Paskelbimo data: 2024-02-20

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“

Jau 28-ą kartą vyksianti paroda „Ką pasėsi…“ kvies visus, susijusius su žemės ūkiu, atvykti į Žemės ūkio akademiją sužinoti, kas per metus pasikeitė žemės ūkio srityje. Parodos dalyviams tai gera proga pristatyti šios srities naujienas.

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“
„Inter Cars Lietuva“ taip pat dalyvaus šioje parodoje kovo 21–23 dienomis ir pristatys žemės ūkio technikai skirtas dalis, padangas ir alyvas, įrangą bei įrankius tiek žemės ūkio technikos, tiek kito transporto remonto dirbtuvėms.

Šių metų parodoje, alyvų segmente, daugiausia dėmesio bus skiriama specializuotai „Agro“ produktų gamai. Parodos lankytojams bus pristatytas alyvų, skirtų žemės ūkio technikai bei mechanizmams, asortimentas.

„Inter Cars Lietuva“ padangų skyrius parodoje eksponuos žemės ūkio technikos ir sunkvežimių padangas bei jų kameras, ratų grandinių segmentus ir padangų remonto medžiagas. Pagrindinis šio įmonės padalinio tikslas parodoje – pristatyti jos dalyviams ir lankytojams žemės ūkio priekabų, traktorių padangas, taip pat grubesnio protektoriaus rašto padangas, skirtas ūkiuose naudojamiems sunkvežimiams.

Autoservisų įrangos ir įrankių skyrius parodoje dalyvaus su profesionalia įranga ir įrankiais, skirtais sunkvežimiams ir žemės ūkio technikai. Parodos dalyviai galės susipažinti su inovatyviais sprendimais, skirtais sunkiosios technikos remontui bei priežiūrai. „Inter Cars Lietuva“ stendo  lankytojų lauks įrangos demonstravimas, specialūs pasiūlymai ir akcijos.

„Inter Cars Lietuva“ siūlo ir platų atsarginių dalių, skirtų žemės ūkio ir statybinei savaeigei technikai, asortimentą. Parodoje bus didelis pasirinkimas kokybiškų originalių atsarginių dalių daugumai tokios technikos modelių. Mūsų stende rasite viską, ko reikia tiek periodiškai technikos priežiūrai, tiek sudėtingam remontui.

Kviečiame aplankyti mus parodoje „Ką pasėsi..2024“ kovo 21–23 dienomis VDU Žemės ūkio akademijos centre.