Paskelbimo data: 2023-05-02

Akumuliatorinis smūginis suktuvas MILWAUKEE® M18 FUEL™ ONEFHIWF1D

Kai galvojame apie automobilių dirbtuves, pirmosios asociacijos – tai daugybė suslėgto oro žarnų ir labai garsus kompresoriaus šnypštimas. Bet viskas gali atrodyti ir kitaip, nes vis daugiau profesionalių automobilių mechanikų renkasi elektrinius smūginius suktuvus – kuo mažiau dirbtuvėse žarnų, tuo geriau.

Akumuliatorinis smūginis suktuvas sunkvežimiams ir traktoriams

„Tradicinių“ pneumatinių smūginių suktuvų naudojimas, kurie dėl suslėgto oro žarnų yra „pririšti“ prie tam tikros darbo vietos, netrukus gali tapti praeities reliktu. Nors kadaise labai populiarus ir konkurencingas pagal kainą sprendimas dar naudojamas, jis neigiamai atsiliepia dirbtuvių darbo organizavimui. Vis didesnis elektros įrankių pasiekiamumas rinkoje išsprendžia šias problemas.


MILWAUKEE® akumuliatorinis smūginis suktuvas – patogumas ir saugumas vienoje vietojePrijungtas vienoje darbo vietoje smūginis suktuvas ne tik riboja mechaniko judėjimą darbo metu, bet ir turi įtakos darbo saugai. Veržlių atsukimas ir priveržimas, ypač sunkvežimių ratų, ir kiti sunkūs darbai dirbtuvėse gali būti lengvesni ir saugesni, o mechaniko darbas ergonomiškesnis – pakanka pakeisti elektros laidus ir oro žarnas į įrenginį su integruotu akumuliatoriumi. Tuomet nebus užkliuvimo, užkliudymo arba kabelių pažeidimo rizikos.  Be to,  belaidžius įrankius galima pasiimti su savimi bet kur, todėl darbuotojas nebus susietas su tam tikra vieta dirbtuvėse. Belaidis smūginis suktuvas nereikalauja, kad prieinamoje vietoje būtų pastatytas didelių gabaritų kompresorius, be to, nereikia rūpintis ir elektros energijos tiekimu jo maitinimui. Mechanikai, atliekantys darbus išvykose, vykstantys atlikti specialius remonto darbus, įvertins elektrinio smūginio suktuvo mobilumą.  O kiekvienas mechanikas, kuris dirba su smūginiais suktuvais, varomais vidaus degimo varikliais, apsidžiaugs pakeitimu į įrankį, kuris neišmeta kenksmingų dujų, nors ir dirba gerai vėdinamose patalpose. Šiuo atžvilgiu elektriniai įrankiai yra gerokai draugiškesni dirbtuvių darbuotojų sveikatai.


Kuo ypatingas akumuliatorinis smūginis suktuvas sunkvežimiams, traktoriams ir sunkiosioms transporto priemonėms MILWAUKEE® M18 FUEL™ ONEFHIWF1D?

Lengvesnis smūginio suktuvo naudojimas - tai greitesnis ir efektyvesnis specialisto darbas, o tai reiškia geresnius dirbtuvių darbo rezultatus. O kaip atrodo paties įrankio efektyvumas? Rinkoje jau yra įrankių, kurie galingumu prilygsta pneumatiniams, elektriniams ir vidaus degimo įrankiams. Prie jų priskiriamas smūginis suktuvas MILWAUKEE® M18 FUEL™ ONEFHIWF1D su aukštu sukamuoju momentu (maks. 2 576  Nm). Didžiausias amerikiečių gamintojo smūginių suktuvų gamoje įrankis užtikrina maksimalų 2 711 Nm nuplėšimo momentą, dėl kurio yra įmanomas darbas su varžtais net iki M42 skersmens – tai idealiai tinka darbui su sunkvežimiais. Didesnis sukimo momentas praverčia, pavyzdžiui, šalinant surūdijusias arba perveržtas ratų veržles.  Akumuliatorius M18™ užtikrina aukštą efektyvumą ir ilgą darbą po vieno įkrovimo.Neribodami galios ir efektyvumo, projektuotojai užtikrino vartotojams patikimumą ir patogumą dėl specialios pagrindinės rankenos, nuimamos ir 360° kampu reguliuojamos šoninės rankenos, ilgo griebtuvo, trijų LED diodų apšviečiančių darbo vietą – šios savybės ir funkcijos pasiteisins dirbant net sunkiai prieinamose vietose.

Inovatyvios dirbtuvėsSmūginiai suktuvai MILWAUKEE® išnaudoja inovacijas, apie kurias automobilių dirbtuvių savininkai dar prieš keletą metų net nesvajojo. Pavyzdžiui, keturių pakopų variklis DRIVE CONTROL™ suteikia  vartotojui galimybę maksimaliai pakelti efektyvumą ir pritaikyti suktuvo naudojimą savo reikmėms keičiant apsukas ir sukamojo momento dydį. Tuo pačiu metu integruotas smūgių skaičiaus daviklis padidina pasirinkto momento pakartojamumą, o programinė įranga REDLINK PLUS™ užtikrina maksimalų našumą ir apsaugo įrankį nuo perkrovos, perkaitimo bei per didelio išsikrovimo. Tai praktiškai iki nulio sumažina įrankio aptarnavimo būtinybę.Aprašytas smūginis suktuvas taip pat turi sistemą ONE-KEY™. Ji suteikia galimybę įjungti specialų darbo režimą sukant tvirtinimo veržles, kuriame įrankis yra automatiškai išjungiamas, kai pasiekiamas sukimo momentas 475 Nm-610 Nm ribose. Tai apsaugo tvirtinimo veržles nuo per stipraus priveržimo. Profesionalus, kurie nėra dirbę su MILWAUKEE®, ONE-KEY™ įrankiais taip pat gali nustebinti suteikiama prieiga prie programos, kuri įvesti savo nustatymus, nuotoliniu būdu kontroliuoti įrankio darbą bei įgalina įrankių MILWAUKEE® sekimą ir blokavimą (įrankį pametus arba suktuvo vagystės atveju). Elektros įrankiai – tai profesionalios mechanikos ateitis.

  • IC kodas: 4933471756

Nuoruoda į prekę rasite ČIA.

  • IC kodas: 4933471755

Nuoruoda į prekę rasite ČIA.

Jus taip pat gali sudominti:

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

Naujas gamintojas „Inter Cars Lietuva“ asortimente – „Vapormatic“

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

Greitosios hidraulinės jungtys žemės ūkio technikai

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

Naujas gamintojas CVA „Inter Cars Lietuva“ asortimente

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente

Naujienos statybos technikai JCB 3CX ir 4CX skirtų detalių asortimente