Paskelbimo data: 2017-08-30

Variklio pagalvė – komfortas automobilyje

Variklio pagalvės turi didelę įtaką kelionės automobiliu komfortui. Šiandieną naujose transporto priemonėse, be kitų, naudojamos hidraulinės arba hidroelektrinės pagalvės.

Variklis prie automobilio kėbulo yra pritvirtintas ne standžiai, o naudojant vibracijas slopinančius elementus. Senesnėse transporto priemonėse tai buvo gumos ir metalo pagalvės, bet laikui bėgant ši detalė buvo patobulinta. Šiandieną naujose transporto priemonėse, be kitų, naudojamos hidraulinės arba hidroelektrinės pagalvės. „Inter Cars“ asortimente yra keleto gamintojų, tiekiančių dalis naujų automobilių gamintojams ir atsarginių dalių rinkai, variklių pagalvių: „Febi“, „Hutchinson“, „Corteco“, „Lemförder“, „Fortuna Line“, „Yamato“. Šie gamintojai siūlo variklio pagalves, skirtas ir senesniems nei 20 metų, ir kelerių metų senumo, ir naujiems automobiliams.


„Lemförder“ variklio pagalvė, skirta „Mercedes“ CLA

Ką siūlo tiekėjai?

„Hutchinson“

Pavyzdžiui, „Hutchinson“ yra dalių naujų automobilių (tokių automobilių markių kaip: „Peugeot“, „Citroen“, „Renault“, „Nissan“, BMW, „Ford“, „Volvo“) gamybai tiekėja. Todėl „Inter Cars“ savo klientams gali pasiūlyti OE kokybės dalis. Pagalvių kodų pavyzdžiai: HU586300, HU586624 – „Ford“ ir „Volvo“, HU586667 – „Renault“.

„Lemförder“

Kita „Inter Cars“ tiekėja įmonė „Lemförder“ siūlo labai didelį variklio pagalvių pasirinkimą automobiliams, važinėjantiems mūsų keliais. Savo gaminius įmonė tiekia tokiems automobilių gamintojams kaip: VW, „Audi“, BMW, „Mercedes“. Todėl „Inter Cars“ asortimente rasite dalių, skirtų pastaraisiais metais pagamintiems automobiliams, pavyzdžiui: LMI37294, LMI37429 – BMW, LMI37161 – VW, „Audi“, „Škoda“, LMI37539, LMI37739 – „Mercedes“.

„Febi“

Įmonė „Febi“ siekia, kad jos produktai atitiktų OE dalių kokybę ir reikalavimus. Šį siekį įgyvendinti padeda ilgametė įmonės patirtis ir naujausių technologijų naudojimas atsarginių dalių gamybai. „Inter Cars“ asortimente, be kitų, galima rasti tokius produktus: FE43705, FE43703 – „Audi“, FE45589, FE45590 – BMW.

Azijoje ir Amerikoje pagamintoms transporto priemonėms skirtas asortimentas

Pastaruoju metu rinkoje vis labiau žinomas tampa gamintojas „Yamato“, kuris dinamiškai plečia savo produktų asortimentą. Praėjusiais metais į „Inter Cars“ asortimentą buvo įtraukta 200 variklių pagalvių, skirtų Azijoje pagamintiems automobiliams.

Ir tai dar ne viskas. Atsižvelgiant į daugybę paklausimų, mūsų asortimentas taip pat buvo papildytas Amerikoje pagamintų automobilių variklių pagalvėmis (papildomai įtraukta 30 gaminių).


V
ariklio pagalvė (FZ91342), skirta CHRYSLER NEON II, PT CRUISER, turintiems 2,0 bei 2,4 l darbinio tūrio variklius, pagamintiems nuo 1999 m. rugpjūčio mėn. iki 2010 m. gruodžio mėn.

„Torque mount“ tipo pagalvės

„Inter Cars“ produktų specialistai gauna daug paklausimų apie „torque mount“ tipo pagalves, atsakingas už dinaminių jėgų slopinimą. Jų eksploatavimo laikas, lyginant su kitomis variklio pagalvėmis, yra daug trumpesnis. Šio tipo pagalvės įprastai naudojamos transporto priemonėse su priekiniais varomaisiais ratais. Viena pagalvė tvirtinama prie variklio, o kita priveržiama prie kėbulo. Tai labai svarbus variklio pakabos elementas, atliekantis daugybę funkcijų, pavyzdžiui, iš variklio kėbului perduodamų vibracijų ir triukšmo slopinimo. Ribojamas veikiančio variklio judėjimas pirmyn ir atgal. Taip pat šis elementas turi sumažinti kitų variklio pagalvių apkrovas.


„Febi“ variklio pagalvė, skirta „Audi“ A5, Q5

Variklio pagalvių gedimai

Sugedus vienai iš pagalvių, pasigirsta bildesiai, garsiau veikia variklis, jaučiamos į kėbulą perduodamos vibracijos. Vairuojant transporto priemonę, kai variklis yra apkrautas, vibracijos jaučiamos važiuojant bet kuria pavara, esant toms pačioms apsukoms. Apsukoms didėjant, taip pat galimas per didelis variklio judėjimas. Su laiku požymiai stiprėja, o staiga padidinus apsukas arba staiga atitraukus koją nuo greičio pedalo, pasigirsta nerimą keliantys bildesiai. Sugedus šios rūšies pagalvei, negalima delsti, reikia ją pakeisti. To nepadarius, kitas variklio pagalves veiks didesnės dinaminės jėgos. Važinėdami automobiliu, kurio variklio pagalvė sugedusi, galime greičiau sudėvėti kitas pagalves. Greitai reikės išleisti daug didesnę pinigų sumą visoms kitoms variklio pagalvėms pirkti ir keisti.

Variklio pagalvės gedimai gali pasireikšti ir tokiais požymiais:

  • pavarų keitimo svirties vibracijomis;
  • vairu juntamomis vibracijomis.

„Inter Cars“ rekomenduoja siekiant išvengti tokių problemų naudoti tik geriausių tiekėjų aukščiausios kokybės produktus. Tai garantuoja klientų pasitenkinimą bei užtikrina, kad produktai atitiks jų lūkesčius, o kelionės automobiliu saugumas nenukentės.

Visą variklių pagalvių asortimentą galima rasti kataloge „IC_Katalog Online“. Informacijos šia tema taip pat galima gauti „Inter Cars“ padaliniuose visoje šalyje.

Variklio pagalvė (I51087YMT), skirta NISSAN QASHQAI I, X-TRAIL, turintiems 1,6/2,0/2,5 l darbinio tūrio variklius, pagamintiems nuo 2007 m. vasario mėn.