Paskelbimo data: 2023-09-27

„Inter Cars Marketplace“ – OEM ir naudotos dalys

„Markeplace“ – platforma, padėsianti jums rasti įvairių dalių bei aksesuarų, kurių nėra pagrindiniame UAB „Inter Cars Lietuva“ asortimente arba tuo metu sandėliuose. Pagrindinės siūlomos prekių grupės – naujos originalios (OEM) arba naudotos automobilių dalys.

„Inter Cars Marketplace“ – OEM ir naudotos dalys

Naujos OEM dalys

  • Pardavėjas – UAB „Inter Cars Lietuva“.
  • Apmokėjimas – pagal standartines klientui taikomas mokėjimo sąlygas „Inter Cars“ padalinyje.
  • Pristatymas – standartinis klientui padalinyje taikomas pristatymo būdas: atsiėmimas „Inter Cars“ padalinyje, pristatymas „Inter Cars“ padalinio transportu (trasa).

Dėmesio!!! „Inter Cars“ prekes užsako iš partnerių pagal individualų kliento užsakymą, todėl jos negrąžinamos. Reikiamas kiekis nėra garantuotas. Jeigu dėl kokių nors priežasčių pristatymo galimybė ir terminas skiriasi nuo nurodyto, informuosime apie tai per trumpiausią įmanomą terminą.


Naudotos dalys

  • Pardavėjas – eksploatuoti netinkamų transporto priemonių ardymo aikštelės (ENTPA, vadinamieji laužynai). Pardavėjas ir jo kontaktai nurodyti prekės aprašyme (žr. toliau instrukcijoje).
  • Apmokėjimas – pagal pardavėjo nustatytą tvarką ir siūlomus būdus.
  • Pristatymas – pagal pardavėjo nustatytą tvarką ir siūlomus būdus. („Inter Cars“ naudotų dalių nepristato, atsiimti jų „Inter Cars“ padalinyje negalima.)

Dėmesio !!!Kadangi prekes parduoda ENTPA aikštelės (laužynai), o ne UAB „Inter Cars Lietuva“, visais su prekėmis arba užsakymais susijusiais klausimais prašome kreiptis į pardavėją, kurio kontaktai nurodyti puslapyje. UAB „Inter Cars Lietuva“ neatsako už pristatymą, prekės kokybę ar neatitikimus pagal aprašą.


Kaip užsisakyti prekes?Įprastu būdu ieškodami „Inter Cars“ e. kataloge prieinamų mūsų sandėliuose prekių matysite Marketplace pasiūlymus. Paspaudę jus dominančios prekės nuorodą (pavadinimą) būsite perkelti į Marketplace sistemą.

Pastaba: e. katalogo lange rodomi ne daugiau kaip 2 „Marketplace“ pasiūlymai. Žemiau nurodytas bendras pagal jūsų paieškos kriterijų rastų prekių kiekis. Paspaudę „Rodyti daugiau“ pamatysite visus pasiūlymus.


„Marketplace“ sistemoje matoma visa turima informacija apie prekę, taip pat jos pardavėją. Jeigu prekė atitinka jūsų poreikius, galite pridėti ją į krepšelį ir tęsti užsakymą iš krepšelio. Taip pat galite įkelti kelias prekes į krepšelį ir užsakyti vienu metu (kelias prekes vienu užsakymu galima pirkti tik iš vieno pardavėjo).

*Rekomenduojame atkreipti dėmesį į pardavėją – nuo to priklauso užsakymo vykdymo procesas.

Užsakant prekes būtina nurodyti pristatymui reikalingą informaciją – adresą bei kontaktinius duomenis. Galite pasirinkti adresą iš esamų duomenų bazėje, pakeisti kuriuos nors duomenis arba sukurti naują pristatymo adresą.

*Būtinai nurodykite teisingą kontaktinį telefono numerį, kitaip kurjeris negalės pristatyti jums prekės.

Pasirinkite pristatymo būdą ir spauskite „Toliau“.


Liko tik pasirinkti mokėjimo būdą ir pateikti užsakymą!

*Pasirinkus prekių pristatymą apmokant atsiėmimo metu turėsite sumokėti už prekes kurjeriui, o mokant banko pavedimu užsakymas nebus vykdomas, kol nepervesite pinigų už prekes į pardavėjo nurodytą sąskaitą.