Paskelbimo data: 2023-12-28

Kokiose situacijose būtina tikrinti ir koreguoti rankinio stabdžio veikimą?


Rankinio stabdžio veikimo patikrą ir reguliavimą būtina vykdyti kiekvieną kartą po:
stabdžių kaladėlių keitimo, stabdžių apkabos keitimo, jei ji yra integruotas su rankinio stabdžio mechanizmu, mechanizmo, reguliuojančio atstumą tarp stabdžių kaladėlių, keitimo, kai pastebima per didelė rankinio stabdžio svirties eiga, rankinio stabdžio lynų keitimo.

Rankinio stabdžio veikimo patikra ir reguliavimas


Stabdžių sistemos remonto metu arba montuojant stabdžių lynus būtina:
sumontuoti lynus taip, kad jie nesiliestų su kitomis dalimis ir nebūtų įtempti; vengti lyno susisukimo ir taškų, kuriuose lynas gali trintis į kitus transporto priemonės elementus; tepti lynus judančiose vietose, montavimą atlikti įvertinant pakabos eigą / darbą, vengti lyno kontakto su išmetimo sistemos elementais.


Kokius stabdžių lynus pasirinkti?Nusprendus pakeisti rankinio stabdžio lynus, verta rinktis patikimus mūsų prekės ženklo produktus. ABE yra patikrintas tiekėjas, kuris siūlo platų stabdžių sistemos elementų asortimentą, įskaitant traukes ir lynus, skirtus daugumai lengvųjų automobilių ir komercinio transporto priemonių, važinėjančių visoje Europoje. Sertifikuotas kokybės standartas ISO TS16949 – tai gamybos proceso kontrolės garantija, todėl mūsų lynai yra aukštos kokybės produktas automobilių dalių rinkoje. Išorinis A klasės PCV šarvas apsaugo nuo aplinkos veiksnių ir korozijos, užtikrina optimalų darbą net -25 °C temperatūroje, o aukštos kokybės plienas, naudojamas įdėklo gamybai, užtikrina ilgametę, nepriekaištingą eksploataciją. Be to, ABE gamina daugumą stabdžių sistemose naudojamų  komponentų: stabdžių būgnus, diskus, trinkeles, žarneles, apkabas, hidraulikos elementus, o taip pat ir ABS daviklius bei minėtus lynus.

Visą informaciją apie ABE prekių ženklo produktus rasite tinklapyje www.abebrakes.com.


Pavyzdiniai stabdžių lynų kodai populiariems modeliams

  • C7A014ABE – RANKINIO STABDŽIO LYNAS GALAS K/D (1740MM/1570MM) TINKA: AUDI A4 B6, A4 B7 1.8-3.2 11.00-03.09
  • C7E003ABE – RANKINIO STABDŽIO LYNAS GALAS K/D (1645MM/880MM) TINKA: IVECO DAILY II, DAILY III, DAILY IV 2.3D-3.0D 01.89-08.11
  • C7G026ABE – RANKINIO STABDŽIO LYNAS GALAS K/D (1735MM/1530MM) TINKA: FORD MONDEO III 1.8-3.0 10.00-03.07