Paskelbimo data: 2022-10-27

Platus „Budweg“ asortimentas stabdžių sistemoms

Nepriklausomoje atsarginių dalių rinkoje įmonė „Budweg“ yra gerai žinoma dėl regeneruotų aukštos kokybės stabdžių apkabų. Aukštas kokybės ir žinių lygis taip pat yra taikomas ir plačiam stabdžių sistemų atsarginių dalių asortimentui.

Viena pagrindinių „Budweg“ verslo strategijų – greitas ir patikimas atsarginių dalių tiekimas. Šiuo metu stabdžių apkabų ir joms skirtų dalių asortimentas padengia 98 % Europos automobilių parko, o tai reiškia, kad asortimente siūloma daugiau nei 4 200 stabdžių apkabų modelių ir 2 400 atsarginių dalių kodų.

Didelis „Budweg“ prekių pasirinkimas ir spartus tiekimas yra labai vertinami klientų. Prie viso to prisideda dar vienas svarbus ir vertingas aspektas – tai aukšta kokybė, kuri suteikia galimybę klientams išvengti nereikalingų grąžinimų dėl reklamacijų ir nemalonių situacijų dirbtuvėse dėl klientų nepasitenkinimo. Tai ne paslaptis: įmonė „Budweg“ gamybos metu naudoja tik aukščiausios kokybės medžiagas ir pažangiausius procesus.

„Budweg“ prekės ženklo reputacija

„Budweg“ kiekvienoje srityje siekia aukščiausio kokybės lygio. Tai yra taikoma gamybos procesams, ryšiams su klientais ir naudojamoms medžiagoms. Bendrovė daro viską, kad visada būtų užtikrinta aukščiausia kokybė, todėl „Budweg“ logotipą galima rasti ant visų stabdžių apkaboms skirtų guminių elementų (žinoma, jei tai yra įmanoma). Kokybės ir saugos klausimams negali būti taikomi jokie kompromisai.

„Budweg“ konstruoja ir gamina nuosavus tyrimų stendus ir įrankius. Kokybės standartai gerokai lenkia tuos, kuriuos atitinka kiti atsarginių dalių rinkoje esantys produktai. Tačiau svarbiausias įmonei yra klientų pasitenkinimas, o to įrodymas – vienas žemiausių atsarginių dalių rinkoje nusiskundimų lygis, kuris niekuomet neviršija 0,3 %.

Nuvertinta guma

Stabdžių apkabų atveju labai lengvai galima sutelkti dėmesį į metalinius elementus, nes jie sudaro didžiąją gaminio dalį. Tačiau, be guminių elementų, mechaninės dalys praktiškai negalėtų atlikti savo funkcijų. Pasirodo, kad būtent guminiai elementai atlieka pagrindinį vaidmenį, todėl „Budweg“ inžinieriai skiria ypatingą dėmesį naudojamų guminių elementų – tarpinių ir riebokšlių – parinkimui. Siekiant įsitikinti naudojamos gumos parametrų tinkamumu, guminiai žiedai buvo ištirti Danijos Technologijų institute.

Tyrimai buvo atlikti sendintiems stabdžių skystyje, esant 150 °C temperatūrai, 70 valandų prieš testavimo pradžią ir nesendintiems guminiams žiedams. Tiek nesendinti, tiek sendinti guminiai žiedai pasižymėjo labai geromis savybėmis kietumo, atsparumo tempimui, išsitempimo ir kompresijos srityse.

Kodėl guminė medžiaga yra tokia svarbi?

Naudojama guminė medžiaga turi labai daug įtakos visos stabdžių apkabos bendram patvarumui ir patikimumui. Guminiai elementai turi tiesioginės įtakos apkabos veikimui, o ypač svarbūs yra guminiai žiedai, naudojami ant stabdžių stūmoklių.

Stabdžių apkabose naudojami guminiai žiedai turi kvadratinį skerspjūvį ir specifinių savybių deformacijos srityje. Šios savybės suteikia stabdžių stūmokliui galimybę po stabdymo sugrįžti į pradinę padėtį. Stabdžių stūmoklio tolygaus grįžimo funkcija didžiąja dalimi priklauso nuo tinkamo trinties lygio tarp guminio žiedo ir stabdžių cilindro darbinio paviršiaus. Dėl to stabdžių stūmoklis gali be problemų judėti ir tuo pat metu išlaikyti reikalaujamą sandarumą.

„Kvadratinio skerspjūvio guminis žiedas – tai vienas svarbiausių stabdžių apkabos elementų, dėl to tinkami jo parametrai ir sandarinimo savybės turi didžiulę reikšmę“, – paaiškina Bertel Ravn, įmonės „Budweg“ techninis direktorius.

Būtina pabrėžti faktą, kad įmonė „Budweg“ į guminių elementų optimizavimą investavo daug lėšų ir laiko. Dėl to ant guminių elementų, naudojamų stabdžių apkabose ir ant apkabų remontinių komplektų yra atspausdintas „Budweg“ logotipas. Jį pastebėję klientai gali būti tikri, kad stabdžių apkabose yra naudojami aukščiausios kokybės guminiai elementai, pasižymintys atitinkamais parametrais.

Atsarginės dalys sukurtos ilgai eksploatacijai

Be abejo, „Budweg“ orientuojasi į aukščiausios kokybės standartus ne tik guminių elementų srityje. Taip pat naudojamas aukštos kokybės apdirbimas ir paviršių apsauga, pvz., kieto chromo danga naudojama daugumoje stabdžių stūmoklių, o tinkamai parinkti silikono pagrindo tepalai mažina trintį ir koroziją, kartu mažindami ir aptarnavimo išlaidas.

Bet kiekvieno mechanizmo patvarumą lemia jo silpniausias elementas. Dėl to ant kritinių kreipiančiųjų įvorių yra naudojama hermetiška cheminio nikelio danga. Tai apsaugo nuo korozijos plitimo iš mažesnių elementų į didesnius.

Vaizdo įrašai ir gerosios praktikos vadovai

Tik aukščiausios kokybės atsarginės dalys gali garantuoti saugią ir patikimą eksploataciją, tačiau negalima pamiršti, kad ilgametį, tinkamą stabdžių apkabų veikimą užtikrins tik tinkamai atliktas montavimas. O mechanikai, aptarnaujantys stabdžių apkabas, privalo žinoti daugybę dalykų. Siekdama jiems padėti, „Budweg“ parengė keletą vaizdo įrašų, skirtų dažniausiai taikomoms stabdžių apkabų aptarnavimo procedūroms. Šie vaizdo įrašai yra patalpinti „YouTube“ platformoje, „Budweg“ kanale, todėl visas rekomendacijas galima peržiūrėti išmaniajame telefone.

Jus taip pat gali sudominti:

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

„Delphi“ produktai stabdžiams – visada pirmieji rinkoje

„Delphi“ produktai stabdžiams – visada pirmieji rinkoje

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri