Paskelbimo data: 2020-07-01

Vairo mechanizmo ir pakabos dalys saugumui užtikrinti

AISIN turi daugiau negu 50 metų patirtį atsarginių dalių rinkoje.  Jų asortimente galima rasti vairo mechanizmo ir pakabos dalių japoniškiems ir korėjietiškiems automobiliams, o dabar ir europietiškoms transporto priemonėms.  Šios įmonės gaminami komponentai, atitinka originalios įrangos specifikacijas ir  yra išbandyti, kad atitiktų ekstremalias oro sąlygas. AISIN suteikia 10 metų garantija nuo korozijos.

vairo mechanizmas ir pakaba.jpg

Vairo mechanizmo ir pakabos sistemos svarba

Ekstremalių oro sąlygų pasitaiko vis dažniau, todėl yra didelė tikimybė sugadinti vairo mechanizmo ir pakabos sistemas. Druskos ir smėlio naudojimas kartu su padidėjusiomis kelio duobėmis ir įtrūkimais gali labai sutrumpinti automobilio komponentų tarnavimo laiką. Mažesnės bendros lėšos infrastruktūrai visame EMEA regione reiškia, kad kelių būklė tik prastės, o pakabos ir vairo mechanizmo komponentų poreikis tik didės. Atsižvelgiant į faktą, kad automobilių savininkai savo automobiliais naudojasi kaip niekada ilgai, svarbu turėti patikimą aukštos kokybės dalių tiekėją.

Saugumui svarbiausi komponentai

Vairo mechanizmo ir pakabos dalys yra ypač svarbios automobilio saugumui ir patikimumui. Dėl šios priežasties per reguliarias susisiekimo ministerijos prižiūrimas automobilių technines apžiūras ypatingas dėmesys skiriamas vairo mechanizmo ir pakabos sistemai. Neigiama apžiūros išvada reiškia, kad motorinės transporto priemonės savininkui reikės pakeisti arba suremontuoti šiuos komponentus, norint grąžinti automobiliui dalyvavimui eisme tinkamą būklę.

Ilgesnis automobilio tarnavimo laikas

Vairo mechanizmo ir pakabos sistemos daro įtaką automobilio bendrai eksploatacijai ir tarnavimo laikui. Susidėvėję amortizatoriai, šarnyrai, stabilizatoriai ir kiti susiję komponentai didina automobilio sistemų susidėvėjimą; dėl to automobilis tarnauja trumpiau, ne taip efektyviai naudojami degalai ir išmetama daugiau išmetamųjų dujų. Aukštos kokybės aliumininių komponentų naudojimas smarkiai pagerina vairo mechanizmo ir pakabos sistemų eksploataciją. Dėl nedidelio svorio ir atsparumo korozijai savybių aliuminis yra ideali medžiaga įvairiems automobilio komponentams.

Vairo mechanizmo ir pakabos dalys iš AISIN


Jus taip pat gali sudominti:

Stabdžių sistema: triukšmas, vibracija ir kietumas

Stabdžių sistema: triukšmas, vibracija ir kietumas

Velenų riebokšlių savybių apžvalga ir montavimo metodai

Velenų riebokšlių savybių apžvalga ir montavimo metodai

Alyva RENAULT ir DACIA automobiliams – EVO FULL-TECH R 5W30

Alyva RENAULT ir DACIA automobiliams – EVO FULL-TECH R 5W30

Tiesa ir mitai: ką turite žinoti apie paskirstymo grandines?

Tiesa ir mitai: ką turite žinoti apie paskirstymo grandines?