Paskelbimo data: 2023-03-17

Bagažinės dangčio ir „kapoto“ amortizatoriai „FA Krosno“

Įmonė „FA Krosno“ gamina bagažinės dangčio amortizatorius, „kapoto“ amortizatorius (variklio gaubto) ir kitas dujines spyruokles, tinkančias daugumai lengvųjų automobilių. Be to, asortimente galima rasti daug universalių spyruoklių ir elementų, skirtų žemės ūkio technikai.  

Bagažinės dangčio ir „kapoto“ amortizatoriai „FA Krosno“

Dujinės spyruoklės įvairiausiai technikai ir transporto priemonėmsPrekių ženklo „FA Krosno“ produktai
– tai bagažinės amortizatoriai, „kapoto“ amortizatoriai, ir kitos dujinės spyruoklės ne tik šiuolaikiškiems, bet ir seniau Vidurio Europoje veikusių nebeegzistuojančių įmonių pagamintiems automobiliams. „FAKrosno“ asortimentą įvertins tie, kurie tebevažinėja „Polonez“, „Daewoo“ markių arba europietiškos „Chevrolet“ atšakos gamintais automobiliais. Bus patenkinti ir senesnių japoniškų bei korėjietiškų mašinų savininkai, nes joms tinkančių kėbulo dalių asortimentas dažnai būna labai ribotas. Tai produktai, išskiriantys „FAKrosno“ iš kitų gamintojų ir leidžiantys įmonei konkuruoti pasaulyje, nes kitur šios automobilių detalės nėra dažnai gaminamos.

Be abejo, „FAKrosno“ produktai taip pat idealiai tiks ūkininkams ir asmenims, naudojantiems žemės ūkio techniką. Dujinės spyruoklės, kurių pasirinkimas – itin didelis, padeda išlaikyti tinkamą šiuolaikiškų traktorių kabinų būklę, be to, leidžia pasirūpinti ir senesnėmis buvusių populiarių markių, tokių kaip „Ursus“, „Zetor“ ar MTZ, mašinomis.


Dujinių spyruoklių konstrukcija, veikimo principas ir pagrindinės problemosDujinės spyruoklės – tai paprasti slankiojantys elementai, susidedantys iš cilindro, pripildyto suslėgto azoto, ir stūmoklio su strypu. Dujų slėgis yra pritaikytas elemento, su kuriuo spyruoklė sąveikaus, svoriui. Spyruoklės būna įvairių ilgių, skirtingo stūmimo greičio bei veikimo jėgos – nelygu sistema, kurioje jos veikia.

Dujinių spyruoklių užduotis – sumažinti jėgą, kurios reikia konstrukcijos elementams, pavyzdžiui, bagažinės dangčiui arba variklio gaubtui, pakelti, prilaikyti ir fiksuoti. Jos padeda elementą atidaryti, o pasiekus atitinkamą kampą, blokuoja jį pageidaujamoje pozicijoje. Tokios spyruoklės naudojamos ir transporto priemonių duryse bei languose.

Dujinės spyruoklės susidėvėjimo požymis – tai elemento, kurį ji turi pakelti ir išlaikyti tam tikroje pozicijoje, nusileidimas. Per sunkus arba per lengvas veikimas, nerimą keliantys veikiančių spyruoklių garsai reiškia, kad jas būtina keisti. Po metų jau gali susidėvėti sandarikliai ir dėl to spyruoklėse sumažėti dujų slėgis.

Spyruokles rekomenduojama keisti poromis.


Bagažinės amortizatorių, „kapoto“ amortizatorių gamintojas „FA Krosno“ – pasaulinio lygio kokybės garantasJau nuo 8-ojo dešimtmečio vidurio Lenkijos Krosno mieste pradėjusi veikti gamykla ėmė tiekti savo produkciją pirmiesiems automobilių pramonės šakos klientams. Nuo pat pradžios įmonė tiekė detales automobilių, žemės ūkio ir statybos technikos gamintojams. Tuo metu ji gamino pakabos spyruokles, amortizatorius ir dujines spyruokles.  

