Paskelbimo data: 2024-02-29

Kaip „MotoRad“ termostatai pagerina efektyvumą?

Rūpinamės, kad mūsų klientų transporto priemonės sėkmingai ir efektyviai važinėtų keliais, todėl tikslios ir patikimos aušinimo sistemos dar niekada nebuvo tokios svarbios. Variklių technologijai vis tobulėjant, sudėtingėja ir terminis valdymas, kuris dažniausiai apima daugybę komponentų. Nors technologija pasikeitė, tačiau aušinimo sistemos širdimi išliko tinkamai veikiantis termostatas.

Terminio valdymo tikslumas užtikrina efektyvumą klientams.
„Degalų suvartojimo ir mažesnės taršos prasme efektyviau veikiantis variklis bei variklio komponentų apsauga priklauso nuo tinkamai palaikomos darbinės temperatūros. Tai dar niekada nebuvo taip svarbu, kaip itin optimizuotuose ir technologiniu požiūriu pažangiuose šių laikų varikliuose“, – sako „MotoRod“ pardavimų vadovas Centrinėje ir Rytų Europoje Artem Davydov.

Nuo 1958 m. „MotoRad“ buvo pirmaujančia pažangių variklių ir terminio valdymo sprendimų gamintoja automobilių originalios įrangos bei atsarginių dalių pramonėje. Ir dabar ji pirmauja naujų vidinio degimo variklių ir hibridinių bei elektrinių transporto priemonių sprendimų kūrimo srityje. „MotoRad“ yra originalios įrangos tiekėja „Volkswagen“, „Audi“, „BMW“, „Mercedes“, „General Motors“, „Stellantis“ ir daugeliui kitų įmonių, o jos produktų asortimentas apima daugiau kaip 90 proc. Europos automobilių parko.

A. Davydov priduria: „Termostato vaidmuo temperatūros išlaikyme yra esminis, o ne tik apsauga nuo perkaitimo. Naujų modelių vidaus degimo ir elektriniai varikliai gaminami su itin mažu eksploatavimo temperatūros diapazonu, kad veiktų efektyviai. Daugelis atsarginių dalių rinkoje esančių termostatų sukurti veikti kaip originalios įrangos komponentai su ±2 oC nuokrypiu. „MotoRad“ termostatus gamina su ±1 oC nuokrypiu, todėl jie užtikrina variklio veikimo efektyvumą, atitinkantį originalios įrangos efektyvumą.

Šis temperatūros valdymo optimizavimas vidaus degimo, hibridiniuose ir elektriniuose varikliuose atsiperka efektyvumu bei veiksmingumu šalto ir karšto oro sąlygomis. Šalto oro sąlygomis tiksliai veikiantis termostatas greitai pakelia ir rekomenduojamame diapazone išlaiko aušalo temperatūrą. Šilto oro sąlygomis aukštos kokybės termostatas išlaiko temperatūrą efektyviame lygyje.

Šis terminio efektyvumo optimizavimas gali stipriai paveikti degalų ar energijos suvartojimą ir emisijos kontrolės efektyvumą.

Atsarginių dalių rinkos pakaitinis termostatas dažnai neįvertinamas kaip labai svarbus elementas transporto priemonės efektyvumui, degalų / energijos ekonomijai ir bendrai variklio būklei užtikrinti. „MotoRad“ termostato vaidmenį vertina labai rimtai ir siūlo optimalų efektyvumą, suderintą su geriausia pramonėje aprėptimi bei prieinamumu.

„MotoRad“ yra arti kliento (veikla Europoje netoli Kelno, Vokietijoje) ir siūlo greitas, lanksčias bei efektyvias paslaugas visose Europos šalyse. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite adresu MotoRad.com.

Šiuolaikiniai termostatai, pavyzdžiui, šis „MotoRad“ modelis „BMW“ automobiliams, yra labiau ištobulinti ir brangesni nei ankstesni. Visgi funkcija iš esmės išliko ta pati – reguliuoti variklio temperatūrą.Hibridinėse transporto priemonėse, pavyzdžiui, „Volkswagen Jetta“, naudojami sudėtingi termostatų sprendimai, tačiau „MotoRad“ apima ir šias sistemas.Vaizduojami „MotoRad“ gaminami „Volkswagen ID.4“ termostatiniai vožtuvai. Elektrinėse transporto priemonėse temperatūros valdymo poreikis yra specifinis, tačiau ir šiuo atveju galima pasikliauti termostatais iš „MotoRad“. „MotoRad“ išlaiko pagrindines pozicijas terminio valdymo sistemų kūrimo srityje.