Paskelbimo data: 2023-12-01

Naujovės ir žinios apie medžiagas saugiems stabdžių diskams


Išbandyta ir patikrinta milijonuose transporto priemonių: „Bosch“ anglimi prisodrinti stabdžių diskai.

„Bosch“ anglimi prisodrinti stabdžių diskai


Europietiška stabdžių diskų kokybė„Bosch Group“ tapo vienu iš Europos rinkos lyderių originalios įrangos (OE) stabdžių diskų automobiliams plėtros, gamybos ir apdorojimo srityje. Dėl visiškai automatinio pažangaus gamybos proceso Breidenbacho gamykla Hesene (Vokietijoje) specializuojasi montuoti paruoštų stabdžių diskų gamyboje.

Prisodrinimas anglimi: komfortiškas stabdymasDėl pagerinto šiluminio laidumo ir šilumos saugojimo pajėgumų, anglimi prisodrintas ketus pagerina su komfortu susijusias stabdžių diskų charakteristikas. Iki šių dienų anglimi prisodrinti stabdžių diskai vis įrodo savo vertę. Kaip ventiliuojami diskai, jie nukeliavo ilgą kelią, kol tapo serijinės gamybos standartu priekinėms ašims.


Tobulo liejimo receptasPlienas, liejiniai, metalo pjovimas ir legiravimo priedai – tai aukštos kokybės stabdžių diskų, atlaikančių juos veikiančias didžiules jėgas, sudedamosios dalys. Kvarco smėlis, derva, kietinimo priemonė ir vandens pagrindo suspensijos sudaro stabdžių, liejimo proceso metu visiškai padengiamų lydytu ketumi, diskų pagrindą. Po kiekvieno liejimo atliekama spektrinė analizė užtikrina tinkamą liejinio sudėtį. Tik po šios analizės 1 300 °C karšta lydyta masė suteka į liejimo mašiną. Kitas žingsnis yra visiškai automatinis tolesnis apdorojimas.
Matavimo įrenginys patikrina dalių matmenų tikslumą. Atsižvelgiant į mažiausius leistinus nuokrypius, naujausios sistemos gręžia, frezuoja ir poliruoja stabdžių diską iki norimos formos. Po to jis automatiškai dažomas ir išdžiovinamas indukciniu būdu. Aukštą kokybę nuolat užtikrina spektrinė analizė, 3D lazerinis matavimas, rentgenografinio matavimo procedūros ir pakartotinės apžiūros.

  • „Bosch“ stabdžių asortimentą sudaro 26 produktų linijos, pasižyminčios lygių neturinčia kokybe.
  • Stabdžių diskai yra pagrindinė stabdžių sistemos dalis. Kasmet „Bosch Group“ jų pagamina 20 milijonų. Atsitiktinai iš kiekvienos partijos paimti stabdžių diskai tiriami papildomai.
  • Stabdžių diskai į prekybą paleidžiami tik tuo atveju, jei sėkmingai pasirodo visuose kokybės bandymuose ir patikrose.

Daugiau galite sužinoti adresu: boschaftermarket.com