Paskelbimo data: 2023-11-14

„Hankook“ sužavėjo per naujausius universaliųjų ir žieminių padangų bandymus


Lapkričio 9 d., kaip tik prieš prasidedant žieminių padangų sezonui, aukščiausios klasės padangų gamintojas „Hankook“ užėmė aukščiausias pozicijas per nepriklausomos žiniasklaidos ir automobilių klubų Noi Izenburge (Vokietija) surengtus padangų bandymus su šaltajam sezonui optimizuotais gaminiais. Ypač įspūdingus rezultatus „Hankook“ padangos parodė su saugumu susijusiose kategorijose važiuojant sausa ir šlapia kelio danga bei snieguotu paviršiumi.

„Hankook“ padangų bandymaiAtliekant naujausią ADAC mažiems visureigiams skirtų padangų bandymą, 205/60 R16 H dydžio „Hankook Winter i*cept RS3“ padangos bendroje įskaitoje užėmė trečiąją vietą kartu su kitu konkurentu. Šios aukščiausios klasės padangos užėmė antrąją vietą vairavimo saugumo kategorijoje, sužavėjusios bandytojus išskirtinėmis savybėmis. Ekspertų verdiktas: „Hankook Winter i*cept RS3“ tikrai pravers visiems, kurie planuoja daug važinėti žiemą.“

Per ACE žieminių padangų bandymą „Hankook“ padangos „Winter i*cept evo 3 X SUV“ pelnė sidabro medalį. Iš viso buvo išbandyta dešimt 235/55 R18 dydžio padangų, kurios turėjo įrodyti savo vertę esant minusinei temperatūrai Ivalo arktiniame centre Suomijoje ir vidutinei temperatūrai Mirvalio mieste Prancūzijoje. Populiariam visureigių segmentui specialiai sukurtos „Hankook Winter i*cept evo 3 X“ padangos labiausiai sužavėjo bandytojus atliekant sudėtingo stabdymo užduotį – automobilis su šiomis padangomis pirmasis sustojo ant šlapios kelio dangos, o stabdymo kelias siekė 30,4 m.

225/60 R18 dydžio „Winter i*cept evo 3 X“ žieminių padangų bandymo rezultatai taip pat buvo įspūdingi, gautas įvertinimas „Gerai“. Bandymų komanda pateikė tokią išvadą: „Subalansuotas aukščiausios klasės profilis, pasižymintis įspūdingomis žiemą būtinomis savybėmis, padangos ypač gerai įveikia slydimo vandens paviršiumi problemą, geras jų kainos ir kokybės santykis.“

„Auto Bild“ taip pat gerai įvertinimo „Hankook Winter i*cept evo 3“ 225/45 R18 dydžio padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, o „Auto Bild Sportscars“ 225/40 R18 dydžio „Winter i*cept evo 3“ padangos gavo aukščiausią įvertinimą: „Pavyzdingai“. Bandytojai gyrė ir gebėjimus važiuoti šlapiu paviršiumi išvengiant slydimo – čia „Hankook“ padangos pasirodė geriausiai. Žurnalų atstovai taip pat pažymėjo geras žiemą reikiamas savybes ir dinamišką valdymą važiuojant sausa danga („Auto Bild“) ir trumpą stabdymo kelią važiuojant tiek šlapia, tiek sausa danga („Auto Bild Sportscars“).

„The Hankook Winter i*cept evo 3“ buvo gerai įvertintos ir Jungtinėje Karalystėje. Žurnalui „Auto Express“ surengus žieminių padangų palyginimo bandymą 225/45 R17 dydžio aukščiausios klasės padangos gavo keturias su puse žvaigždutės iš penkių galimų, o ypač gerų rezultatų pasiekta važiuojant ir stabdant sausu keliu. Padangos sukibimas su šlapia danga taip pat buvo įspūdingas.


Universalios padangos: geriausios saugumo, valdymo ir komforto savybės„Auto Bild allrad“ atlikus išsamų 235/65 R17 dydžio universalių padangų palyginimą paaiškėjo, kad „Hankook Kinergy 4S 2 X SUV“ padangos parodė puikius bandymo rezultatus ir gavo įvertinimą „Pavyzdinės“. Bandytojai iš „Auto Bild allrad“ redakcijos susiaurino imtį iki dešimties visureigiams skirtų universalių padangų ir atliko išsamų palyginimą 14 kategorijų. Jie apibendrino „Hankook Kinergy 4S 2 X“ pranašumus taip: „Visiems sezonams tinkantis profilis su subalansuotu didelio našumo potencialu, dinamiškas valdymas važiuojant šlapia danga ir sniegu, patraukli kaina.“ Atliekant su sauga susijusius bandymus „Hankook“ universaliosios padangos parodė ypač gerus rezultatus važiuojant sniegu, taip pat važiuojant šlapia žiedine trasa. Padangos taip pat buvo puikiai įvertintos komforto kategorijoje ir užėmė pirmąją vietą tarp konkurentų vertinant važiavimo triukšmą (gavo 1 balą).


