Paskelbimo data: 2023-11-14

„Inter Cars Group“ ir autoservisų bendradarbiavimasInterviu su „Inter Cars S.A.“ valdybos nariu Wojciech Twaróg.

„Inter Cars Group“ ir autoservisų bendradarbiavimas


Kokia yra „Inter Cars Group“ ir autoservisų bendradarbiavimo apimtis?„Inter Cars“ ir autoservisų bendradarbiavimas natūraliai susijęs su priedais ir atsarginėmis dalimis. Kasdien savo klientams tiekiame tūkstančius komponentų – turime nepamiršti, kad autoservisai yra svarbiausi mūsų klientai. Per tris dešimtmečius užsitarnavome patikimo ir efektyvaus partnerio, galinčio pristatyti beveik bet kokią reikalingą detalę, reputaciją. Tačiau reikia nepamiršti, kad mes darome kur kas daugiau. Įgijome labai išsamių žinių apie autoservisų poreikius. Žinome, kad dalys – tai dar ne viskas, ko jiems reikia. Nepriklausomai nuo dydžio, autoservisai susiduria ir su kitais uždaviniais. Todėl sukūrėme visapusišką paramos sistemą, kurios vienas svarbiausių elementų yra transporto priemonių dalys.

Automobilių pramonė vystosi labai sparčiai, o mes padedame autoservisams neatsilikti nuo pokyčių tempo. Mechanikai gali dalyvauti mūsų organizuojamuose techniniuose seminaruose, kuriuose jie supažindinami su naujausiais pramonėje naudojamais sprendimais.

Autoservisų savininkai taip pat kviečiami dalyvauti verslo kursuose, kuriuose pristatoma geriausia verslo praktika ir patariama, kaip spręsti įprastas formalias problemas, pritraukti ir efektyviai aptarnauti naujus klientus. Kasmet keli tūkstančiai žmonių dalyvauja šiuose  mokymo kursuose, o mūsų gaunami įvertinimai yra puikūs.

Negalime pamiršti, kad autoservisams taip pat reikia naujų darbuotojų. Todėl remiame profesines mokyklas, stengdamiesi įkvėpti jaunimą ir parodyti jiems, kad automobilių mechaniko profesija gali būti išties įdomi.

Taip pat padedame autoservisams spręsti daugelį problemų, su kuriomis jie dažniausiai susiduria kasdien, įskaitant tas, kurios susijusios su tinkamos įrangos įsigijimu ar teisėtu atliekų šalinimu. Todėl siūlome itin patrauklią „Bio Service“ programą. Ją įgyvendindami palengviname didelę garažų savininkų naštą, susijusią su daugybės formalių procedūrų atlikimu. Iš savo klientų žinome, kad tai jiems leidžia sutaupyti daug laiko ir pastangų.

Akivaizdu, kad, norint veiksmingai atlikti visus pirmiau aprašytus veiksmus, reikia labai glaudžiai bendradarbiauti su klientais. Todėl reguliariai rengiame filialo tarybos susitikimus, skatindami klientus palaikyti su mumis ryšį. Taip pat renkame informaciją apie klientų poreikius ir jų nuomonę apie mūsų pasiūlą bei galimus produktų ir paslaugų išplėtimo budus, kuriuos siūlome. Daug dėmesio skiriame ne tik mechaniniams aspektams – aptariame ir svarbias socialines temas, pavyzdžiui, savanorystės programas, kurios tampa vis populiaresnės ir tarp mažųjų įmonių.