyg didelio slidumo
  • Optimalus tepimas ir mažas dėvėjimasis dėl šviežios transmisinės alyvos
  • Profesionali transmisijos priežiūra patikimame servise
  • Ilgesnis transmisijos tarnavimo laikas ir sutaupytos remonto išlaidos