Paskelbimo data: 2024-02-15

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

„Evoron“ gamina aukščiausios kokybės turbokompresorius lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms, o taip pat elementus turbokompresorių remontui ir regeneracijai.

„Evoron“ gamina aukščiausios kokybės turbokompresorius lengviesiems automobiliams ir komercinėms transporto priemonėms.
Prekių ženklas EVORON pirmenybę teikia savo produktų kokybei ir patvarumui. Visi gamybai reikalingi komponentai yra kruopščiai parenkami ir visapusiškai testuojami Lenkijoje, užtikrinant gamybos kokybės garantiją. Dalys atitinka originalios įrangos gamintojų nustatytas kokybės normas. EVO­RON prekių ženklo produktų galima įsigyti „Inter Cars“ prekybos tinkle ar „Inter Cars e-Kataloge“.


Patikimi turbokompresoriaiSukomplektuoti, gamykliškai nauji turbokompresoriai EVORON pasižymi puikia kokybe ir patvarumu. Plati produktų gama tinka populiariausiems automobiliams, o daugybė pažangių testų užtikrina  saugų ir patikimą variklio darbą.

Vidaus komponentai (chra) visų tipų turbinomsSukomplektuota šerdis (CHRA) yra ruošiama montavimui turbokompresoriuje ne tik turbinų specialistų. Kiekviena turbokompresoriaus šerdis, prieš patekdama į platinimo tinklą, yra dinamiškai balansuojama aukštų apsukų balansavimo staklėmis, o tai užtikrina jos eksploatacijos saugumą, patikimumą ir aukščiausią darbo kokybę. Be to, pasirinkus šį gaminį nebereikia naudoti balansavimo staklių dirbtuvėse.Stiprintuvai, pneumatiniai ir elektroniniai reguliatoriaiPrekių ženklo EVORON stiprintuvai (dar vadinami vožtuvais) atitinka originalios įrangos technines savybes ir parametrus. Prieš platinimą jiems yra atliekami veikimo testai ant originalių turbokompresorių ir tai užtikrina tinkamą jų veikimą.Nauji alyvos vamzdeliai užtikrina tinkamą tepimąTurbokompresoriaus alyvos vamzdelis – tai variklio dalis, kuri yra atsakinga už turbokompresoriaus veleno tepimą. Viena pagrindinių turbokompresoriaus gedimo priežasčių yra netinkamas tepimas. Siekiant išvengti gedimų ateityje, alyvos vamzdelis turi būti pakeistas nauju kiekvieną kartą, kai montuojamas naujas turbokompresorius.

Turbokompresoriaus keitimas su nauju alyvos vamzdeliu EVORON komplektuose užtikrina tinkamą turboįpūtimo sistemos veikimą.


Pilni montavimo komplektaiTurbokompresorių montavimo komplektai yra gaminami iš aukščiausios kokybės medžiagų, užtikrinančių puikų visų sujungimų sandarumą turbokompresoriaus keitimo metu. Prekių ženklo ekspertai garantuoja kokybę, identišką originalioms dalims tiek pagaminimo tikslumo, tiek naudojamų medžiagų atžvilgiu. Naujiena asortimente – tai komplektai su papildomais montavimo elementais, kurie yra reikalingi turbokompresoriaus keitimo metu, t. y. apkabos, smeigės, veržlės ir poveržlės (kodai kataloge su priedu PLUS p. EVMK0001-PLUS).Daugiau informacijos apie EVORON prekių ženklą rasite tinklapyje evoron.eu.

EVORON produktų rasite „Inter Cars e-Kataloge“!