Paskelbimo data: 2023-09-20

„Cojali“ produkcija: klampiosios ventiliatoriaus sankabos ir ventiliatoriai, skirti žemės ūkio ir statybų technikai

„Cojali“ – Ispanijoje įsikūrusi tarptautinė bendrovė, labiausiai žinoma dėl komercinių ir kitokių transporto priemonių, laivų, žemės ūkio įrangos ir visureigių komponentų, diagnostikos ir telematikos sprendimų.

„Cojali“ produkcija

„Cojali“ tiekia savo produkciją tūkstančiams klientų daugiau nei 115 šalių visame pasaulyje, o asortimentas viršija 15 tūkst. produktų.

Žemės ūkio ir statybos segmentui prekės ženklas „Cojali“ siūlo klampiąsias ventiliatoriaus sankabas ir ventiliatorius.

Klampiosios ventiliatoriaus sankabos naudojamos radiatoriaus ventiliatoriams įjungti. Paprasčiau tariant, ventiliatoriaus sankaba yra sankabos plokščių rinkinys, panardintas į alyvos vonią, dėl kurio artumo varantysis elementas sujungiamas su varomuoju elementu. Jiems keliami reikalavimai pirmiausia yra patvarumas ir ilgaamžiškumas, taip pat sklandus jėgos perdavimas, kuris padidina ventiliatoriaus patvarumą. „Cojali“ sankabos – tai elementai, skirti apsaugoti ventiliatorių nuo pažeidimų, atsiradusių dėl per staigaus įjungimo. Visi elementai patvarūs, nereikalaujantys priežiūros, be to, parduodami itin patraukliomis kainomis. Jie puikiai pakeičia pirminiam montavimui naudojamas klampiąsias ventiliatoriaus movas.

Radiatorių ventiliatoriai yra elementai, kurie priverčia orą tekėti per radiatorių arba jį palaiko, kai transporto priemonė juda, ir kuriais perteklinę temperatūrą iš radiatoriaus siekiama perkelti į aplinką. Šis veiksmas leidžia išlaikyti optimalius variklio veikimo parametrus be grėsmės perkaisti. „Cojali“ produktai buvo suprojektuoti taip, kad būtų išlaikytas maksimalus veikimas be gedimų, kuo mažesnis variklio galios praradimas ir didžiausias aerodinaminis efektyvumas.

Jų konstrukcija užtikrina greitą variklio aušinimą ekstremaliomis orų sąlygomis, esant maksimaliai apkrovai. Be viso to, šie ventiliatoriai pasižymi tyliu veikimu.
„Cojali“ dalių naudojimas yra puikus pasirinkimas ieškant ilgaamžiškumo, efektyvumo, veikimo be gedimų ir optimalią kainos. Šis prekių ženklas – tai ilgametės patirties, kūrybiškumo ir laboratoriniais tyrimais patvirtintos kokybės garantija. Tai patvirtina ir reikliausi žemės ūkio ir statybos mašinų naudotojai.

„Cojali“ asortimentą rasite čia: ASORTIMENTAS

Jus taip pat gali sudominti:

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

DAYCO siūlo platų diržų asortimentą žemės ūkio technikai

„Dana“ produktų rasite „Inter Cars“ tinkle – tai prekių ženklas, kurio tradicijos skaičiuoja 120 metų!

„Dana“ produktų rasite „Inter Cars“ tinkle – tai prekių ženklas, kurio tradicijos skaičiuoja 120 metų!