Paskelbimo data: 2022-09-07

Tiesioginio kuro įpurškimo sistemos valiklis

DFI valiklis aktyvaus polieteramino pagalba (IPEA) optimaliai išvalo kuro sistemą: variklį, degimo kamerą ir purkštukus. IPEA yra cheminių junginių klasė, naudojama kaip kuro priedas. Polieteraminai yra žinomi dėl savo gerų valymo savybių, kai degimo kameroje ir purkštukų išorėje susidaro nuosėdos.

Kodėl verta rinktis tiesioginio kuro įpurškimo sistemos valiklį?

Šiuolaikiniai tiesioginio įpurškimo benzininiai varikliai su turbokompresoriumi turi specifinę įpurškimo sistemą. Įpurškimo vožtuvai randasi pačioje degimo kameroje ir yra veikiami ekstremalių apkrovų (aukštos temperatūros bei slėgio).

Ant purkštuko išleidimo angos greitai susidaro nuosėdos, kurios neigiamai veikia purškimą arba net sukelia didesnių lašelių susidarymą. Tai gali sąlygoti didesnį kenksmingų išmetamų teršalų kiekį, padidinti kuro sąnaudas, bei sukelti variklio kalimą, kuris savo ruožtu gali sugadinti variklį. Aktyvus PEA puikiai valo kuro sistemą bei užtikrina stūmoklio ir degimo kameros švarą.

Valiklis gali būti naudojamas kiekvienos patikros metu, o LIQUI MOLY rekomenduoja jį kaip alternatyvą Opel OEM dalies numeriui 95599923 (Opel techninės priežiūros biuletenis 3319)

Savybės

  • Dėl LSPI žymiai mažesnė variklio gedimo rizika
  • Polietaramino technologija
  • Didelis valymo efektyvumas
  • Degimo kameros ir purkštukų valymas
  • Išskirtinė švara
  • Kuro sistemos valymas

Kas vyksta naudojant tiesioginio kuro įpurškimo sistemos  valiklį?

Išvalius įpurškimo antgalius, sumažinamos degalų sąnaudos, o variklio veikimas pagerėja jau po pirmojo panaudojimo. Naudojamas polieteraminas pašalina esamas nuosėdas ir užtikriną ilgalaikę apsaugą nuo anglies nuosėdų. Reguliarus valiklio naudojimas (kas 5000 km) leidžia pasiekti dar geresnių

rezultatų. Mažo greičio išankstinio užsidegimo (LSPI)

bei stūmoklio ir degimo kameros švaros dėka, žymiai

sumažinama variklio gedimo rizika.

Ar DFI valiklis tinka kolektoriniam degalų įpurškimui?

Priedas tinka visiems lengviesiems automobiliams su 4-takčiais benzininiais varikliais. Mūsų kuro priedai tinka visiems – tiek tiesioginiams, tiek kolektoriniams degalų įpurškimo būdams.

120 ml produkto užtenka 30 l (maksimaliai 50 l) degalų. Įpilkite priedą į degalus. Maišymasis vyksta automatiškai. Siekiant geriausio efekto, pilti į degalus ne anksčiau kaip kas 5000 km.

Jus taip pat gali sudominti:

Padangos žemės ūkio technikai – viskas, ką turite žinoti

Padangos žemės ūkio technikai – viskas, ką turite žinoti

„Valeo“ rinkai pristato naują išmetamųjų dujų temperatūros jutiklių seriją

„Valeo“ rinkai pristato naują išmetamųjų dujų temperatūros jutiklių seriją

Motociklų alyva – kam jos reikia?

Motociklų alyva – kam jos reikia?

„HYUNDAI I40“ – galinių stabdžių trinkelių ir diskų keitimo procedūra

„HYUNDAI I40“ – galinių stabdžių trinkelių ir diskų keitimo procedūra