Paskelbimo data: 2023-07-31

Kodėl vienas amortizatorius ar statramstis tarnauja ilgiau nei kitas?

Kodėl vienu prekės ženklu klientai yra patenkinti ir naudoja saugiai, o apie kitus atsiliepia prastai? Trumpai tariant, kokių prekių ženklų amortizatorius ir statramsčius verta rinktis?

Aukštos kokybės amortizatoriai ir statramsčiaiKas svarbu renkantis amortizatorius ir statramsčius?Profesionalūs montuotojai savo klientų transporto priemonėms rinkdamiesi amortizatorius ir statramsčius ieško vieno esminio privalumo – patvarumo. Tyrimas, kuriame dalyvavo montuotojai iš viso pasaulio, parodė, kad daugiau nei 40 % profesionalų ieško patvarumo ir yra pasirengę mokėti daugiau už tų prekių ženklų, kurie tai siūlo, gaminius. Kodėl? Nes patvarumas garantuoja, kad klientas bus patenkintas atliktais remonto darbais ir neturės jokių pretenzijų.

Profesionalūs montuotojai sunkiai dirba, siekdami pelnyti savo klientų pasitikėjimą. Dėl to turite būti tikri, kad sumontuoti amortizatoriai ir statramsčiai netaps brangiai kainuojančio problemų šalinimo priežastimi. Pasirinkę „Monroe“, galite būti tikri, kad naujieji amortizatoriai ir statramsčiai tarnaus ilgai. Šie produktai išsiskiria unikaliomis savybėmis, užtikrinančiomis patvarumą, kurio reikalauja profesionalai.Kodėl svarbu rinktis aukštos kokybės amortizatorius bei statramsčius?Montuotojai žino, kad dalių dilimas ir senėjimas yra kasdienio vairavimo dalis. Tai apima ir amortizatorius bei statramsčius, kurie padeda sugerti nelygios dangos smūgius. Bėgant laikui, šie komponentai dyla ir tai visiškai normalu, tačiau jie turėtų tarnauti mažiausiai iki 80 000 kilometrų ridos.

Jei amortizatoriai ir statramsčiai nusidėvi greičiau, o automobilis nepatyrė jokių avarijų ar susidūrimų, vadinasi, galėjo būti kitų veiksnių. „Monroe“ gaminių patvarumas yra susijęs su amortizatorių nuotėkiais. Jei amortizatorius nesandarus, jis nebegali tinkamai nuslopinti vibracijos bei smūgių ir dėl to greičiau dyla.

Prie amortizatorių nuotėkių prisideda du esminiai komponentai: sandariklis ir strypas. Jei strypas nešvarus arba nelygus, jis bėgant laikui pažeidžia sandariklį. Dėl to gali pradėti tekėti alyva ir amortizatorius nebeveiks tinkamai. Štai dėl to ir svarbu rinktis aukštos kokybės amortizatorius bei statramsčius, kurie gali tarnauti ilgai.
Tvirtesni, kad ilgiau tarnautų„Monroe“  įsipareigoję teikti patvarius ir patikimus amortizatorius, kad jūsų klientų transporto priemonės ilgus metus veiktų sklandžiai. Kiekvienas „Monroe“ amortizatorius ir statramstis pasižymi trimis unikaliomis savybėmis, padedančiomis sumažinti nuotėkių riziką ir užtikrinti ilgą amortizatorių tarnavimo laiką.

  1. Aukštos kokybės antikorozinė strypo danga apsaugo nuo nuotėkių ir pailgina amortizatoriaus bei statramsčio tarnavimo laiką.
  2. Aukščiausio lygio alyvos sandarikliai iš geriausios kokybės nuo pratekėjimo saugančių gumos medžiagų užtikrina išskirtinį efektyvumą nelabai šaltomis (-40 ˚C) ir karštomis (+120 ˚C) sąlygomis.
  3. Išskirtiniai lygūs strypai apsaugo sandariklį nuo pažeidimų ir padeda išvengti nuotėkių, kad amortizatoriai tarnautų ilgiau.