Paskelbimo data: 2023-09-27

Daugiafunkciai „Multi Kits“ komplektai iš „Budweg“

Stabdžių apkabų atsarginių dalių gamintojas iš danijos „Budweg Caliper“ papildė savo gaminių remontinių komplektų gamą dar 500 remontinių komplektų „Multi-Kit“, kurie sujungia kelis komplektus vienoje pakuotėje.

Daugiafunkciai „Multi Kits“ komplektai iš „Budweg“

„Budweg“ atsarginių dalių asortimentas apima visą gamą stabdžių apkabų, pasiekiamų įmonėje, o kiekvienas komplekto tipas yra sukoncentruotas tik į būtinai keičiamų dalių kiekį, tad išvengiama nereikalingų ar liekančių po keitimo dalių. Klientui ne tik ekonomiškai naudingiau pakeisti tik keletą guminių elementų, o ne visą apkabą, bet ir mechanikas gali būti užtikrintas dėl tinkamai atlikto remonto, o ne vien apkabos keitimo nauja.


Daugiafunkciai „Multi Kits“ komplektai„Budweg“ nuo 2023 metų taip pat siūlo 500 atsarginių dalių komplektų „Multi-kit“, kuriuose yra svarbiausios atsarginės dalys. Tai apsaugo nuo poreikio įsigyti kelis atsarginių dalių komplektus ir situacijų, kai keičiant apkabą praleidžiamas svarbaus elemento keitimas. Nuo šiol visus reikalingus elementus rasite vienoje pakuotėje.Tos pačios dalys, kaip „SKU Budweg“Pasirinkdami „Budweg“ atsarginių dalių komplektą, gaunate aukščiausios kokybės atsargines dalis. Dauguma jų yra tos pačios dalys, kurios naudojamos „Budweg“ gamyklinei stabdžių apkabų regeneracijai Danijos gamykloje.

Peržiūrėkite mūsų katalogą internete – čia rasite tiek stabdžių apkabų, tiek atsarginių dalių. Katalogas prieinamas tinklapyje www.budweg.com.