Paskelbimo data: 2023-10-20

„PE AUTOMOTIVE“: aukščiausi standartai – be kompromisų
„PE Automotive“ – tai ilgametes tradicijas turinti įmonė, įkurta 1947 metais, šiuo metu esanti „BPW grupės“ dalimi su būstine Vupertalio mieste, Vokietijoje. Įmonė optimizuoja asortimentą ir užsiima „PE“ ir „Monark“ prekių ženklų produktų platinimu, tiekia atsargines dalis vilkikams ir puspriekabėms.

„PE AUTOMOTIVE“: aukščiausi standartai – be kompromisų

Tiekiamų atsarginių dalių kokybės standartai neleidžia jokių kompromisų: nuosava kokybės valdymo kontrolės sistema su kontrolės stendais turi sertifikatus, atitinkančius normą DIN EN ISO 9001. Su „Inter Cars“ šią įmonę jungia ilgametis bendradarbiavimas.


Kartais geriausias pakaitalas – originalas„PE“ yra nuolatinis impulsų šaltinis dėl naujų inovacijų produktų srityje, kuris užtikrina, kad jūsų flotilėje viskas veiks tinkamai.


PE prekių ženklo nox daviklisefektyvus išmetamų dujų valymas„PE Automotive“ NOx daviklių montavimas reikalauja minimalių darbo sąnaudų (tiesiog „Plug and play“). Bet kuriuo atžvilgiu tai yra idealus pakaitalas naudojimui visuose populiariuose sunkvežimių tipuose. Tai svarbus SCR® sistemos elementas, užtikrinantis efektyvų išmetamų dujų valymą. Naudodami NOx daviklius, prisidedate prie aplinkos švarinimo!

„PE“ teikia pirmenybę detalėms: davikliai yra maži ir jautrūs, todėl su jais būtina elgtis labai atsargiai. Įmonė užtikrina siuntimo patikimumą kasdien dėdama visas pastangas, kad davikliai būtų pristatyti per kuo trumpesnį terminą.


Reikliausias kokybės testas„PE Automotive“ atsarginėms dalims yra taikomi reikliausi kokybės testai: „PE“ prekių ženklo atsarginės dalys jau daugelį metų yra naudojamos transporto priemonėse, dalyvaujančiose sunkvežimių lenktynėse.

Įmonė remia komandą „T SPORT Bernau“ ir nuo jos sukūrimo 2016 metais tiekia aukštos kokybės produktus bei sprendimus. Nuo 2019 metų komanda sukoncentravo savo dėmesį į Europos pirmenybes, kuriose dalyvauja su patyrusiu vairuotoju, triskart Europos čempionu Antonio Albacete, ir sėkmingai patenka į pirmąjį penketuką. Kiekvienais metais komanda pasiekia vis geresnių rezultatų.

„Prekių ženklu „PE“ galima pasikliauti 100 procentų! Šio prekių ženklo atsarginės dalys, sumontuotos mūsų lenktyniniame sunkvežimyje, sėkmingai atlaikė ugnies išbandymą 2022 metų lenktynių sezono metu. „PE“ prekių ženklo produktai išlaikė „egzaminą“ kiekvieną kartą naudojami. Neaptikome nei vieno techninio gedimo nei lenktynių, nei kvalifikacinių važiavimų, nei treniruočių metu“, – sako Melanie Derflinger iš „Team Management + Marketing T SPORT Bernau“.


Asortimentas:

  • Veidrodžiai
  • Variklio pagalvės
  • Vairo mechanizmo amortizatorius
  • Vairo stiprintuvo siurblys
  • Stabdžių diskai
  • Stabdžių antdėklai

Jus taip pat gali sudominti:

„Bosch“ apšvietimo ir matymo sistemų atsarginės dalys komercinėms transporto priemonėms

„Bosch“ apšvietimo ir matymo sistemų atsarginės dalys komercinėms transporto priemonėms

SUNFULL SF-W05 – žieminės padangos komerciniam transportui

SUNFULL SF-W05 – žieminės padangos komerciniam transportui

Kodėl AGM technologija yra tokia svarbi šiuolaikiniams sunkvežimiams?

Kodėl AGM technologija yra tokia svarbi šiuolaikiniams sunkvežimiams?

Išminamasis guolis „Sachs ConAct“

Išminamasis guolis „Sachs ConAct“