Paskelbimo data: 2019-06-07

Ar reikia keisti mechaninių pavarų dėžių alyvą?

Variklinę alyvą savo automobiliuose keičiame reguliariai, atidžiai rinkdamiesi geriausius įmanomus produktus. O pavarų dėžės alyvą? Daugelis žmonių visiškai nekeičia pavarų dėžės alyvos arba ją keičia tik įvykus gedimui ar remontuojant pavarų dėžę.

Screenshot_4.jpg

Kada paskutinį kartą keitėte pavarų dėžės alyvą?

Labai svarbus pavarų dėžės elementas – tinkamai parinkta transmisinė alyva. „IC Katalog Online“ galima greitai ir paprastai nustatyti, kokia alyva tinkama konkrečiame automobilyje sumontuotai mechaninei arba automatinei pavarų dėžei. Transmisinių alyvų pasirinkimas „Inter Cars“ asortimente labai didelis. Siūlome visų pirmaujančių alyvų gamintojų produktus, skirtus visų rūšių mūsų keliais važinėjančių automobilių mechaninėms ir automatinėms pavarų dėžėms. Alyvos parduodamos praktiškai visomis įmanomomis talpomis – nuo 0,5 l butelių iki 200 l statinių. Daugumą produktų galima įsigyti iš karto bet kurioje „Inter Cars“ parduotuvėje. Transmisinių alyvų gamybos lyderė – įmonė „Ravenol“, gaminanti alyvas ne tik mechaninėms, bet ir automatinėms pavarų dėžėms.

Kodėl privaloma keisti pavarų dėžės alyvą?

  • Aukšta temperatūra – dėl trinties alyvos savybės prastėja. Važiavimas transporto spūstyse žemomis pavaromis neabejotinai paspartina alyvos savybių prastėjimą.
  • Vanduo – ore (taip pat ir pavarų dėžėje) esantys vandens garai susimaišo su alyva, todėl prastėja jos savybės. Kuo ilgiau alyva nekeičiama, tuo blogesni jos parametrai.
  • Senėjimas – su laiku senstant alyvai prastėja jos savybės. Alyvų gamintojai nurodo, kad transmisinių alyvų tinkamumo naudoti terminas yra 5 metai – čia kalbama apie alyvos sandėliavimą pakuotėse. Važinėjant automobiliu, pavarų dėžėje esančios alyvos eksploatavimo laikas yra trumpesnis.
  • Metalo drožlės – dirbant pavarų dėžės krumpliaračiams, susidaro metalo drožlės. Net iš geriausių medžiagų pagaminta pavarų dėžė ir geriausia alyva negali nuo to apsaugoti. Alyvoje plaukiojančios drožlės gali pažeisti kitas pavarų dėžės dalis.

Jus taip pat gali sudominti:

Aušinimo sistemų ateitis: iššūkis vartotojams ir mechanikams

Aušinimo sistemų ateitis: iššūkis vartotojams ir mechanikams

Ozono generatorius – skirtas dezinfekuoti orą ir paviršius

Ozono generatorius – skirtas dezinfekuoti orą ir paviršius

Oro kompresorius autoservisui – kaip tinkamai išsirinkti?

Oro kompresorius autoservisui – kaip tinkamai išsirinkti?

„Motointegrator.com“ – autoservisų paieškos ir rezervacijų platforma

„Motointegrator.com“ – autoservisų paieškos ir rezervacijų platforma