Paskelbimo data: 2023-09-04

„Gates“ sprendimai hibridiniams automobiliams ir elektromobiliams


Didėjantis informuotumas apie automobilių į orą išmetamus teršalus paskatino šią sritį reguliuojančias institucijas įgyvendinti griežtesnius išmetamųjų teršalų reglamentus. Reaguodami į tai, originalios įrangos gamintojai ėmė gaminti daugiau hibridinių ir elektrinių transporto priemonių.

„Gates“ sprendimai hibridiniams automobiliams ir elektromobiliamsPereinant prie hibridinių ir visiškai elektrinių transporto priemonių, keliami papildomi ir sudėtingesni aušinimo reikalavimai, o elektra varomos mechaninės pavaros sistemos keičiamos didesnio kompaktiškumo ir galios tankio sistemomis. Reikalavimai ir poreikiai dėl produktų veikimo ir toliau didėja, tad įgyvendinamos pramonės ir originalios įrangos gamintojų strategijos, kuriomis siekiama atitikti visus standartus.

„Gates“ papildomos įrangos pavarų sprendimai hibridiniams automobiliams„Gates®E-Start™ Micro-V®“ diržai yra pagrindinis naujos kartos starterių-generatorių sistemų komponentas, skatinantis efektyvesnį degalų naudojimą, kompaktiškumą ir tylų veikimą.

Specialiai BSG pavaroms sukurti „Gates® E-Start Micro-V®“ diržai pagaminti iš unikalaus gumos mišinio, aramidinio kordo sutvirtinimo elementų su didesniu kordo paketu ir kokybiškesne sukibimo guma, palyginti su standartiniais aukščiausios kokybės „Micro-V®“ diržais. Elektromechaninės pavaros (EMD) sistema leidžia starterių-generatorių sistemoms naudoti pažangią diržinę pavarą, kad būtų galima sklandžiai ir beveik visiškai tyliai užvesti transporto priemonę. Tam reikia itin tvirtos konstrukcijos diržo.

„Gates®E-Start™ Micro-V®“ diržai yra sukurti atlaikyti didelę jėgą,kurios reikia varikliui paleisti ir sustabdyti. Automobilių pramonei pereinant nuo vidaus degimo variklių prie hibridinių ir elektrinių transporto priemonių, diržu varomos „Stop / Start“ sistemos iškyla į pirmą vietą.

„Gates® E-Start Micro-V®“ diržų pranašumai:

 • Naujoviška EPDM guma: „Gates®E-Start™ Micro-V®“ diržai yra specialiai pagaminti naudojant aukštos kokybės gumos mišinį, patobulintą kordo medžiagą ir pažangią sukibimo technologiją.
 • BAS arba BSG „Start / Stop“ sistemoms sukurti „Gates® E-Start™ Micro-V®“ diržai yra pagrindinis naujoviškų starterinių generatorių sistemų komponentas, skatinantis efektyvesnį degalų naudojimą, kompaktiškumą ir beveik tylų veikimą.
 • Sukurti triukšmui slopinti: elektromechaninės pavaros (EMD) sistema leidžia starterių-generatorių sistemoms naudoti pažangią diržinę pavarą, užtikrinančią sklandų ir beveik visiškai tylų transporto priemonės užvedimą. Tai leidžia padidinti vairavimo komfortą.
 • Didelis našumas – daugiau nei 600 tūkst. užvedimų.
 • Didesnis apkrovos pajėgumas užtikrina didelę jėgą ir atsparumą siekiant atlaikyti BSG sistemų apkrovą.
 • Naudojamas kintamosios srovės generatorius varikliui pasukti ir užvesti.
 • Originalios įrangos dydis ir tikslus pritaikymas: ji atitinka arba viršija griežtus originalios įrangos eksploatacinius reikalavimus ir pakeičia originalų jūsų automobilyje sumontuotą diržą.

„Gates®automobilių papildomos įrangos diržų komponentų rinkiniai„GATES®E-Start™ Micro-V®“ rinkiniai palengvina tinkamą juostinio diržo sistemos priežiūrą. Vienoje pakuotėje gausite viską, ko reikia. Diržinės pavaros komponentai yra susidėvinčios, o ne kietosios dalys. „Gates“ turi visus reikiamus komponentus visiškam juostinio diržo sistemos pakeitimui.

Norėdami išvengti gedimų, turite išmanyti sistemos veikimą ir pataisyti visą juostinio diržo sistemą, o ne tik vieną dalį.

Rinkinio pranašumai:

 • Tikslus pritaikymas konkrečioms transporto priemonėms (šimtams milijonų transporto priemonių visame pasaulyje).
 • Puikiai suderinti komponentai.
 • Originalios įrangos kokybę atitinkančios dalys visiškam sistemos atkūrimui.
 • Mažiau garantinio grąžinimo atvejų.
 • Paprasta užsisakyti – nebereikia įsigyti dalių atskirai.

RINKINĮ SUDARO:

 • „Gates®E-Start™ Micro-V®“diržas (-ai);
 • atitinkamas (-i) „E-Start™ Micro-V®“ įtempiklis (-iai);
 • tuščiosios eigos skriemulys (-ai), pridedamas (-i) pagal poreikį kiekvienai sistemai;
 • pagalbinė aparatinė įranga ir techninės priežiūros biuleteniai, skirti probleminio pritaikymo atvejams.