Paskelbimo data: 2023-11-29

Mokymų centre – pažintis su naujausia įranga ir technologijomis

Bendrovės „Inter Cars Lietuva“ mokymų centras, kurio įkūrimas buvo svarstomas jau gana seniai, pradėjo veiklą šį rudenį. O kitų metų pavasarį čia vyks ir tradicinio konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas“ finalas.

Mokymų centras

Įmonė „Inter Cars Lietuva“ mokymus autoservisų darbuotojams rengia jau daugybę metų, tačiau iki šiol jie vykdavo skirtingose šalies vietovėse.

„Tokį mokymų centrą planavome jau kone dešimtmetį, tačiau jam reikėjo tinkamos vietos. Galiausiai apsisprendėme įkurti jį Vilniuje, šalia mūsų įmonės centrinės būstinės“, - pasakojo „Inter Cars Lietuva“ Mokymo skyriaus vadovas Andrius Žilėnas.

Rudenį čia jau buvo surengti pirmieji mokymai įmonės klientams – autoservisų specialistams.


Turi ir specializuotą ekspozicijąKaip minėjo A. Žilėnas, vienas svarbiausių reikalavimų šiam įmonės kompetencijų centrui buvo būtent vieta – ji turėjo būti patogi visiems mokymų dalyviams ir organizatoriams.

Be to, reikėjo pakankamai erdvės, kadangi čia įrengta ir ekspozicijų salė – nuolatinė mokymų klasė su autoserviso įranga. Čia galima susipažinti su naujausia įmonės siūloma įranga autoservisams.

„Praktiniams mokymams čia bus skiriama daugiausiai dėmesio, o tai įmanoma padaryti tik tuomet, kai mokymų erdvė yra pritaikyta tokiai veiklai ir yra panaši į automobilių servisą. Iš esmės ši investicija yra skirta mūsų klientams, kadangi tikslinė grupė yra autoservisų darbuotojai“, - paaiškino pašnekovas.

Jo teigimu, įmonė „Inter Cars Lietuva“ itin vertina  klientus, kurie skiria daug dėmesio savo specialistų profesiniam tobulėjimui.

„Mes, kaip automobilių dalių ir įrangos platintojas, siekiame, kad žinias apie naujas technologijas kuo greičiau perteiktume autoservisams. kad visi darbai būtų atliekami kuo kokybiškiau irkvalifikuotai.

Tai yra ir vienas iš tvaraus verslo elementų: jei automobilių dalys montuojamos teisingai, keičiamos laiku, tai netenka taisyti klaidų, kurios papildomai kainuoja, o autoservisų klientai lieka patenkinti darbo kokybe.

To mes siekiame visą laiką, o mokymų centras padės dar labiau kelti autoservisų specialistų kvalifikacijos lygį ir supažindinti juos su naujovėmis.“


Surengs konkurso finaląŠiame mokymų centre pavasarį planuojamas ir nacionalinio konkurso „Geriausias jaunasis automechanikas“ finalinis etapas. Jo atranka įprastai skelbiama gruodį. Šiame jau vienuoliktą kartą rengiamo konkurso pirmajame etape kasmet dalyvauja apie 500 mokinių iš maždaug trijų dešimčių profesinio mokymo įstaigų. Iš viso per dešimtmetį varžytuvėse įgūdžius jau pademonstravo kone 4 tūkst. jaunųjų automobilių meistrų.

Anksčiau šio konkurso finalai vyko parodose „Studijos“, „Ką pasėsi...“, taip pat Vilniaus automechanikos ir verslo mokykloje, mūsų partnerių autoservise. Įkūrę naująjį mokymų centrą, norime renginį organizuoti būtent čia, kadangi turime visą reikalingą įrangą ir tam skirtas erdves.

Dešimtyje šalių „Inter Cars“ rengiamo tarptautinio konkurso „Young Car Mechanic“ organizatoriai norėtų, jog kitas konkurso finalas vyktų būtent Lietuvoje, naujame mokyme centre Vilniuje.

Šį pasirinkimą lėmė ir mūsų šalies atstovų pasiekimai „Young Car Mechanic“ konkurse. Dalyviai iš Lietuvos jo finaluose dažnai patenka tarp prizininkų ar net tampa nugalėtojais. Šiemet Vengrijoje trečiąją vietą užėmė Andrej Juckevič iš Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos. Pačiame pirmajame konkurse 2017 metais tos pačios mokyklos auklėtinis Kęstutis Mockus buvo pirmas.

2019-aisiais antrąją vietą užėmė Lūkas Karlis Siksnis iš Klaipėdos paslaugų ir verslo mokyklos, o dar po metų trečią vietą pelnė Vilniaus automechanikos ir verslo mokyklos atstovas Edvinas Mortūnas.

„Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – padėti parengti kuo daugiau gerų automobilių remonto ir priežiūros specialistų, kurių stygius juntamas tiek pas mus, tiek kitose valstybėse.

Juolab, kad rengiant konkursą daug prisideda ne tik „Inter Cars“ grupė, bet ir žinomiausi automobilių dalių gamintojai bei partneriai. Tai padeda supažindinti dalyvius su naujausiomis rinkos tendencijomis, skatina tobulinti šį projektą“, - teigė A. Žilėnas.

Jus taip pat gali sudominti:

„ABE Performance“ linijos stabdžių kokybės testai

„ABE Performance“ linijos stabdžių kokybės testai

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

„Ravenol Biosyntolub® Racing Eco“ serija – neutrali CO2 atžvilgiu ir biologiškai iri

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

EVORON prekių ženklas siūlo aukštą turbokompresorių ir atsarginių dalių kokybę

Keičiate paskirstymo mechanizmą? Verta patikrinti dangtį (apsaugą)

Keičiate paskirstymo mechanizmą? Verta patikrinti dangtį (apsaugą)