Paskelbimo data: 2023-02-06

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Greitas detalių pristatymas, profesionalūs darbo įrankiai ir meistro kvalifikacija yra trys banginiai, ant kurių laikosi visi geri autoservisai. Atimk bent vieną dedamąją ir darbai judės gerokai lėčiau, o kai kuriais atvejais gali ir įstrigti tarsi vasarinėmis padangomis „apautas“ bolidas, pabudęs plikledžio sukaustytame greitkelyje. „Inter Cars Lietuva“ visoms panašioms problemoms turi paruošusi efektyvius sprendimus.

„Inter Cars Lietuva“ greitas prekių pristatymas

Kokius efektyvius sprendimus „Inter Cars Lietuva“ siūlo savo verslo partneriams?

Didžiausias atsarginių detalių, eksploatacinių medžiagų ir darbo įrankių importuotojas Lietuvos rinkoje jau seniai siūlo esamiems ir būsimiems savo partneriams viską, ko tik gali prisireikti kasdienėje autoservisų veikloje. Ir galimybę dovanų gauti trūks­tamos autoserviso įrangos (tam tereikia bent pusmetį sėkmingo bendradarbiavi­mo patirties su „Inter Cars Lietuva“ – detalių užsakymų bent už 500 eurų per mėnesį), ir net nemokamus profesinius automobilių remonto bei techninės priežiūros kursus (ši programa parengta drauge su kolegomis iš „Bosch“ ir yra skirta ukrainiečiams, kuriuos karas privertė pakeisti profesiją).

„Mums iš tiesų rūpi, kaip sekasi „Inter Cars Lietuva“ verslo partneriams, todėl atidžiai stebime, analizuojame visus procesus ir ieškome būdų, kaip padėti. Viena iš sričių, kurioje kol kas dalis autoservisų ne visiškai išnaudoja galimybes – veiklos efektyvumo didinimas optimizuojant detalių tiekimą. Kai kurios įmonės savo komandose turi tiekėjus, kasdien lakstančius po įvairius sandėlius ar detalių parduotuves su trūkstamų detalių ar mechanizmų sąrašais. Faktas, kad tai kai­nuoja papildomus pinigus, atima daug laiko ir energijos iš žmonių, kurie galėtų užsiim­ti tiesiogine veikla – klientų automobilių remontu. Mes galime šią kasdienę rutiną pakeisti neatpažįstamai ir išvaduoti autoser­visus nuo papildomų išlaidų bei gaišaties“, – sako „Inter Cars Lietuva“ lengvųjų auto­mobilių detalių pardavimo vadovas Ugnius Katkauskas.

Sprendimas paprastas kaip 2x2: tereikia nau­dotis „Inter Cars Lietuva“ detalių pristatymo paslauga. T. y. suplanuoti kokiems remonto darbams ir kokių detalių reikės bei jas užsa­kyti, atitinkamą informaciją perdavus „Inter Cars Lietuva“ komandai.

„Tam, kad ši sistema veiktų maksimaliai efek­tyviai, mūsų žiniomis reikia vienintelio dalyko – šiek tiek pakoreguoti darbų algoritmą ir viską pradėti nuo į autoservisą atgabento kliento automobilio defektavimo. Jei auto­serviso priėmėjas tiksliai surašys bent 90 proc. detalių, kurių neišvengiamai reikės atstatant sugedusios transporto priemonės funkcio­nalumą, ir tą informaciją perduos mums, tai daugeliu atvejų galėsime tas detales pristatyti anksčiau, negu meistrai išmontuos „mirusius“ agregatus ir pasiruoš jų „transplantacijai“. Didesniuose miestuose, kuriuose yra „Inter Cars Lietuva“ padaliniai, tokius užsakymus mes sugebame atlikti per pusvalandį ar il­gių ilgiausiai per pusantros valandos. Mūsų kompanijos tiekėjai dažnai tipiniais maršrutais juda du ar net keturis kartus per dieną, o šiek tiek ilgėliau luktelėti trūkstamų prekių gali tekti nebent regioninių miestelių klientams. Bet kuriuo atveju, minimalų pristatymo ter­miną užtikrina bent vieną vežimas per dieną“, – akcentuoja U. Katkauskas.

Itin svarbu tai, kad naudojantis šia paslauga užsakomos detalės nepabrangsta nei vie­nu centu, nepriklausomai nuo to, už kokią sumą prekių perkama – už 5 ar 500 eurų.

Vienas „Inter Cars Lietuva“ vadovų taip pat pastebi, kad gali pasitaikyti situacijų, kai itin retai ieškomų detalių nėra pagrindiniuose mūsų šalies sandėliuose ir jas tenka atga­benti iš netoli Varšuvos esančio pagrindinio logistikos centro. Tačiau net tokiais atvejais pristatymo terminas persikelia tik į kitą dar­bo dieną, nes iš Lenkijos sunkvežimis su užsakymais keliauja kasdien.

„Paprastai to net nereikia, nes absoliuti dauguma populiariausių detalių ir eksplo­atacinių medžiagų yra mūsų „buferiniame“ sandėlyje Kaune. Iš čia į visus „Inter Cars Lie­tuva“ padalinius užsakymus pristatome tą pačią dieną. Patikėkite, tai tikrai labai didelis pristatymo greitis, iš esmės koreguojantis detalių tiekimo grafikus“, – sako U. Katkaus­kas.

„Inter Cars Lietuva“ sunkvežimių dalių par­davimo skyriaus vadovas Donatas Čiočys pastebi, kad tokie patys pasiūlymai ir prista­tymo terminai galioja ir komercinį transportą eksploatuojančioms vežėjų kompanijoms, kurioms prastovos kainuoja žvėriškai dide­lius pinigus.

„Mūsų įmonė šią paslaugą pradėjo siūlyti bemaž prieš dešimtmetį ir buvo pirmoji Lie­tuvoje. Todėl natūralu, kad šiai dienai turime efektyviausiai veikiančias logistikos schemas ir plačiausią detalių asortimentą. Tereikia tuo naudotis“, – teigia D. Čiočys.

Jus taip pat gali sudominti:

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“

„Inter Cars Lietuva“ žemės ūkio technikai skirtus gaminius pristatys parodoje „Ką pasėsi... 2024“

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

Kodėl vertėtų atkreipti dėmesį į naudotas dalis?

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„ABE Performance“ linijos stabdžių kokybės testai

„ABE Performance“ linijos stabdžių kokybės testai