Paskelbimo data: 2023-08-31

„Bosch“ apšvietimo ir matymo sistemų atsarginės dalys komercinėms transporto priemonėms

Komercinės transporto priemonės visada privalo būti patikimos ir pelningos. Vairuotojai turi tinkamai atlikti savo darbą ir pasiekti numatytą dienos kilometražą, todėl važiuoja net  ir naktį, stipriai lyjant ir ant priekinio stiklo taškantis matomumą mažinančiam vandeniui bei purvui. Įmonės neieško kompromisų dėl saugumo ir pelningumo rizikos. Jos pasikliauja geriausios kokybės „Bosch“ valytuvais ir lemputėmis priekiniams žibintams, posūkių žibintams ir kabinai.

„Bosch“ apšvietimo ir matymo sistemų atsarginės dalys

Kabinos apšvietimasProfesionalūs sunkvežimių vairuotojai savo transporto priemonių kabinose praleidžia labai daug laiko.

Net pertraukų metu vairuotojai dažnai laiką leidžia kabinose: skaito knygas ir žurnalus, bendrauja per planšetinius kompiuterius arba valgo. Dėl to sunkvežimių kabinų apšvietimas yra daug svarbesnis nei kitų automobilių. Galingos „Bosch“ kabinų lemputės skleidžia tinkamą šviesą ir neakina.

ValytuvaiRemiantis itin sudėtingais reikalavimais, „Bosch“ sukūrė komercinėms transporto priemonėms idealiai tinkančius ir išskirtinį matomumą užtikrinančius priekinio stiklo valytuvus. Dėl konstrukcijos ir naudojamų medžiagų jie yra labai patvarūs ir puikiai nuvalo stiklą. Prireikus pakeisti valytuvus, „Bosch“ rekomenduoja rinktis tyliai veikiančius ir patvarius „Bosch Aerotwin“ plokščius valytuvus (galima rinktis nuo 500 iki 700 mm ilgio) su aerodinaminiu profiliu ir novatoriška „Power Protection Plus“ valytuvų gumos technologija. Itin tvirti dvigubi valytuvai (400–1 000 mm) išsiskiria savo tvirtumu. Jie turi metalinių laikiklių sistemą ir trigubą apsaugą nuo korozijos.


Lemputės posūkių žibintams„Bosch“ posūkių žibintams skirtos lemputės sujungia atsparumą vibracijai ir aukštą kokybę, pasižymi itin ilgu tarnavimo laiku. Tvirtos ir galingos lemputės yra puikus 24 voltų apšvietimo sprendimas.


Lemputės priekiniams žibintamsTinkamas transporto priemonės apšvietimas itin svarbus rudenį ir žiemą.

Pristačiusi „Trucklight“, „Trucklight Maxlife“, „Xenon HID“, „Xenon White HID“ ir „ECO Truck“ gaminių linijas, „Bosch“ siūlo patvarias ir tvirtas 24 voltų lemputes komercinėms transporto priemonėms.