Paskelbimo data: 2022-07-08

„NTK Vehicle Electronics“ su nauja EGR vožtuvų serija

Įmonė NGK SPARK PLUG, pasaulinis lyderis uždegimo ir daviklių srityje, rinkai pristato naują EGR vožtuvų seriją. Ji papildys „NTK Vehicle Electronics“ prekės ženklų asortimentą.

Nauja EGR vožtuvų serija savo kokybe atitinka originalios įrangos dalis. Serija bus įvedama į rinką palaipsniui, trijų metų laikotarpiu, ir patenkins 153 milijonų automobilių, pagamintų Europoje, Afrikoje ir Artimuosiuose Rytuose, poreikius. „NTK Vehicle Electronics“ prekės ženklo EGR vožtuvai suteiks klientams kompleksinį daviklių asortimentą.

EGR vožtuvo užduotis – sumažinti su oru į degimo kamerą tiekiamo deguonies kiekį ir degimo temperatūrą bei degimo proceso greitį ir azoto oksidų (Nox) emisiją. Nauja „NTK Vehicle Electronics“ produktų serija suteiks labai aukštą kokybę, kuria rinkoje garsėja NGK SPARK PLUG sprendimai, o  teršalų emisijos kiekiai pagal gamintojo deklaracijas atitinka griežtus europietiškos „EC Euro“ normos reikalavimus. Atskiriems naujų „NTK Vehicle Electronics“ prekės ženklo EGR vožtuvų produktams yra atliekami testai ekstremaliomis sąlygomis, pvz., temperatūrinio šoko tyrimas nuo -40 °C iki 150 °C temperatūrose, vožtuvų, kamerų ir aušinimo sistemos sandarumo testai, o taip pat elektros varžos ir patvarumo testai. Atitinkamai pažymėtos pakuotės leis klientams lengvai identifikuoti produktus, supaprastins atsargų valdymo, kontrolės ir skenavimo sistemas. Pakuotėje gamintojas taip pat pateikia montavimui būtinas tarpinės ir / arba sandarinimo žiedus.

Naujas EGR vožtuvų asortimentas papildys įmonės NGK SPARK PLUG asortimentą, skirtą atsarginių dalių rinkai, ir užtikrins klientams kompleksinį aptarnavimą visose srityse, susijusiose su automobilių daviklių aptarnavimu. „Kartu su EGR vožtuvų premjera savo klientams suteikiame visą asortimento kompleksiškumą ir patogumą, – sako Frank Massia, įmonės „Aftermarket EMEA NGK SPARK PLUG EUROPE GmbH“ rinkodaros direktorius. – Naujas EGR vožtuvų asortimentas – tai ilgus metus rinkoje lauktas sprendimas. Dabar šį poreikį visiškai patenkins mūsų įmonės projekto įgyvendinimas, kuris užtikrins klientams prieigą prie visų sprendimų, susijusių su transporto priemonių elektronika.“

Pagrindinė išmetamų dujų recirkuliacijos sistemos (EGR vožtuvų) funkcija – tai azoto oksidų (NOx),  kurie susidaro degalų-oro mišinio degimo proceso metu aukštoje temperatūroje susijungus deguoniui ir azotui, kiekio mažinimas. Šiuo metu automobilių pramonėje yra naudojami trijų rūšių EGR vožtuvai – pneumatiniai, elektriniai ir elektriniai su papildomu aušinimu. Jie veikia paimdami išmetamąsias dujas iš išmetimo kolektoriaus ir jų dalį perduodami į įsiurbimo kolektorių bei sumaišydami su grynu oru. EGR vožtuvai, sukurti 70-ųjų metų pradžioje, Europoje buvo pradėti taikyti 90-aisiais metais, įvedus teršalų emisijos normą EURO I. Šiuo metu EGR vožtuvai yra standartiškai montuojami visuose automobiliuose su dyzeliniais varikliais ir, remiantis skaičiavimais, naudojami apie 40 % transporto priemonių su benzininiais varikliais. Transporto priemonių gamintojai teigia, kad ateityje dauguma naujų transporto priemonių modelių turės įrengtus dviejų rūšių EGR vožtuvus (žemo slėgio ir aukšto slėgio). O tai reiškia, kad šio sprendimo paklausa atsarginių dalių rinkoje augs.

NGK SPARK PLUG planuoja įvesti pilną „NTK Vehicle Electronics“ prekės ženklo EGR vožtuvų asortimentą keturiais etapais:

  • iki 2022 metų pabaigos į rinką bus išleisti 84 produktai, kurie patenkins 125 milijonų transporto priemonių poreikius EMEA regione;
  • 2023 metais asortimentą papildys dar 46 produktai, kurie užtikrins 132 milijonų transporto priemonių parko padengimą;
  • 2024 metais „NTK Vehicle Electronics“ prekės ženklas savo asortimente turės net 170 EGR vožtuvų modelių, kurie padengs net 153 milijonų transporto priemonių poreikius;
  • galutiniame etape – 2025 metais – įmonė daugiausia dėmesio skirs EGR vožtuvų išteklių konsolidacijai ir sandėlių likučių (SKU) identifikacijai; šiame etape yra numatomas 75 % rinkos poreikių patenkinimas transporto priemonėms su dyzeliniais ir benzininiais varikliais.
Planuojami nauji NTK prekės ženklo EGR vožtuvų asortimento sprendimai apima produktų prieinamumą ir platų pasirinkimą platinimo tinkle, o taip pat ir aukščiausios kokybės klientų aptarnavimą, pvz., nuorodų parengimą NGK SPARK PLUG svetainėje ir „TecDoc“ sistemoje. Taip pat yra pasiekiami techniniai filmai, kuriuose yra detaliai parodomas EGR vožtuvų veikimo principas ir jų montavimo būdas.