Paskelbimo data: 2022-10-07

„ZF Bus Connect“ autobusų parkus valdančioms įmonėms suteikia prieigą prie vertingų duomenų apie transporto priemones

ZF sukurta kompiuterinė sistema priklauso centrui „Data Venture Accelerator“, kuris skirtas kompiuteriniams produktams ir paslaugoms kurti

Dideliame transporto priemonių parke tarpusavyje susiję daug nepastovios būsenos dalių: transporto priemonės, vairuotojai, elektros energija, vidaus degimo varikliai. Darbas gali vykti sklandžiai ir efektyviai, tik harmoningai suderinus maršrutų planavimą, degalų sąnaudas, reglamentavimą ir teisinius reikalavimus.

„ZF Bus Connect“ yra naujas produktas, sukurtas atsižvelgiant į autobusų parkų operatorių poreikius. Pažangi parkų valdymo programa „ZF Bus Connect“ padeda viešojo transporto ir privačių autobusų operatoriams tobulinti darbą ir gerinti savo parkų eksploatavimo efektyvumą bei veiklos rodiklius.

  • Saugumas. Geografinės zonos ribojimas ir vairuotojų elgsenos stebėsena leidžia aptikti autobusų pavojingo vairavimo situacijas, imtis eismo įvykių prevencijos priemonių ir apsisaugoti nuo vagysčių.
  • Efektyvumas. Kiekvieno autobuso tiesiogiai siunčiamų duomenų analizė padeda optimizuoti vairavimo įpročius, maršrutų planavimą ir didinti degalų naudojimo efektyvumą.
  • Darbinės būsenos periodas. Prognozuojamasis nuotolinis susidėvinčių dalių žalos arba nusidėvėjimo nustatymas, atsižvelgiant į faktinę autobusų konfigūraciją, diagnostika ir saugus naujinimas belaidžiu ryšiu. Šiomis priemonėmis mažinamos prastovos. 

„ZF Bus Connect“ skirta ne tik miesto ir tolimųjų reisų autobusams, kuriuose įrengti elektriniai varikliai, vidaus degimo varikliai arba hibridinės sistemos, bet ir mišrios sudėties transporto priemonių parkams. Naudotojas transporto priemonę gali tikrinti įvairiais aspektais, įskaitant tiesioginį transporto priemonės geografinės vietos sekimą realiuoju laiku, esamų elektros energijos arba degalų sąnaudų stebėjimą, akumuliatorių baterijos įkrovos lygio tikrinimą, transporto priemonės dalių būklės priežiūrą, stabdžių dėvėjimosi kontrolę ir kito pobūdžio sistemos pranešimus.

„Su „ZF Bus Connect“ padedame autobusų operatoriams įveikti sunkumus, su kuriais jie susiduria pereidami prie elektrinių transporto priemonių, – paaiškino Florian Freund, kuris yra atsakingas už „ZF Bus Connect“ kūrimą. – Išnaudodami transporto priemonių duomenų analizės galimybes, padedame operatoriams jiems priklausančius parkus valdyti efektyviai, t. y. mažinti elektros energijos arba degalų sąnaudas ir aiškiai stebėti viso parko CO2 pėdsako suvestinę.“

Universalus paketas – viena sistema, apimanti tris sritis

Kompiuterinė sistema „ZF Bus Connect“ apima tris sritis: transporto priemonės blokas, debesijos serveris ir internetinis duomenų analizės portalas. Parkų operatoriai gali iš ZF įsigyti šią visapusę sistemą paketo pavidalu arba gali su tinkamu esamu transporto priemonės bloku jungtis prie debesijos sistemos ir informaciją gauti per portalą, kuris šiuo atveju yra trečiajai šaliai priskiriama sistema.

Pripažintos technologijos naujoms rinkoms

ZF, remdamasi technologinėmis žiniomis, kurias įgijo kurdama autobusų ryšio sistemą, naudojamą daugiau kaip 10 000 autobusų visame pasaulyje, sukūrė kompiuterinę sistemą „ZF Bus Connect“. Šiandien naująją sistemą jau naudoja penki parkai. Sistema sukurta ZF grupės tarptautiniame kompiuterizuoto verslo centre „Data Venture Accelerator“, priklausančiame tarptautiniam ZF mokslinių tyrimų ir technologinės plėtros padaliniui. Šis centras įsteigtas turint siekį nuo pradinės realizavimo stadijos iki brandžių kompiuterinių produktų ir paslaugų įgyvendinimo skatinti ir spartinti produktų kūrimo projektus, kurių idėjų ir koncepcijų pridėtinė vertė ir techninės galimybės sėkmingai pasitvirtino.

Jus taip pat gali sudominti:

Kodėl verta rinktis salono filtrą su sidabro jonais?

Kodėl verta rinktis salono filtrą su sidabro jonais?

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Paprastas būdas neprastai sutaupyti

Kodėl autoservisams reikėtų patikrinti, kaip veikia kliento automobilio START-STOP sistema?

Kodėl autoservisams reikėtų patikrinti, kaip veikia kliento automobilio START-STOP sistema?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?

Ką reikia žinoti montuojant amortizatorius, spyruokles ir pakabos montavimo komplektus?