Paskelbimo data: 2020-09-14

Stabdžių trinkelės – naujausios kartos transporto priemonėms

Stabdžių sistemų vystymas yra „Delphi Technologies“ prioritetas. Kodėl? Stabdžių trinkelės dažniausiai yra vienas pirmųjų stabdžių sistemos elementų, kurį reikia keisti. Norėdamos išnaudoti naujas verslo galimybes, autoservisai privalo turėti reikiamų atsarginių dalių, kurios leistų atlikti aukštos kokybės remonto darbus.

delphi stabdžių trinkelės.jpg

Stabdžių trinkelės „Delphi Technologies“ – tai atsarginės dalys, kurių tikrai verta laukti!

Būdami pirmaujantys pirminio montavimo (OE) pavarų technologijų tiekėjai, prieš pasirodant joms rinkoje ilgus metus petys į petį „Delphi Technologies“ kurdami naujų automobilių sistemas su pirmaujančiais automobilių gamintojais. Sujungdami tai, kas geriausia iš abiejų pasaulių – pirmojo montavimo dalių gamybos patirtį ir inovatyvius atsarginių dalių rinkos sprendinius, – ir nepriklausomai atsarginių dalių rinkai pateikdami naujus produktus, visada vienu žingsniu „Delphi Technologies“ aplenkia kitus gamintojus.

„Delphi Technologies“ teiginiai – ne tušti žodžiai, todėl su malonumu pristato savo pastarųjų metų pasiekimus.

  • 2018 metais pirmieji išleido į rinką stabdžių trinkeles „Audi A8.
  • 2019 metais darbai įsibėgėjo ir išleido į rinką pirmąsias stabdžių trinkeles dviem geriausiai parduodamiems „hot hatch“ tipo automobiliams „Ford Focus“ ir „Fiesta ST. Metų pabaigoje į rinką išleido pirmąsias stabdžių trinkeles ilgai lauktai „Toyota Supra“.
  • 2020 metais „Delphi Technologies“ aplenkė kitus gamintojus ir pirmoji rinkoje pateikė stabdžių trinkeles  naujiems „Land Rover Defender 110 ir „Volkswagen Golf Mk8.

2020 metai tebesitęsia, tad tai dar ne paskutinės geros naujienos!

„Delphi Technologies“ į savo stabdžių sistemų programą įtraukė dar AŠTUONIAS naujas stabdžių trinkelių pozicijas, kurias išleido į rinką anksčiau nei konkuruojančios įmonės.

Norite sužinoti daugiau apie „Delphi Technologies“ stabdžių trinkeles, kurias jie išleido į rinką pirmieji? Ieškote informacijos apie stabdžių trinkeles, tinkančias naujausios kartos transporto priemonėms? Apsilankykite „Delphi Technologies“ svetainėje delphicat.com.

1 etapas – „Land Rover Discovery Sport“/„Range Rover Evoque“ (2019-05)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato pirmąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – priekines stabdžių trinkeles naujam „Land Rover Discovery Sport“ ir „Range Rover Evoque“.

Atrodo, girdėta? Įmonė „Delphi Technologies“ – šiais metais pirmasis tiekėjas, išleidęs į rinką stabdžių trinkeles naujam „Land Rover Defender 110. Tai nebe pirmas kartas, kai „Delphi Technologies“ pirmieji pateikė stabdžių trinkeles „Land Rover“. Įmonės „Delphi Technologies“ stabdžių trinkelių programa 97 % patenkina  šių transporto priemonių standžių trinkelių poreikį Europos rinkoje. Tos pačios važiuoklės pritaikymas modeliams „Land Rover Discovery Sport“ ir „Range Rover Evoque“ leido „Delphi Technologies“ nušauti du zuikius vienu šūviu ir pagaminti stabdžių trinkeles šiems modeliams.

Nuo „Range Rover Evoque“ premjeros 2011 metais iš viso buvo parduota daugiau 425 tūkstančiai šio modelio vienetų. Registruotų „Range Rover Evoque“ skaičius ir geriausiai parduodamo modelio „Land Rover“ vienetų skaičius artimiausiais mėnesiais lems šių transporto priemonių antplūdį į autoservisus.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP3395).


