Paskelbimo data: 2019-01-31

„INTER CARS“ ir „TOTAL“ – kartu Europoje

„TOTAL LUBRIFIANTS“, pagrindinis žaidėjas pasaulinėje tepimo priemonių rinkoje, skelbia strateginį bendradarbiavimą Europoje su kapitalo grupe „Inter Cars“, didžiausiu atsarginių dalių lengviesiems automobiliams bei komerciniam transportui importuotoju ir platintoju vidurio ir rytų Europoje.

Screenshot_1.jpg

Abiejų firmų bendradarbiavimas prasidėjo Lenkijoje, o šiuo metu yra plečiamas ir kitose Vidurio ir Rytų Europos šalyse, kuriose „Inter Cars“ grupė vykdo savo veiklą, ir suteiks galimybę firmai „Total“, strateginiam tiekėjui, platinti savo variklines alyvas „Inter Cars“ tinkle, kurį sudaro virš 500 filialų, esančių 16 šalių. Taip pat verta pabrėžti, kad „Inter Cars“ turi 5 logistikos centrus (HUB) Lenkijoje ir 6 Europoje. Vienas jų,  platinimo veiklą pradėjęs 2018 metų spalio pradžioje, buvo atidarytas Bulgarijos sostinėje Sofijoje. Toks išplėstas kapitalo grupės „Inter Cars“  pardavimų tinklas bei logistikos galimybės prisidės prie tiekimo efektyvumo, užtikrins greitą ir sklandų tiekimą į atskirų šalių vietines rinkas.

„Šios sutarties pasirašymas – tai mūsų pastarojo, rezutatyvaus bendradarbiavimo vainikavimas. Tai yra savotiškas simbolis, kuriuo aiškiai leidžiame suprasti vienas kitam apie tai, kad bendrai norime plėstis rinkose, kuriose „Inter Cars“ šiuo metu vykdo veiklą. Savaime suprantama, kad tai turės įtakos mūsų klientų pasitenkinimui, nes jie gali tikėtis dar geresnio produktų pasiekiamumo“, – sako Maciej Oleksowicz, „Inter Cars S.A.“ valdybos pirmininkas.

Taip pat „Inter Cars“, pasinaudos 45 metus siekiančia firmos „Total“ patirtimi ir sustiprins savo asortimentą aukščiausios kokybės produktais, tokiais kaip TOTAL QUARTZ. Ši variklinių alyvų linija yra viena geriausių rinkoje, dengianti beveik visą Europos automobilių parko poreikį ir pasižyminti specialiąja formule, apsaugančia variklius nuo mechaninio nusidėvėjimo.

„Tai -  tikras malonumas žinoti, kad 2015 metais pasirašyta sutartis tarp „Total Polska“ ir „Inter Cars“ atveria naujas galimybes europietiškame lygyje. Mūsų firmos turi bendras vertybes, kurias apibrėžia atvirumas ir artimumas klientų atžvilgiu, todėl nekantraudamas laukiu mūsų partnerystės rezultatų“, – sako Benoît Pimont, „Total Polska“ generalinis direktorius.

„Nuo šiol mūsų bendradarbiavimas žengia į naują plokštumą. Tikime, kad dėl šio susitarimo „Inter Cars“ klientai gali tikėtis dar geresnio „Total“ markės produktų platinimo ir asortimento. Esame įsitikinę, kad ateityje turėsime dar daugiau naudos iš abiejų firmų bendradarbiavimo“, – pridūrė Wojciech Twaróg, „Inter Cars S.A.“ valdybos narys.