Paskelbimo data: 2021-02-08

„Inter Cars“ ir „Motul“ pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo Baltijos šalyse

„Inter Cars“, didžiausias lengvųjų automobilių ir komercinio transporto atsarginių dalių importuotojas ir platintojas Vidurio ir Rytų Europoje, stiprina savo bendradarbiavimą su prekės ženklu „Motul“ ir pasirašė sutartį dėl bendradarbiavimo Baltijos šalyse.

inter cars ir motul bendradarbiavimas.jpg

„Džiaugiamės, kad „Inter Cars” klientams Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje suteiksime galimybę įsigyti „Motul“ alyvų ir kitų produktų. Esame vienas iš nedaugelio oficialių produkcijos importuotojų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, todėl mūsų klientai tiek autoservisai, tiek transporto kompanijos ar parduotuvės galės įsigyti „Motul“ produkcijos ypač patraukliomis sąlygomis. Klientams besirenkantiems prekes iš plačiausio automobilių dalių asortimento Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, ypač patogu kartu įsigyti ir „Motul“ alyvą. Esame įsitikinę, kad kartu pasieksime užsibrėžtus tikslus ir jie teigiamai atsilieps mūsų klientams“, – sako „Inter Cars“ SA eksporto direktorius ir Baltijos šalių klasterio vadovas Tomasz Piluch.

„Inter Cars“ misija – tiekti aukščiausios klasės produktus klientams visose šalyse, kuriose veikia „Inter Cars“ padaliniai, o bendradarbiaudami su prekės ženklu „MOTUL“ padeda prie to prisidėti.

„Partnerystė su „Inter Cars“ sustiprins mūsų pozicijas Baltijos šalyse, o svarbiausia „Motul“ prekės ženklo gerbėjams pasiūlysime dar geresnį prieinamumą, aptarnavimą ir patogesnį apsipirkimą – nuo šiol „Motul“  prekės prieinamos visose 40 „Inter Cars“ parduotuvių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, o taip pat išvystyta „Inter Cars“ logistikos sistema leis žaibiškai pristatyti prekes klientams tą pačią dieną ir net keletą kartų per dieną“,  – teigia „Motul“ Rytų Europos klasterio vadovas Jacek Mędrala.

Apie „Motul“

Įmonė „Swan & Finch“, 1853 metais įsteigta Niujorke kaip Johno D. Rockefellerio naftos koncerno sudėtinė dalis, nuo pat veiklos pradžios gamino tepimo priemones. Įmonės gaminių populiarumas Amerikos rinkoje lėmė, kad XX amžiaus pradžioje jos filialas Europoje pradėjo kelių produktų linijų, tarp kurių buvo ir prekių ženklo „Motul“ alyvos, prekybą. Kai 1932 metais įmonę įsigijo prancūzų investuotojas, šio prekių ženklo gaminiai jau buvo gerai vertinami tiek Europos dirbtuvėse, tiek individualių klientų. Taip tebėra ir šiomis dienomis – įmonė, kuri 6-ame praėjusio amžiaus dešimtmetyje pasivadino „Motul“, savo gaminius eksportuoja į daugiau nei 60 šalių ir aprūpina jais ne vieną iš pirmaujančių motorinio sporto komandų. Įmonė taip pat didžiuojasi ilgamete inovacijų tradicija: „Motul“ tyrimų laboratorijų mokslininkams kelis kartus pavyko sukurti novatoriškas automobilių eksploatacinių skysčių receptūras, tarp jų ir pirmąją pasaulyje pusiau sintetinę alyvą. Dėl aukštos kokybės prekių ženklo „Motul“ produktai nepraranda populiarumo pasaulio rinkose – alyvos, naudojamos sportinių transporto priemonių varikliuose, labai veiksmingos ir išlaiko puikias tepimo savybes net ekstremaliomis sąlygomis. Plačiame prekių ženklo „Motul“ asortimente rasite stabdžių skysčių, įvairių tepimo ir valymo priemonių bei platų pasirinkimą variklinių ir transmisinių alyvų, kurios atitinka, o kartais net pralenkia pasaulyje pirmaujančių automobilių ir motociklų gamintojų specifikacijas.