2 etapas – „Opel (VAUXHALL) Movano“ (2019-08)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato antrąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – priekines stabdžių trinkeles naujam „Opel (Vauxhall) Movano“.

Nors tai nėra transporto priemonė, kurią pamačius eilinio vairuotojo širdis ima plakti greičiau, bet tai labai populiarus komercinis automobilis, suteikiantis autoservisams naujų techninės priežiūros galimybių. Nuo 2013 metų modelio „Movano“ dalis Europos komercinių automobilių segmente išaugo 40 % ir toliau nuolat auga.

Autoservisai privalo žaibiškai pasirengti komercinio transporto stabdžių sistemų remontui. Pagal ES reikalavimus, periodiškai turi būti atliekama privaloma komercinių transporto priemonių techninė apžiūra, per kurią tikrinami joms keliami saugos reikalavimai.

Reikalavimai, keliami komercinėms transporto priemonėms, ir rinkoje vis didėjantis šių transporto priemonių skaičius reiškia, kad „Opel Movano“ tikriausiai dažniau lankysis Jūsų autoservise nei tais pačiais metais pagaminti keleiviniai modeliai. Ar Jūsų autoservise jau yra pasirengusios priimti naujas komercines transporto priemones?

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP2190).

3 etapas – „Opel (VAUXHALL) Movano“ (2019-08)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato trečiąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinėsGALINES stabdžių trinkeles naujam „Opel (Vauxhall) Movano“.

„Delphi Technologies“ komanda buvo taip sužavėta naujo „Opel Movano“ pasirodymu rinkoje, kad pirmoji rinkoje pagamino šiam modeliui skirtas tiek priekines, tiek galines stabdžių trinkeles. Nauja „Opel Movano“ karta pasižymi modernia stilistika, didesniu komfortu ir aukštesnį saugumo lygį užtikrinančia įranga.

Kalbant apie saugą, ar žinote, kad stabdžių trinkelių „Delphi Technologies“ stabdymo kelias yra trumpesnis nei konkurentų produktų? 4 metrais trumpesnis stabdymo kelias – dažnai skirtumas tarp rimto susidūrimo ir nežymaus stuktelėjimo. Komercinėje transporto priemonėje labai svarbu užtikrinti vairuotojo ir keleivių saugumą. Modelio „Movano“ gaminamos kelios versijos, kuriose gali tilpti 6–17 keleivių. Dėl efektyvesnio stabdymo stabdžių trinkelės „Delphi Technologies“ užtikrina vairuotojo, keleivių ir transporto priemonės saugumą.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodai: LP2190 ir LP2191).

4 etapas – „DS 7 Crossback“ (2019-05)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato ketvirtąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – priekines stabdžių trinkeles naujam „DS 7 Crossback“.

2017–2019 metais Europoje buvo parduoti 48 tūkstančiai vienetai ankstesnės kartos modelio „DS 7 Crossback“. Nors registruotų šio modelio automobilių skaičius nėra labai didelis, tai nereiškia, kad „DS 7 Crossback“ nėra „premium“ klasės automobilis – juk net Prancūzijos prezidentas kaip asmeninį automobilį pasirinko „DS 7 Crossback“. Kitą kartą keisdami stabdžių trinkeles pasirinkite „Delphi Technologies“. Dėl tylesnio „Delphi Technologies“  stabdžių trinkelių veikimo užsitikrinsite važiavimo komfortą nuosavu kompaktiniu didesnio pravažumo automobiliu ir stabdydami prie sankryžų neišgirsite kompromituojančio cypimo.

Tylesnis trinkelių veikimas – tai ne tik komfortas vairuotojui. Naudodamos „Delphi Technologies“  stabdžių trinkeles, autoservisai taip pat gali išvengti skundų dėl garsaus trinkelių veikimo.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP3518).

