Paskelbimo data: 2023-08-10

„Delphi Technologies“ pristato: „Masters of Motion“

„Masters of Motion“ kampanijos tikslas – padėti pagerinti technikų įgūdžius šiuolaikinių technologijų kontekste ir pastatyti pamatus tolesniam tobulėjimui, įskaitant jungiamumą ir elektrifikaciją.

„Delphi Technologies“ komanda kampanijos metu numatytą išsamų tyrimą iškart perkėlė į remonto dirbtuves. Siekiant įvertinti tikrąją technikų patirtį, apklausos atliktos 4000 dirbtuvių ir suburtos 4 konsultacinės grupės. Tyrimas vykdytas 10 Europos šalių, todėl „Masters of Motion“ daug dėmesio skyrė tarpkultūriniam turinio ir įgyvendinimo aspektui.


Transformacinis ryšys su remonto dirbtuvėmis„Masters of Motion“ siūlomi ištekliai tiesiogiai priklauso nuo rezultatų konsultaciniame etape. Turinys atsidurs naujajame skaitmeniniame portale ir jį naudotojai galės matyti kaip mokomuosius vaizdo įrašus, grafikus bei vadovus. Turinys specialiai skirtas technikams ir bus tobulinamas bendradarbiaujant su remonto dirbtuvėmis. „Masters of Motion“ inicijuos kelis internetinius ir neinternetinius ryšio taškus su technikais, kad padėtų jiems darbo procesuose.


Tęstinis įsipareigojimas remonto dirbtuvėms„Delphi Technologies“ visada didžiavosi į „dirbtuvių sprendimus“ orientuotu asortimentu; kitų įrankių ir išteklių, reikalingų dirbtuvėms dėl visapusiško sprendimo, vieta. „Masters of Motion“ reprezentuoja tvirtą „Delphi Technologie“ įsipareigojimą siekti pirmauti atsarginių dalių automobiliams rinkoje, suteikiant prioritetą remonto dirbtuvėms ir technikams.

„Masters of Motion“ įrankiai taip pat skirti padėti remonto dirbtuvių platinimo partneriams, kurie yra pagrindiniai technikų darbo rėmėjai bei priemonė užtikrinti, kad sparčiai dirbančioms dirbtuvėms geriausi ištekliai visada būtų prieinami. „Delphi Technologies“ siekiame palaikyti technikus, kurie yra atsarginių dalių rinkos pagrindas. Norime, kad jie jaustųsi išgirsti ir suprasti kaip ekspertai, kokiais jie ir yra, todėl sukūrėme „Masters of Motion“, - sako Jean-Francois Bouveyron, „Aftermarket EMEA BorgWarner“ viceprezidentas ir generalinis direktorius. - Per visą šį bendradarbiavimo su dirbtuvėmis laikotarpį tapo aišku, kad jiems reikia pagalbos susidūrus su nepažįstamomis technologijomis ir ji reikalinga jau šiandien. Nereikia bijoti ateities, tereikia jai pasiruošti! Džiaugiamės galėdami Europoje pristatyti „Masters of Motion“ platformą ir priartėti prie tvarios ilgalaikės atsarginių dalių rinkos.“

Daugiau informacijos ieškokite čia: https://mom.delphiautoparts.com/