Paskelbimo data: 2021-09-14

Spintos

Renkantis spintą, svarbu atsižvelgti į jos matmenis, lentynos maksimalią apkrovą ir korpuso plieno storį. Jos tinka įvairiems skysčiams, sunkiems įrankių komplektams ar eksploatacinėms detalėms sandėliuoti.

Spinta

Paprastai spintos būna vienerių arba dvejų durų, kurių plotis siekia nuo 500 mm iki 1 000 mm ar daugiau. Dažniausiai dirbtuvių spintos gaminamos iš plieno lakštų, kurių storis nuo 1 mm, ir yra tvirtos bei atlaiko didesnes apkrovas, nuo 40 kg lentynai.
Reguliuojamo aukščio lentynos (kas 3-5 cm) ypač patogios norint sutalpinti didesnį įrankį ar įrangą. Aukštos kokybės spintoms papildomai galima užsakyti ir papildomų lentynų, perforuotų sienelių, stalčių.
FMM30100

FMS30100

SEA SC01

SPINTOS SMULKIOMS DALIMS

Šios spintos, skirtos lengvai rūšiuoti ir nepasimesti tarp daugybės net pačių smulkiausių detalyčių. Smulkių dalių spinta ar sienelė idealiai tinka tvirtinimo komponentams, varžtams, veržlėms,  įrankiams, smulkiai elektronikai ir kitoms dalims sandėliuoti. Įkomplektuotose dalių dėžutėse turinys yra lengvai matomas ir pasiekiamas. Užtikrinamas efektyvesnis darbas. Smulkių dalių spintos pagrindinis privalumas, kad jos yra rakinamos, o tai sumažina vagysčių skaičių ir leidžia laikyti smulkias dalis bendrose patalpose.

SEA TPS13

PERSIRENGIMO SPINTOS

Dvigubos persirengimo spintos, kaip FAST S-2-02-00, yra itin patogios, nes vienam darbuotojui yra skiriamos dvi atskiros kameros – švariems ir nešvariems rūbams, kabykla, lentynėlės. Kompaktiškesnės dvigubos spintos, pavyzdžiui 0XFM20300, yra skirta jau dviems darbuotojams ir taip pat turi perskyrimą švariems / nešvariems rūbams abiejose kamerose, spintos plotis yra vos 13 cm didesnis, palyginti su dviguba spinta be perskyrimo.
Mažesnėms patalpoms rekomenduojama rinktis viengubas, tačiau 1, 2 ar 4 durelių spintas – taip sutaupoma vietos. Aukštos kokybės spintos gaminamos iš lakštinio plieno, kurio storis – nuo 1 mm. Persirengimo spintelės turi būti rakinamos, su ventiliacijos angomis, privalumas – veidrodėlis.
FAST S-2-02-00

0XFM20300

SEA SL1D

SEA SL2D

SEA SL4D