5 etapas – „Hyundai i10“ (2019-09)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato penktąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – priekines stabdžių trinkeles naujam „Hyundai i10“.

Tai labai svarbi informacija autoservisams! Turėkite savo sandėliuose šių trinkelių užtektinai ir sekite, kad jų atsargos būtų papildomos laiku! Kodėl verta jų turėti? 2013–2019 metais ankstesnės kartos modelio „i10“ Europoje parduota 565 tūkstančiai vienetų. Esant tokiems aukštiems pardavimams, šių modelių transporto priemonės netrukus pradės lankytis Jūsų autoservise.

Būdami pirminio montavimo dalių gamintojai, „Delphi Technologies“ gali iš arti matyti sparčią azijietiškų markių transporto priemonių, pvz., „Toyota“, „Hyundai“ ir „Kia“, plėtrą. Būtent todėl šiais metais paskelbė naujos stabdžių sistemos programos plėtrą ir siūlo daugiau kaip 99 % patenkinti azijietiškų automobilių stabdžių trinkelių poreikį Europos rinkoje ir 97,7 % – stabdžių diskų poreikį. Pirmosios rinkoje stabdžių trinkelės „Hyundai i10“ ir platus „Delphi Technologies“  produktų asortimentas leis autoservisams patenkinti sparčiai besivystančio automobilių parko poreikius.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP3265).

6 etapas – „A6 Allroad Quattro/A6 Quattro/A8 Quattro“ / „Q7 Quattro/S8 Quattro“ (2019-11)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato šeštąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – galines stabdžių trinkeles naujam „A6 Allroad Quattro“, „A6 Quattro“, „A8 Quattro“, „Q7 Quattro“ ir „S8 Quattro“.

Tai dar viena puiki proga autoservisams padidinti savo pajamas. Iš viso buvo užregistruoti 754 tūkstančiai vienetų modelio „A6“ ir kitų šių ankstesnės kartos transporto priemonių. Kodėl remontuojant transporto priemonę reikėtų naudoti „Delphi Technologies“ stabdžių trinkeles?

Atkreipkite dėmesį į modelį „A6 Allroad“. Šis modelis turi kelias unikalias savybes, kurios jį skiria nuo standartinio modelio „A6“ ir daro jį tikru visureigiu. Šis modelis taip pat oficialiai baigė „Land Rover“ bekelės testą.

Važiuojant bekele reikalingas patikimas stabdymas ant nenuspėjamų paviršių – tiek šlapių, tiek sausų. Atlikti „Delphi Technologies“ ir konkuruojančių įmonių stabdžių trinkelių vidiniai testai parodė, kad trinkelės „Delphi Technologies“ iš visų rinkoje esančių stabdžių trinkelių išsiskiria mažiausiu trinties koeficiento kritimu tiek esant sausoms, tiek šlapioms sąlygoms. Jums reikia didesnio patikimumo nenumatytomis sąlygomis? Pasikliaukite „Delphi Technologies“ ir kitą kartą remontuodami pasirinkite „Delphi Technologies“ stabdžių trinkeles.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP3274).

7 etapas – „Audi Q3/Q3 Sportback“ / „Q3 Sportback Quattro“, „Volkswagen Tiguan“ (2019-11)


„Delphi Technologies“ didžiuodamasi pristato septintąją poziciją iš aštuonių, pirmųjų rinkoje, stabdžių trinkelių suvestinės – galines stabdžių trinkeles naujam „Audi Q3“, „Q3 Sportback“, „Q3 Sportback Quattro“ ir „Volkswagen Tiguan“.

Tokios plačios gamos transporto priemonių pardavimo rodiklis, be abejo, yra aukštas! Registruotų ankstesnės kartos modelių skaičius pasiekė 1,4 milijono vienetų ir dėl to atsidūrė pačioje pardavimų suvestinės viršūnėje kartu su kitais aštuoniais transporto priemonių modeliais. Šis populiarus modelis, be abejo, turės reikšmės kiekvienam autoservisui, nes jos galės imtis jo remonto. Kaip išsiskirti iš konkurentų?

