Paskelbimo data: 2023-09-27

„Dana“ produktų rasite „Inter Cars“ tinkle – tai prekių ženklas, kurio tradicijos skaičiuoja 120 metų!


„Inter Cars“ asortiment
ą papildė „Dana“ – pavaros perdavimo sistemų gamintojas, jau 120 metų tiekiantis produktus žemės ūkio ir statybinės technikos segmentams.

„Inter Cars“ asortimentą papildė „Dana“

Vienas pirmųjų svarbių sprendimų, kuriuos sukūrė prekių ženklas „Dana“ – tai pavaros perdavimo sistemos lankstas, kuris suteikė galimybę atsisakyti ne itin patvarių ir efektyvių grandinių, pavaros diržų bei brangių krumpliaračių. „Dana“ suprojektuoti ir pagaminti pavaros perdavimo sistemos elementai buvo naudojami legendiniuose automobiliuose „Ford T“ ar „Willys“ / „Jeep“ antrojo pasaulinio karo metu. Šiandien „Dana“ yra pavaros komponentų gamybos lyderis daugeliui automobilių pramonės segmentų, o ypač – žemės ūkio technikai.

Prekių ženklas „Dana“ – tai viena iš 52 įmonių, kurios be pertraukos nuo 1955 metų patenka į „Fortune 500“ sąrašą, o taip pat ši įmonė yra ilgiausiai kotiruojama Niujorko vertybinių popierių biržoje.

„Inter Cars“ yra oficialus „Dana“ prekių ženklo produktų žemės ūkio technikai distributorius Lenkijos teritorijoje.

Visi žinome, kad dirbančios žemės ūkio technikos gedimas, ypač derliaus nuėmimo metu ir dėl galimų oro sąlygų pokyčių, yra didelė problema ir grėsmė, susijusi su derliaus nuėmimo rentabilumu. Tokiomis sąlygomis žemdirbiai negali sau leisti kombaino, traktoriaus ar kitos technikos prastovų. Tik geriausi, patikrinti komponentai užtikrina darbą be gedimų kraštutinėmis reljefo sąlygomis, nepriklausomai nuo oro sąlygų.

Prekių ženklo „Dana“ asortimentas žemės ūkio technikai yra labai platus. Jame rasime varančiųjų tiltų, transmisijų komponentus, galinius tiltus, varančiuosius velenus, lankstus ir dar daug kitų dalių, skirtų žemės ūkio traktoriams, kombainams bei šienavimo technikai. Montuodami „Dana“ komponentus, būsite užtikrinti, kad transporto priemonė ilgus metus veiks be gedimų, o pavaros perdavimo elementai susidėvės minimaliai. Susipažinkite su plačiu asortimentu, pasiekiamu „Inter Cars“ tinkle.

Prekių ženklo „Dana“ produktai pasižymi aukšta kokybe, patvarumu ir parametrais, kurie yra identiški originalioms dalims. Beveik 120 metų patirtis ir sėkminga įmonės plėtra – tai geriausio produkto atsarginių dalių rinkoje garantija.

Asortimentą galite peržiūrėte čia: PREKĖS

Jus taip pat gali sudominti:

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai