Paskelbimo data: 2019-04-09

Griežtesni reglamentai verčia gerinti degalų ekonomiją

Vis didėjantys teisiniai aplinkos apsaugos reikalavimai pastaraisiais metais į automobilių technologijų sritį atnešė daug pokyčių. Griežtesni reglamentai verčia gamintojus nuolat gerinti savo automobilių degalų ekonomiją, siekti mažesnio kenksmingų išmetamųjų medžiagų kiekio ir mažinti alyvos atliekų kiekį.

1170x.jpg

Naudodamiesi „Comma“ alyva, galėsite būti 100% tikri, kad teisingai parinkote variklio alyvą konkrečiam automobiliui. Taip pat, parinkta alyva apsaugos jūsų kliento variklį ir padės jam taupyti degalus.

Mažos klampos alyvos su aukšto veiksmingumo priedais gerokai sumažina variklio komponentų trintį, todėl jos geriausiai tinka mažinti degalų sąnaudoms.
Tai yra viena iš priežasčių, kodėl daugelis gamintojų savo naujesniuose automobiliuose rekomenduoja naudoti sintetines 5W-30, 5W-20, 0W-30 ar net 0W-20 variklio alyvas. Šis pavyzdys taip pat atskleidžia, kaip skirtingi gamintojų reikalavimai lėmė tokios pačios klampos produktų įvairovę. Nors dedame visas pastangas šioms specifikacijoms sujungti, tačiau pasiekti, kad vienas nebrangus produktas atitiktų visų gamintojų reikalavimus, praktiškai yra neįmanoma.

Kaip sužinoti, kurį produktą naudoti vienam ar kitam automobiliui?

Produktus rekomenduoti saugiausia naudojant vieną iš „Comma“ naudojimo paskirties priemonių. Interneto svetainėje www.CommaOil.com rekomenduojami produktai beveik kiekviename automobilyje 100 % tinka naudoti vietoj variklio alyvos ir antifrizo ar aušinimo skysčio, kurį savo automobiliams, Europoje pagamintiems per daugiau kaip 30 metų, rekomendavo atitinkamas gamintojas. Be to, nurodoma kiekvienos sistemos talpa ir rekomenduojamas techninės priežiūros periodiškumas. Jei prireiktų, informacijos yra ir apie stabdžių skystį, pavarų dėžės alyvą ir vairo stiprintuvo skystį. Čia taip pat pateikiama rekomendacijų stabdžių, transmisijos ar vairo stiprintuvo skysčio pasirinkimui.