Atsakymas paprastas. Būtina ugdyti klientų pasitikėjimą ir siūlyti jiems aukštos kokybės atsargines dalis. Stabdžių trinkelės „Delphi Technologies“ stabdo greičiau ir tyliau, be to, jos patvaresnės nei konkuruojančių įmonių produktai. „Delphi Technologies“ stabdžių trinkelių naudojimas galėtų reikšti, kad klientai grįš pas Jus nelabai greitai, bet galite būti tikri, kad teigiamos klientų nuomonės apie OE kokybės remonto darbus, atliekamus Jūsų autoservise, bus labai vertingos ir užtikrins pelną, gaunamą iš vykdomos veiklos, ilgus metus.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP2697).

8 etapas – „Audi A6“ / „A6 Quattro“ / „A7 Sportback Quattro“ (2019-01)


Aštuntasis, paskutinis, produktas „Delphi Technologies“  pirmųjų rinkoje stabdžių trinkelių suvestinėje – galinės stabdžių trinkelės naujam „Audi A6“, „A6 Quattro“ ir „A7 Sportback Quattro“.

Paskutiniame „Delphi Technologies“ suvestinės etape dar kartą pasirodė „Audi“ markės transporto priemonėms skirtos stabdžių trinkelės. „Delphi Technologies“ jau seniai pateikia pirmuosius rinkoje produktus „Audi“ modeliams, taigi kodėl šį kartą turėtų būti kitaip? Registruotų šios serijos transporto priemonių skaičius viršijo ankstesnių „Audi A6“ variantų su važiuokle „Allroad“ skaičių ir pasiekė 772 tūkstančius vienetų, o tai dar kartą suteikia daugybę galimybių autoservisams. Tai dar ne visa informacija apie „Delphi Technologies“ stabdžių trinkeles! Yra dar vienas svarbus dalykas, kurį vertėtų paminėti apie naują „Audi A7 Sportback Quattro“ modelį.

Šis modelis turi „twin-scroll“ tipo turbokompresorių V6 ir 335 AG variklį, kurie užtikrina aukštą našumą ir leidžia įsibėgėti iki 100 km/h vos per 5,3 sekundės. Laimei, „Delphi Technologies“ gerai išmano labai galingus automobilius ir žino, kiek svarbus yra efektyvus stabdymas. Po atlikto „Delphi Technologies“ ir konkuruojančių įmonių stabdžių trinkelių testo paaiškėjo, kad transporto priemonė su „Delphi Technologies“ stabdžių trinkelėmis ne tik sustojo greičiau nei kita su keturiomis konkuruojančiomis trinkelėmis, bet dar pastebėta ir tai, kad stabdant buvo visiškai išlaikyta vairavimo krypties kontrolė ir minimaliai sumažėjo stabdymo jėga. Todėl kai kitą kartą į autoservisą atvyksite su galingu automobiliu, pasirinkite „Delphi Technologies“ stabdžių trinkeles, kurios lengvai susidoros su staigiai stabdant generuojama šiluma.

Daugiau informacijos apie pirmąsias rinkoje stabdžių trinkeles šiam transporto priemonės modeliui rasite „Delphi Technologies“ internetiniame kataloge delphicat.com (dalies kodas LP3240).

Jau netrukus pasirodys nauja informacija apie „Delphi Technologies“ produktus, kuriuos jie išleido į rinką daug ankščiau nei konkuruojančios įmonės!

Jus taip pat gali sudominti:

225/45 R17 žieminių padangų testas – kas nugalėjo?

225/45 R17 žieminių padangų testas – kas nugalėjo?

215/55 R17 žieminių padangų testas. Kas tapo lyderiu?

215/55 R17 žieminių padangų testas. Kas tapo lyderiu?

Elektriniai ir akumuliatoriniai veržliasukiai autoservisams

Elektriniai ir akumuliatoriniai veržliasukiai autoservisams

Turbokompresorių dalys EVORON, skirti turbinų remontui

Turbokompresorių dalys EVORON, skirti turbinų remontui