Nuo 2006 metų gamyklą valdo įmonė „FA Krosno S. A.“. Žinomiausi prekių ženklo „FA Krosno“ produktai – dujinės spyruoklės transporto priemonėms it pramoninėms mašinoms. Šią įmonės specializaciją padiktavo rinkos sąlygos. Didelė konkurencija šalyje ir užsienyje neleido be didelių investicijų tęsti pakabos elementų gamybos. Tik nukreipusi visus pajėgumus į dujinių spyruoklių gamybą įmonė „FAKrosno“ galėjo toliau funkcionuoti ir plėstis. Šiuo metu jos gaminiai pasiekiami ir pirkėjams užsienyje

Krosno gamykla didžiuojasi labai aukštais kokybės kontrolės standartais. Spyruoklių parametrai yra parenkami pagal konkretų pritaikymą. Papildomai klientas gali nusipirkti kitos rūšies spyruoklių antgalių, ir tai padidina jų universalumą. Anksčiau „FAKrosno“ tiekė dujines spyruokles gamykloms FSO bei ZAZ, jos taip pat buvo naudojamos traktoriuose „Ursus“ ir MTZ. Šiuo metu įmonė bendradarbiauja su „Fiat“ gamyklomis Lenkijoje, taip pat „Solaris“ ir „Scania“, amerikiečių žemės ūkio technikos gamintoju AGCO. 


Krenta bagažinės dangtis ar „kapotas“ (variklio gaubtas)? Tik ne su „FA Krosno“ amortizatoriaisDėl atmosferos poveikio ir sandarinamųjų medžiagų susidėvėjimo dauguma dujinių spyruoklių praranda pirminį našumą, todėl bagažinių dangčiai ir variklių gaubtai ima kristi nuo savo svorio. Tai labai nemalonus dalykas, nes tuomet sunku sudėti daiktus į bagažinę. O štai sugedus variklio gaubto spyruoklėms dirbti po atidarytu gaubtu gali tapti gerokai sunkiau. 

Daugelis vairuotojų nepasitiki pigių dujinių spyruoklių kokybe ir, užuot jas pakeitę, naudoja įvairias atramas. Tačiau jos visai nebūtinos – pakanka pasirinkti „FA Krosno“produktus. Lenkų prekių ženklo dujinės spyruoklės yra patvarios ir gerai pritaikytos prie besikeičiančios temperatūros, todėl gerai veiks tiek per karščius, tiek per stiprius šalčius.  

Lenkijoje esanti gamykla garantuoja ne tik greitą dalių pristatymą, bet ir žemas kainas. „FA Krosno“ produktai kainuoja nebrangiai, net stiprių ir sudėtingų spyruoklių vidutinės ir „Premium“ klasių kombinuotiesiems automobiliams arba mikroautobusams kainos nėra didelės. Susipažinę su plačiu įmonės gaminių asortimentu galite pradėti ieškoti reikiamų dalių savo automobiliui. 
Suraskite ir pasirinkite dujines spyruokles bagažinės dangčiui arba variklio gaubtui pagal kategoriją:
Parsisiųskite „FA Krosno“ prekių katalogą ČIA.

Daugiau apie gamintoją: https://intercars.lt/lt/fa-krosno-gamintojas/

Jus taip pat gali sudominti:

Ar galima naudoti vario purškalą, montuojant naują cilindrų bloko galvutės sandariklį?

Ar galima naudoti vario purškalą, montuojant naują cilindrų bloko galvutės sandariklį?

„Valeo“ rinkai pristato naują išmetamųjų dujų temperatūros jutiklių seriją

„Valeo“ rinkai pristato naują išmetamųjų dujų temperatūros jutiklių seriją

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Motociklų alyva – kam jos reikia?

NAUJIENA: „Koch Chemie“ automobilių valymo – poliravimo priemonės

NAUJIENA: „Koch Chemie“ automobilių valymo – poliravimo priemonės