Paskelbimo data: 2023-12-08

„NTK Vehicle Electronics“ savo portfelį papildė nauju EDPS asortimentu


Būdama pasaulyje pirmaujančia degimo ir transporto priemonių elektronikos specialiste, „Niterra“ (anksčiau NGK SPARK PLUG) pristato naujųjų išmetamųjų dujų ir diferencinio slėgio jutiklių (EDPS) asortimentą. Šios jutiklių linijos įtraukimas į „NTK Vehicle Electronics“ prekių ženklą užbaigia kovai su tarša skirtų produktų portfelį.

Naujųjų išmetamųjų dujų ir diferencinio slėgio jutikliai


EDPS – kaip jie veikia?EDPS vaidina svarbų vaidmenį optimizuojant variklio darbą. Jų reikia, kad variklio valdymo įrenginiai (ECU) gautų reikiamą informaciją apie išmetamųjų dujų slėgio ir dyzelino dalelių filtro (DPF) užsipildymo lygį. „NTK Vehicle Electronics“ EDPS asortimentą sudaro diferencinio slėgio jutikliai (DPS), išmetamųjų dujų slėgio jutikliai (EPS) ir aukšto slėgio jutikliai (HPS). Jis tinka įvairioms transporto priemonėms. Be to, jutiklius galima montuoti įvairiose skirtingose transporto priemonės padėtyse.

DPS matuoja slėgio kritimą tarp dviejų padėčių sraute. Jie montuojami skirtingose vietose išmetimo kolektoriuje (prieš / už DPF, prieš katalizatorių / už katalizatoriaus, prieš turbokompresorių / už turbokompresoriaus arba prieš EGR (išmetamųjų dujų recirkuliavimo) aušintuvą / už jo). Viename taške jie reguliuoja žemo slėgio dujų recirkuliavimą. Kitame taške jie stebi DPF funkciją, o taip pat ECU pateikia jo įkrovos būseną.

EPS matuoja slėgį ir šią informaciją perduoda ECU. Juos galima montuoti skirtingose išmetimo sistemos vietose, pavyzdžiui, priešais DPF, priešais turbokompresorių arba už turbokompresoriaus.

HPS matuoja išmetamųjų dujų atgalinį slėgį. Jis montuojamas priešais DPF, priešais turbokompresorių, už turbokompresoriaus arba už EGR aušintuvo. Ši informacija siunčiama ECU, kuris ją naudoja turbokompresoriui stebėti bei apsaugoti. Stebint išeinančio oro slėgį išmetimo kolektorius apsaugomas nuo atgalinio slėgio žalos. EGR vožtuvams ir EGR aušintuvams ši informacija taip pat naudojama išmetamųjų dujų recirkuliacijos greičiui pritaikyti ir kontroliuoti, o tai svarbu laikantis emisijos standartų.


Apie „NTK Vehicle Electronics“Apimdama 62 % automobilių parko (iš viso 87 milijonai transporto priemonių), „NTK Vehicle Electronics“ šiuo metu yra automobilių parko aprėpties lyderė tarp žinomiausių EDPS prekių ženklų. Tai sudaro 42,3 mln. transporto priemonių Centrinėje Europoje, 36,8 mln. transporto priemonių Vakarų Europoje ir 7,6 mln. transporto priemonių Viduriniuosiuose Rytuose ir Rytų Afrikoje.

„Mūsų „NTK Vehicle Electronics“ aukštos kokybės jutiklių portfelį nuo šiol papildo naujasis EDPS asortimentas“, sako Frank Massia, rinkodaros antrinėje rinkoje EMEA direktorius, „Niterra EMEA GmbH“. „Įtraukus šį produktą mūsų pardavimų partneriai ir dirbtuvių operatoriai dėl plačios EDPS serijos automobilių parko aprėpties, kokybės ir įvairių pardavimo paslaugų gali gerinti pardavimus.“

Vis dažniau naujų markių transporto priemonėse atsirandant EDPS, ateinančiais metais tikimasi teigiamo rinkos augimo. Be to, dėl to sumažės transporto priemonių emisija. Nors kol kas EDPS dažniau naudojami dyzelinėse transporto priemonėse, ateinančiais metais planuojamas platesnis jų naudojimas benzininėse transporto priemonėse.

„NTK Vehicle Electronics“ prekių ženklas garantuoja išskirtinės kokybės paslaugą ir vietinę distribuciją, kuri klientams leidžia pasinaudoti konkurencingo asortimento privalumais. Naująją EDPS liniją papildo techninė vaizdinė pagalba, kurią galima rasti „TecDoc“, „Catalogue Excel Master“ ir naujojoje „Part Finder“ sistemoje. Daugiau informacijos rasite www.ngkntk.com.

Jus taip pat gali sudominti:

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“