Paskelbimo data: 2024-02-12

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

Kodėl neturėtume atmesti galimybės įsigyti naudotų transporto priemonių dalių ir suteikti joms antrą šansą? Nepriklausomai nuo to, kokio tipo transporto priemonę vairuojate, vienas dalykas yra tikras: tam tikru momentu turėsite pakeisti bent vieną jo komponentų. Eksploatuojant automobilį dalys dėvisi dėl automobilyje vykstančių procesų: trinties, vibracijos bei aukštos temperatūros, todėl ateis laikas, kai jas reikės pakeisti, kad jūsų automobilis išliktų techniškai tvarkingas. Kaip žinoma, vos tik naujas automobilis išvažiuoja iš aikštelės, jis akimirksniu praranda apie 10 proc. ar daugiau savo vertės ir kiekviena automobilio detalė laikoma naudota, net jei tas automobilis nuvažiavo tik 10 kilometrų, kol vėl buvo parduotas.

Kodėl neturėtume atmesti galimybės įsigyti naudotų transporto priemonių dalių ir suteikti joms antrą šansą?


Naudotų dalių privalumai – ekologija ir ekonomijaKalbant apie transporto priemonės techninę priežiūrą ar remontą, naudotų automobilių dalių pasirinkimas gali būti ekonomiškas ir ekologiškas sprendimas, juolab žinant, kad kai kurie nauji automobilio komponentai gali kainuoti tiek pat kiek ir jūsų automobilis. Be to, šis pasirinkimas taupo energijos išteklius, tokius kaip elektra. Taupus šių išteklių naudojimas reiškia mažesnę taršą.

Naudotų dalių pirkimą galima būti vadinti ir perdirbimu. Kaip daugumai žinoma, perdirbimas vaidina svarbų vaidmenį palaikant švarią ir ekologišką aplinką. Tai tampa vis karštesne tema dabar, kai 97 procentai klimato mokslininkų teigia, kad vyksta žmogaus sukelta klimato kaita. Kai kurie jų sako, kad tai skatina šiltnamio efektą sukeliančios dujos, išmetamos dalyje įvairios gamybos pramonės įmonių.


Į ką būtina atkreipti dėmesį renkantis naudotas dalis?
Vis dėlto rasti tinkamas naudotas automobilių dalis kartais gali būti sudėtinga užduotis, ypač jei neturite patirties. Ieškant naudotų automobilių dalių, svarbu atkreipti dėmesį į penkis svarbius veiksnius:

  • detalės būklę,
  • suderinamumą,
  • kainą,
  • garantiją,
  • pristatymo laiką.
Norėdami jums padėti, siūlome jūsų automobiliui reikiamų dalių įsigyti „Inter Cars Marketplace“ sistemoje, kurioje naudotomis dalimis prekiauja tik mūsų patikimi partneriai.