„Hankook“ padangos – dvigubai geresnis kainos ir kokybės santykisPer „Auto Zeitung“ atliktą universalių padangų bandymą 215/55 R17 dydžio „Hankook Kinergy 4S 2“ padangos sėkmingai pasirodė geriausioje grupėje. Tai buvo viena iš trijų padangų, gavusių įvertinimą „Labai rekomenduojama“, o bandytojai ją išrinko kaip vienintelį variantą, rekomenduojamą dėl kainos ir kokybės santykio. „Auto Zeitung“ atliko universaliųjų padangų palyginimą. Buvo vertinamos devynios padangos, su kuriomis iš viso reikėjo atlikti 18 bandymų važiuojant snieguotu, šlapiu ir sausu keliu. Visų pirma, vertindami padangų savybes važiuojant šlapia danga, bandytojai gyrė „Hankook Kinergy 4S 2“ už „balansavimo galimybę“ ir „geras eksploatacines savybes“. Vertindami padangas važiuojant sausa danga jie apibūdino jas kaip „nepriekaištingai valdomas iki ribinės situacijos“. Tai liudija ir gauti aukščiausi balai vairavimo saugumo, valdymo ir slalomo kategorijose.

225/45 R17 dydžio „Hankook Kinergy 4S 2“ padangoms buvo suteiktas įvertinimas „Gerai“ „Auto Bild“ paskelbtame universaliųjų padangų reitinge. Dėl geriausio kainos, ridos ir pasipriešinimo riedėjimui santykio bei gerų eksploatacinių savybių važiuojant snieguota ir šlapia danga derinio bandytojai taip pat suteikė „EcoMeister“ titulą už optimalias ekologines savybes. Atliekant „Auto Bild“ bandymą „Hankook Kinergy 4S 2“ buvo lyginamos su 15 kitų padangų. Bandytojų verdiktas: „Patikimos universaliosios padangos, pasižyminčios užtikrinto valdymo savybėmis važiuojant sniegu ir ledu, greitu atsaku į vairo kontrolę, labai gera rida.“


Apie „Hankook“„Hankook Tire“ gamina novatoriškas, kaip įrodyta, aukščiausios kokybės radialines padangas, skirtas lengviesiems automobiliams, lengviesiems sunkvežimiams, visureigiams, kemperiams, sunkvežimiams ir autobusams, taip pat tinkančias automobilių sportui (žiedinėms lenktynėms, gatvių trasoms ir ralio varžyboms). Šių padangų kokybę liudija ir pelnyti apdovanojimai.

Kad užtikrintų aukščiausią gaminių kokybę, technologinį tobulumą ir pasitenkinimą vairavimu, „Hankook Tire“ nuolat investuoja į mokslinius tyrimus ir plėtrą. Tuo užsiima penki mokslinių tyrimų ir plėtros centrai bei aštuonios gamyklos visame pasaulyje. Specialūs padangų sprendimai Europos rinkoms, taip pat originali įranga pagal pirmaujančių Europoje aukščiausios klasės automobilių gamintojų reikalavimus kuriama įmonės regioniniame technikos centre Hanoveryje (Vokietija). Europos regionui skirtos padangos gaminamos moderniausioje gamybos įmonėje Racalmaše (Vengrija), atidarytoje 2007 m. birželį ir nuolat plečiamoje. Šiuo metu apie 3 tūkst. darbuotojų per metus pagamina iki 19 mln. padangų, skirtų lengviesiems automobiliams, visureigiams ir lengviesiems sunkvežimiams.

„Hankook Tire“ Europos būstinė yra Noi Izenburge, netoli Frankfurto prie Maino (Vokietija). Gamintojas turi filialų ir keliose kitose Europos šalyse ir savo gaminius per regioninius platintojus parduoda kitose vietos rinkos prekybos vietose. Visame pasaulyje „Hankook Tire“ dirba apie 20 tūkst. darbuotojų, o gaminiai parduodami daugiau kaip 160 šalių. Nuo 2023 m. bendrovė yra techninė partnerė ir išskirtinė trečiosios kartos padangų tiekėja „FIA ABB Formulės E“ pasaulio čempionatui. Tarptautiniu mastu pirmaujantys automobilių gamintojai savo originalioje įrangoje pasitiki „Hankook“ gaminamomis padangomis. Maždaug 38 proc. pasaulinių bendrovės pajamų generuojama Europos regione. 2011 m. „Hankook Tire“ pirmą kartą buvo įtraukta į „Dow Jones Sustainability Korea Index“ („DJSI Korea“), o neseniai, 2016 m., – į „Jones Sustainability World Index“ („DJSI World“).